آفتاب

دانستنی های طالع بینی

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۴,۹۶۱ دانستنی

دوست عزیزی که 24 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی عملگرا، باهوش، متشخص، جسور، جذاب، صمیمی و مهربان هستید، اما در کنار این همه خوبی عجول و زودجوش نیز هستید و این ویژگی های منفی اگر تحت کنترل در نیایند می توانند روی انتخاب ها و زندگی شما اثراتی منفی داشته باشند.

احساس نگرانی شما بی مورد است، مطمئن باشید که به موقع همه چیز به بهترین شکل خود اتفاق خواهد افتاد.

شما امروز انرژی فوق العاده ای را در اختیار دارید، شرایط کیهانی موجود نیز با شما همراه شده است و انگار همه چیز را روی دور تند گذاشته اند.

از آنجایی که شما آدم حساس و مهربانی هستید و با دیگران به راحتی کنار می آیید امروز ممکن است هدف افراد سوء استفاده چی و متعصب قرار بگیرید.

امروز شرکت در فعالیت های اجتماعی که در ارتباط با هنر و یا معنویات هستند برای شما تجربه ی بسیار جالبی را به همراه خواهد داشت.

دوست عزیزی که 19 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال یکی از بهترین سال های زندگی شما خواهد بود به طوری که در موفقیت آینده تان نیز تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

دوست عزیزی که 18 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی پر جنب و جوش، قابل اعتماد، کارآمد و میانه رو هستید و شخصیت جذاب و منحصر به فردی دارید. از لحاظ سلامتی، شما ممکن است چند معضل جزئی داشته باشید.

شما شخصی با مسئولیت، مهربان، خلاق، قابل اعتماد و بسیار احساساتی هستید، اما باید به لجبازی ذاتی خود غلبه کنید تا شخصیت خود را بهبود ببخشید.

امروز از شریک زندگی با دوستان تان توقع دارید که در کنارتان باشد اما متوجه باشید که او تنهایی را ترجیح می دهد. بهتر است شما نیز او را درک کنید و تنهایش بگذارید.

دوست عزیزی که 15 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی باهوش، قوی، با سیاست و عملگرا هستید و هم از لحاظ ذهنی و هم جسمی بسیار فعال هستید.

تنش های موجود در امروز ممکن است درست همان چیزی باشند که شما به آن نیاز دارید تا از ضمیر ناخودآگاهتان و این که چطور رفتارتان را تحت تأثیر قرار می دهد با خبر شوید.

امروز باد فوق العاده ای دارد در جهتی که شما می خواهید کشتی زندگیتان را پیش ببرید می وزد، پس حواستان باشد که از موقعیت استفاده کرده و هر چقدر که می توانید پیش بروید.

امروز صداهای عجیبی را دم گوش تان می شنوید که شما را وادار می کند از واقعیت دور شوید و در ابرها سیر کنید.

امروز تنش زیادی را بین آنچه قلبتان به شما می گوید و آنچه عقلتان از شما انتظار دارد احساس می کنید.

اکنون عطارد به دهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی کار و حرفه وارد شده است، به همین خاطر تصمیم گیری های شغلی در اولویت قرار گرفته اند، اما به نظر می رسد که موانعی هم پیش پای تان ظاهر شده است.

اگر به کاری که می کنید علاقه داشته باشید، تمرکز و انرژی تان بیشتر خواهد شد.

امروز برای شما روز جلو رفتن است. شما نسبت به اهدافی که برای خود تعیین کرده اید بسیار هیجان زده و خوش بین هستید. شما تقریبا مطمئن هستید که به آنها دست خواهید یافت و همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

امروز روز بسیار خوبی برای جمع و جور کردن خودتان می تواند باشد! احساسات شما از ثباتی نسبی برخوردار هستند و می توانید به قلب خود و آنچه به شما می گوید اعتماد کنید.

شما شخصی دارای اعتماد به نفس، خلاق، فعال، باهوش و خاص هستید. اراده ی شما در حدی است که هر کاری که به عهده بگیرید را بدون شک انجام خواهید داد و همین باعث می شود که همیشه یک قدم از بقیه جلوتر باشید.

امروز خبرهای خوبی از نظر مالی خواهید شنید. چیزی که مدت ها منتظرش بودید به زودی به دست تان می رسد و بسیاری از نگرانی های شما را از بین می برد.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۴,۹۶۱ دانستنی

سرگرمی

وبگردی