آفتاب

چگونه قیمت ویلاهای کردان سر به فلک کشید؟کردان و مناطق اطرافش مانند سهیلیه و چهارباغ از بهترین ییلاق‌های غرب تهران برای سفرهای کوتاه‌مدت ساکنان پایتخت است. در این مناطق شما می‌توانید خانه، سوئیت، ویلای کوچک و ویلای وسیع و مجلل با استخر و سونا را با قیمت‌های مختلف پیدا کرده و آخر هفته‌ متفاوتی را دور از شلوغی‌های پایتخت با دوستان و خانواده داشته باشید.

البته این میزان از استقبال مردم تا حدی روی قیمت‌ها هم تأثیر داشته و باعث افزایش قیمت ویلا کردان شده که در ادامه می‌خواهیم کمی درباره‌اش صحبت کنیم تا در انتها شما بتوانید با قیمت مناسب‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تری ویلا پیدا کرده و رزرو کنید، پس کمی از وقتتان را به ما داده و در ادامه همراهمان باشید.توجه و استقبال ساکنان پایتخت برای سفرهای کوتاه به اطراف تهران

اولین مسئله‌ای که در افزایش قیمت ویلاهای کردان تأثیر مهمی داشت، توجه ساکنان پایتخت به ییلاقات خوش‌آب‌وهوا و اجاره ویلا اطراف تهران بود.
بسیاری از ساکنان تهران به دلایلی مختلفی از جمله مشغله کاری، استرس محیط کار، ترافیک و مسیرهای طولانی و ... یا فرصتی برای تفریح و سفر ندارند یا خستگی و موارد مشابه این فرصت را از آن‌ها گرفته است. به همین دلیل هم سفرهای کوتاه دو یا سه‌روزه و سفرهای آخر هفته حسابی موردتوجه مردم قرار گرفت و حالا کسانی که فرصت زیادی برای سفر به شمال یا جنوب نداشته باشند، برای اینکه کمی از کار و استرس‌هایش دور باشند سراغ اجاره ویلا در کردان، سهیلیه، چهارباغ، طالقان و ییلاقات شرقی تهران می‌روند تا چند روزی را حسابی استراحت کنند.
این میزان از استقبال مردم حسابی در افزایش قیمت‌ها تأثیر داشته و میزان تقاضای بازار را گاهی از عرضه هم بیشتر کرده که حسابی روی افزایش قیمت مؤثر است. البته در این میان از تورم و حتی سوءاستفاده برخی از مالکان هم نباید غافل شد، به همین خاطر در انتهای مقاله بهترین راه برای اجاره ویلا با قیمت مناسب را هم برایتان آوردیم.

آب‌وهوای خوب و کوهستانی در منطقه کردان

مسئله بعدی که توجه بسیاری از ساکنان پایتخت را به رزرو ویلا در کردان جلب کرد و باعث شد قیمت‌ها تا حد زیادی افزایش داشته باشد، موقعیت خوب کردان و وضعیت مناسب آب‌وهوا بود.
با توجه به آلودگی هوای پایتخت، وارونگی هوا و وجود ذرات معلق، بسیاری از ساکنان پایتخت ترجیح می‌دهند برای آخر هفته یا تعطیلاتشان از هوای تمیز کوهستان استفاده کرده و چند روزی را دور از سروصدا در آرامش باشند. کردان به‌عنوان یکی از ییلاق‌های اطراف تهران در دامنه‌های جنوبی رشته‌کوه البرز موقعیت جغرافیایی بسیار خوب، هوای بسیار تمیز و نسبتاً خنک و معتدل دارد. به همین خاطر در بهار و تابستان بسیاری از ساکنان پایتخت به هوای آبتنی در استخر، استراحت و دوری از کار، بهره‌بردن از هوای تمیز کوهستان و موارد مشابه سراغ ییلاق کردان می‌روند که همین مسئله متأسفانه هم در افزایش ساخت‌وساز ویلا تأثیر داشته و هم باعث افزایش قیمت‌ها شده است.

امکان رزرو ویلا با قیمت‌های متنوع

به‌عنوان نکته آخر هم باید به امکان رزرو ویلا در کردان با قیمت‌های مناسب و مقرون‌به‌صرفه اشاره کرد. شاید تا ده سال پیش نمی‌شد با هر قیمتی در کردان ویلا پیدا کرد؛ زیرا بیشتر ویلاها وسیع، مجلل و بسیار لوکس بود. همان‌طوری که خودتان هم می‌دانید قیمت ویلا بر اساس وسعت، دسترسی و امکاناتی مانند استخر و ... تعیین می‌شود که این قاعده در حال حاضر تغییر کرده است.
حالا که ساخت‌وساز بیشتر شده، شما می‌توانید در کردان کرج و مناطق خوش‌آب‌وهوای اطرافش مانند سهیلیه و یا چهارباغ با قیمت‌های بسیار مناسب ویلا پیدا کرده و برای آخر هفته رزرو کنید. همین تنوع و تعداد بالای ویلاهای منطقه باعث شده تا بسیاری از ساکنان پایتخت برای سفر با دوستان، جشن تولد یا سالگرد ازدواج با اعضای خانواده و یا یک دورهمی آخر هفته سراغ ویلاهای کردان بروند.چگونه می‌توانم در کردان ویلا بگیرم؟

با این توضیحات احتمالاً مشتاق شدید تا برای تعطیلات پیش‌رو یا آخر هفته همراه با دوستان و خانواده سفر کوتاهی به کردان داشته باشید و چند روزی را در آب‌وهوای تمیز و کوهستانی منطقه حسابی خوش بگذرانید. برای رزرو محل اقامتتان هم اگر دنبال ویلا با قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه هستید، اصلاً نگران نباشید؛ زیرا امروز برایتان بهترین پیشنهاد را آوردیم.
پیشنهاد ما اجاره ویلا از طریق سایت‌های معتبری مانند هومسا، جاجو، جاباما، میهمان شو و جاجیگا است. در واقع شما با انتخاب تاریخ سفرتان می‌توانید به لیستی از بهترین ویلاهای کردان دسترسی داشته باشید که تمام اطلاعاتشان یکجا برایتان آورده شده است. اول می‌توانید عکس‌های واقعی و تأیید شده ویلا را ببینید، بعد امکانات خانه مانند تعداد اتاق یا امکانات آشپزخانه، تجربه و نظر مهمانان قبلی و سایر اطلاعات را بخوانید و در صورتی که همه چیز مناسب شرایطتان بود، سراغ اجاره ویلا بروید.
با پرداخت هزینه، آدرس دقیق و کد رزرو برایتان ارسال می‌شود که اگر بخواهید رزرو را کنسل یا تمدید کنید، به این کد نیاز دارید، پس آن را حتماً تا روز آخر سفرتان نگه دارید. امیدواریم آخر هفته خوبی را در کردان تجربه کنید و برای تعطیلات بعدی حتماً سری به دیگر ییلاقات اطراف تهران مانند لواسان، فشم، شمشک و دماوند بزنید.