آفتاب

تضمین ارزان ترین قیمت تورهای مسافرتی برای اولین بارآژانس مسافرتی آفتاب تراول دست به ابتکاری نو و جالب در زمینه تورهای مسافرتی داخلی و خارجی زده است که دانستنش خالی از لطف و البته سود نیست.

قطعا عنوان «گارانتی ارزانترین قیمت تور» در مورد تورهای مسافرتی اولین بار است که به گوشتان می خورد. آژانس مسافرتی طرح سفر روز برای اولین بار اقدام به اجرای گارانتی ارزانترین قیمت تورهای مسافرتی کرده است به این ترتیب که اگر یکی از تورهای این مجموعه را که مشمول این گارانتی می شوند با قیمتی ارزانتر از آنچه که این آژانس ارائه می کند پیدا کردید، این آژانس مابه تفاوت قیمت آن را به شما پرداخت می کند.
ش
این ضمانت برای اولین بار در ایران و منحصرا از طریق سایت آفتاب تراول انجام می پذیرد.آژانس مسافرتی طرح سفر روز قصد دارد با راه اندازی سایت اینترنتی آفتاب تراول اولین آژانس گردشگری آنلاین ایران را ایجاد نماید. اگر چه هم اکنون طرح اولیه و ساده ای از این سایت راه اندازی شده است، اما امکانات بسیاری در آینده نزدیک برای جستجو و خرید آنلاین تورهای مسافرتی با قیمت های باورنکردنی به سایت آفتاب تراول افزوده خواهد شد.

دلیل ارزانی این تورها حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم بین ارائه دهنده ها و مصرف کنندگان می باشد. آژانس مسافرتی طرح سفر روز به عنوان یک آژانس عمده فروش که پکیج های خود را در اختیار سایر آژانس های مسافرتی قرار می دهد شناخته می شود و اکنون با راه اندازی سایت آفتاب تراول، مصرف کنندگان نهایی می توانند تورهای مسافرتی خود را با قیمت مناسب تر و با حذف واسطه ها از طریق این سایت تهیه نمایند.

برای اطلاع از جزییات این طرح جالب و وسوسه انگیز می توانید می توانید به سایت اینترنتی گردشگری آفتاب تراول به نشانی www.AftabTravel.com مراجعه نمایید و یا با این شماره تماس بگیرید: 021-88559925
وبگردی