آفتاب

بهداشت

بهداشت روانی بهداشت و زیبایی تغذیه دانستنی‌های پزشکی اعتیاد اعضاء‌ بدن الکل بدن انسان بهداشت بارداری بهداشت خانواده بهداشت زنان بهداشت سالمندان بهداشت فردی بهداشت مردان بهداشت کار بیماریها تجهیزات پزشکی تغذیه توصیه‌های پزشکی جراحی خانواده خواب داروها دخانیات دهان و دندان روش‌های درمان روش‌های درمان ـ شیمی‌درمانی روش‌های درمان ـ پرتودرمانی طب و تاریخ علایم بیماریها علوم آزمایشگاهی قلب محیط محیط کار محیط‌زیست معرفی کتاب مغز مواد غذائی مواد مخدر ورزش پوست‌ و ‌‌مو و ‌‌‌ناخن پیوند اعضای بدن چشم کادر پزشکی کلیه کمکهای اولیه کودکان گوش‌و‌حلق‌وبینی گیاهان داروئی کودکان ورزشکاران

مطالب داغ روز

وبگردی وبگردی

دانستنی های دانستنی‌های پزشکی

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱۴,۷۹۸ دانستنی
آرایش غلیظ , مکمل غذایی

متخصصان علوم سلامت معتقدند که در پنج حالت خاص بدن نیاز به مصرف منظم مکمل های غذایی دارد و این عملی بسیار بهتر از مصرف دارو برای کنترل بیماری ها یا حالات خاص موجود در بدن می باشد.

قرص جوشان

برخی داروها و ویتامین ها به دلیل دیرهضم بودنشان به صورت قرص های جوشان مصرف می شوند.خوردن قرص های جوشان برای افرادی که مشکل بلع دارند، بی اشتها هستند مانند کودکان و سالمندان توصیه می شود.

رابطه جنسی بهتر

رابطه جنسی یکی از پایه های اصلی هر زندگی زناشویی است و رضایت داشتن از آن تاثیر بسیاری در کیفیت زندگی زناشویی دارد. اگر می خواهید رابطه جنسی تان بهتر شود در کارهای خانه شریک شوید.

عوارض ابتلا به دیابت

دیابت یک اختلال متابولیک است که تمام ارگان‌ها را گرفتار می‌کند و مهمترین ارگان نیز عروق است، اگر عروق به هم بخورد، فرد سریع پیر می‌شود و سن فرد بیشتر از سن فیزیولوژیک وی نشان داده می‌شود.

کلیه

کلیه یکی از قسمت های مهم بدن است که مراقبت از آن در درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. عادتهای بدی هستند که می توانند به کلیه تان صدمه وارد کنند. بهتر است برای سالم نگهداشتن کلیه های تان از این کارها دوری کنید.

لاکتوز لبنیات

لاکتوز شیر و مابقی لبنیات یکی از مواردی است که ممکن است بسیاری از افراد را اذیت کند و در خوردن لبنیات آنها را دچار مشکل کند. شما اگر با خوردن لبنیات مشکل دارید بهتر است این خوراکی ها را جایگزین لبنیات کنید.

کمرویی

نوشیدنی‌ حاوی چند قطره تستوسترون اعتماد به نفس را بالا می برد و روحیه فرد را بهبود می‌بخشد. سطح تستوسترون در بزاق افراد دچار ترس اجتماعی به طور قابل توجهی کمتر از میزان طبیعی است.

کاهش عوارض آلودگی هوا

یک متخصص طب سنتی با بیان اینکه بوییدن و خوردن سیب شیرین، انار شیرین، گلابی شرین و پرتقال شیرین یکی از تدابیر کاهش ضررهای آلودگی هواست, تدابیر کاهش زیان‌های آلودگی هوا از منظر طب سنتی را تشریح کرد.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱۴,۷۹۸ دانستنی