آفتاب

دانستنی های روش‌های درمان

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۲۸۸ دانستنی

دانشمندان ماده ای را در قارچ های جادویی شناسایی کرده اند که با قابلیت "تنظیم مجدد مغز"، می توانند افسردگی را درمان کنند. در مطلب زیر بیشتر بخوانید:

کارشناسان بر این باورند که برخی از تعریق ها، ایدیوپاتیک هستند؛ یعنی علت مشخصی ندارند، اما انواعی از تعریق هم هستند که می توانند علل بالقوه متعددی داشته باشند. دیابت، برخی سرطان ها، پرکاری تیروئید، مصرف برخی داورها و قندخون پایین از جمله علل تعرق زیاد به شمارمی آیند. به گفته کارشناسان، بیشتر افرادی که با مشکل عرق پا مواجه هستند در رده سنی 14 تا 65 سال قرار دارند. خوشبختانه راهکارهایی برای مقابله با این مشکل ناخوشایند وجوددارد. در ادامه بیشتر بخوانید:

طب سوزنی طلا برای زیبایی و جوانی پوست صورت و گردن به مدت هزاران سال در طب سنتی چین مورداستفاده قرار می گرفته چراکه سوزن با روکش طلا در جوانسازی پوست خواصی ویژه دارد و اثر آن سریعتر و عمیق در زیبایی و لیفتینگ پوست صورت کاملا واضح است.

سردردهای میگرنی با سایر صدمات یک تفاوت عمده دارد و آن هم این که عادات سالم در زندگی گاه باعث توقف این سردردها قبل از شروع می شود.

میگرن یکی از ناتوان کننده ترین بیماری های دنیاست که شما می توانید با بهبود تغذیه از حمله های میگرن که به دلیل محرک ها پیش می آیند جلوگیری کنید.

برنج ضد زخم معده و روده‌ها بوده و زمانی که با شیر تهیه شود از خونریزی زخم معده و روده جلوگیری می‌کند.

برای جلوگیری از این نوع سردرد باید افراد عادت خود را به مصرف مواد کافئین‌دار به تدریج در رژیم غذایی خود کاهش دهند.

در سال های اخیر تلاش های بسیاری برای کاهش سرطان سینه در خانم ها انجام شده است. در کنار همه داروها و تکنیک های پزشکی، درمان های طبیعی همانند تغذیه نیز در این امر بی تاثیر نیستند.

شایع‌ترین دلیل عفونت گوش، عفونت گوش میانی است. این نوع عفونت موجب ورم و آلودگی بخش‌هایی از گوش میانی می‌شود. درد مربوط به عفونت گوش میانی از گیر افتادن ترشحات در پشت پرده گوش ناشی می‌شود.

درمان‌های خانگی مانع تشخیص و درمان دقیق می‌شود.

مسمومیت غذایی، علایم متعددی دارد، از جمله درد معده، اسهال، حالت تهوع، سردرد، سرگیجه و کم شدن آب بدن.

برآمدگی های زیربغل بر اثر ورم گره های لنفاوی به وجود می آید و نشانه عفونت است که بدن تلاش می کند با آن مقابله کند.

پرهیز از آلرژن ها اولین اقدام درمانی این بیماری محسوب می شود.

بیشتر افراد به محض سرما خوردن به داروخانه مراجعه و قرص های OTC خریداری می کنند.

در طب سنتی سردردها به چهار دسته تقسیم می شوند و از همین رو درمانهای متفاوتی هم دارند.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۲۸۸ دانستنی

سرگرمی

وبگردی