آفتاب

هنر

هنرهای طراحی کاردستی بافتنی تابلوهای کُلاژ تزئینات لوازم خانه جعبه سازی خیاطی رودوزی زیورآلات شمع‌سازی عروسك سازی گل آرایی گلهای تزیینی گل‌سازی موسیقی هنرهای تصویری و نمایشی هنر صنایع‌دستی

مطالب داغ روز

وبگردی وبگردی

دانستنی های کاردستی

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱,۵۱۱ دانستنی
گلدان ریسمانی

ساختن این گلدان ساده و سریع است، ولی نتیجه گلدانی جذاب و کاربردی است. کافی است مقداری ریسمان قطور را دور هم بپیچید تا گلدانی تزیینی داشته باشید. می توانید از گلدانتان استفاده کنید و وسایل و خورده ریزهایتان را در آن بگذارید.

تزیین منزل

حتما در خانه شما هم تعداد زیادی تور یا پارچه های توری بدون استفاده وجود دارد. چرا آنها را برای تزیین خانه خود استفاده نمی کنید؟ استفاده از این وسیله در خانه نه تنها موجب زیبایی بلکه باعث شیکی، ظرافت و منحصر بفرد شدن فضا نیز می شود.

کاردستی

از کاردستی خوشتان می آید؟ در اینجا چند پروژه هنری که از اینترنت جمع آوری کرده ایم را آورده ایم که امیدواریم خوشتان بیاید. اکثر آنها بسیار ساده اند و ایده های خوبی برای پر کردن وقتتان و زیبا کردن محیط اطرافتان هستند.

کاردستی

بی شک شما هم با دیدن روبان‌های رنگارنگ و زیبایی که در فروشگاه‌های لوازم خیاطی وجود دارد، به این فکر افتاده‌اید که با روبان‌های رنگی چگونه خانه‌تان را تزئین کنید. برای این کار …

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱,۵۱۱ دانستنی