آفتاب

دانستنی های موفقیت شغلی

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۳۹۷ دانستنی

مبارزه انتخاباتی اخیر و طرح شعارهایی بدون پشتوانه اقتصادی باعث شده مردم فکر کنند چرا برخی کاندیداها شعار ایجاد پنج تا ١٠ میلیون شغل را در یک سال یا یک دوره چهار ساله می دهند؛ پشتوانه این شعارها کجاست.

چرا این مسئله مهم است؟ هرکسی می خواهد بدون تبعیض شغل موردعلاقه اش را داشته باشد. بدون این که جنسیت، نژاد و قومیت بر آن اثر بگذارد.

ضریب جینی معیاری از نابرابری که به طور گسترده استفاده می شود و از صفر (نبود نابرابری) تا یک (حداکثر نابرابری که کل درآمد نصیب یکی می شود) تغییر می کند. این رقم در ایالات متحده از ٤٠ درصد در ١٩٧٣ به ٤٨ درصد در سال ٢٠١٢ افزایش یافته است که حکایت از افزایشی ٢٠ درصدی دارد که معنایش افزایش نابرابری است

بسیاری از خود می پرسند که دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین روسای جمهوری آمریکا و روسیه چقدر حقوق دریافت می کنند؟

برای تغییر موقعیت شغلی خود باید موارد خاصی را در نظر بگیرید. این نکات به شما کمک خواهند کرد.

در اینجا ده نکته برای مروری بر گام‌های پایه‌ای برای شروع موفق یک تجارت آورده شده است.

در دنیای کسب و کار شغل هایی وجود دارد که برای استخدام شدن در آن شغل نیاز به مدرک تحصیلی نیست و بیشتر به استعداد افراد در آن زمینه‌ی کاری توجه می‌شود.

شاید مورد توجه قرار گرفتن رزومه‌ی شما برایتان یک چالش باشد. اما تغییرات ساده‌ای وجود دارد که باعث جلب توجه فرد نسبت به رزومه‌ی شما می‌شود.

هر شرکت و سازمان با جاهای دیگر تفاوت‌هایی دارد. اما بااین‌وجود نکاتی وجود دارد که رهبران برای موفقیت تیم و نقش خود به‌عنوان رهبر آن باید دنبال کنند.

اگر می‌خواهید به یک طراح گرافیک موفق تبدیل شوید، تعداد بی‌نهایتی از ابزارها و اپلیکیشن‌های هوشمند وجود دارند که به شما در این زمینه کمک خواهند کرد. اما در مورد چیزهایی که قابل خریداری نیستند چطور؟

پرادا، یکی از نشان‌های تجاری مطرح ایتالیایی در تولید محصولات لوکس و باکیفیت بالا است که آغاز فعالیت آن به اوایل قرن گذشته و افتتاح نخستین فروشگاه آن به سال ۱۹۱۳ توسط ماریو و مارتینو پرادا در «گالریا ویتوریو اِمانوئلا» میلان باز می‌گردد.

متناسب با شغل مورد علاقه تان لباس بپوشید؛ نه شغلی که دارید. آنقدر به این کار ادامه دهید تا بالاخره شغل مورد نظر خود را به دست بیاورید. اگر ظاهرتان خوب باشد، احساس خوبی خواهید داشت، و بهتر عمل خواهید کرد. حرفه ای های دنیای کسب و کار سال هاست عباراتی مثل اینها را در عمل به کار می گیرند.

مشاغل مرتبط با مقوله امنیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و ایجاد مزیت های رقابتی در کسب و کارهای نوین، در صدر فهرست شغل های پرطرفدار سال های آینده قراردارند.

صاحبان کسب و کار اینترنتی باید از قبل از اهمیت و تااثیر شبکه های اجتماعی متوجه باشد.بنابراین عوامل خارج از تجارت الکترونیک زیادی وجود دارد که باعث اشتباه وشکست می شود.

برای اینکه درست در جایگاهی قرار بگیرید که شایسته آن هستید قبل از هر چیز باید شناخت دقیقی از خود و توانایی هایتان داشته باشید.

سایتی با نام Happier.co.uk اینفوگرافیکی درست کرده که در آن نشان می‌دهد بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در حوزه‌ی فناوری، در هر ثانیه چقدر درآمد دارند.

قبل از اینکه شادترین شغل های دنیا را معرفی کنیم، باید این نکته را بدانیم که میزان درآمد فرد شاغل، ساعت کاری و رضایت شغلی او از ملاک های معرفی این مشاغل به عنوان شغل های شاد دنیا نقش داشته اند.

وجود استرس در محیط کار هم می تواند خوب باشد و هم بد. استرس خوب باعث می شود که شما سخت تر کار کنید و محیط کار برایتان چالش برانگیز و جالب به نظر برسد، اما استرس بد باعث می شود احساس خستگی و اضطراب کنید یا حتی بیمار شوید.

شغل هایی وجود دارند که برای استخدام شدن نیاز به مدرک تحصیلی ندارند و بیشتر به استعداد افراد در آن زمینه کاری توجه می شود.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۳۹۷ دانستنی

سرگرمی

وبگردی