آفتاب

دانستنی های پوست

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱,۲۸۲ دانستنی

یکی دیگر از مواردی که بر پوست صورت تاثیر می گذارد حالت خوابیدن است . از بدترین حالات خوابیدن شبانه که موجب تسریع پیری پوست می شود، خوابیدن روی صورت است که در این حالت پوست فشرده شده و گردش خون آن به اندازه کافی صورت نمی گیرد.

این روز ها روغن های گیاهی و استفاده درمانی از آنها بسیار رواج پیدا کرده است. هرچند این روغن خوشبو در مغازه ها زیاد دیده می شود اما خواص آن کمتر برای مردم شناخته شده است.

90 درصد از پیری پوست بر اثر نور خورشید ایجاد می شود. افرادی که روزانه از ضدافتاب با حداقل اس پی اف 30 استفاده می کنند 24 درصد کمتر در خطر پیری پوست هستند.

حتما شما هم شنیده اید که این خوراکی را نخور جوش می زنی. در این مطلب خوراکی هایی را که می توانند یکی از دلایل اصلی جوش زدن شما باشند، معرفی می کنیم.

در این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که خوابیدن در شرایطی که آرایش صورت خود را پاک نکرده اید تا چه میزان به پوست شما آسیب وارد خواهد کرد؟

منجمد کننده های عضلات مثل بوتاکس و دیسپورت به عضلات تزریق می شوند و آنها را در طول سه تا پنج روز فلج می کنند. وقتی این اتفاق می افتد، خطوط چهره، مثل پا کلاغی (قسمت بیرونی چشم) و خط اخم (در سرتاسر پیشانی) فورا محو می شوند.

میانسالی خواه نا خواه چین و چروک را با خود به زندگی شما می آورد. چروک های گوشه چشم ها و دهان، دست ها و گردن… و یکی از کارهایی که باید در این سنین برای مراقبت از خودتان انجام دهید درمان چین و چروک هاست.

خال ها ضایعات پوستی مسطح یا برجسته پوست هستند که روی پوست دیده می شوند. خال ها معمولا ابتدا ضایعات قهوه ای رنگ مسطح و صاف، شبیه به کک و مک هستند.

برای تهیه ماسک، آواکادو را له کنید. اگر آواکادوی شما رسیده نباشد له شدن آن سخت خواهد بود.

داشتن پوستی زیبا و خوش رنگ یکی از آرزوهای هر خانمی است. به راحتی با دستور طب سنتی یک نوشیدنی درست کنید و با خوردن آن پوست تان را زیبا و خوش رنگ کنید.

شما می‌توانید بدون آنکه زیر تیغ جراحی بروید و یا هزینه‌ی زیادی صرف لوازم آرایشی کنید زیباتر و جوان تر دیده شوید.

کدام محصولات و روال‌های مراقبتی برای پوست شما مناسب‌اند؟ این مقاله را بخوانید تا پوستتان جوان، سالم و درخشان دیده شود.

شیر نوعی اسیدلاکتیک اسید که پوست‌های مرده را از بین می‌برد و بادام پوست را نرم می‌کند. خاک رس نیز ماده‌ای عالی برای استفاده در ماسک ها می‌باشد.

با تهیه یک کرم خانگی طبیعی می توانید جوانی را به پوستتان بازگردانید.

یک رژیم غذایی سالم می‌تواند به بازسازی پوست و کاهش آسیب‌ها کمک کند. در نتیجه شما ظاهر جوان و زیباتری خواهید داشت.

این ماسک ها برای پوست‌های عادی، چرب و پوست‌های مستعد جوش عالی‌اند. بهتر است آن‌ها را امتحان کنید.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱,۲۸۲ دانستنی

سرگرمی

وبگردی