آفتاب

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهدماشین لباسشویی مانند هر وسیله دیگری نیاز به تعمیرکار معتبر دارد شما می توانید، با مراجعه به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد به راحتی مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید.

امروزه ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین موارد استفاد از لوازم درون خانه است. بوش نیز یکی از مطرح ترین برندهای لوازم خانگی می باشد، که همه ی ما علاقه به خرید واستفاده از این برند را داریم، ماشین لباسشویی بوش یکی دیگر از لوازم خانگی این برند است. اما ممکن است به هر دلیلی این وسیله درخانه دچار عیب و مشکل شود. ما دراین مقاله قصد داریم به موضوع نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد بپردازیم.


 

برخی از ایرادات ماشین لباسشویی بوش و تعمیر آن توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

ماشین لباسشویی مانند هر وسیله دیگری نیاز به تعمیرکار معتبر دارد شما می توانید، با  مراجعه   به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد به راحتی مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید. حالا به سراغ برخی از مشکلات ماشین لباس شویی بوش می رویم، که خودمان می توانیم مشکل را تشخیص دهیم.

بدنه ی ماشین لباسشویی اتصال دارد:

هنگامی که به ماشین لباس شویی دست میزنید احساس برق گرفتگی میکنید ممکن است، یک قطعه الکتریکی خراب شده باشدویا سیم های داخلی و خارجی ماشین لباس شویی دچار مشکل شده است.
توقف تایمر ماشین لباسشوی هنگام کار: اینکه تایمر هنگام شروع کار یا اواسط کار دچار ایست می شود ممکن است 3 عامل اصلی داشته باشد.
1_ هیتر سوخته باشد، احتمال این مورد بیشتر از دیگر موارد است.
2_ نقص چرخ دنده های موتور
3_ نقص توپی تایمر
زیاد بودن صدای ماشین لباسشویی هنگام کار:این مشکل نیز مانند مورد بالا دلایل متعددی دارد که عبارتند از
1_خراب شدن یاتاقان ماشین لباسشویی
2_ برخورد تسمه با سیم بندی ماشین
3_ خراب شدن تسمه
همه این ها برای عیب یابی ماشین لباسشویی بوش بکار می رود. برای حل این مشکلات باید به نمایندگی لباسشویی بوش در مشهد مراجعه کنید.


ماشین لباسشویی فقط آب می گیرد اما کار نمی کند:

هیدروستات خراب است ، پلاتین های مربوط به تغذیه موتور تایمر خراب است.
ماشین لباسشویی نشت آب دارد: لاستیک دور در سوراخ شده  ویا مخزن سوراخ است.
آب داخل مخزن سرد است:  ترموستات تنظیم نیست چک کنید
موتور هنگام کار قطع وصل می شود: موتور ماشین لباسشویی نیم سوز است

لباسشویی آبکشی نمی کند:

این مشکل بر میگردد به خازن ماشین لباسشویی  بوش برای تعویض خازن به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد مراجعه کنید
ماشین هنگام آبکشی لرزش شدید دارد: تایمر خراب است دور تند و کند را قاطی میکند.
دستگاه روشن نمی شود :بسیار ساده است پریز را چک کنید.
ماشین لباسشویی بوش عملیات آبگیری را متوقف نمیکند :اگر برق را قطع کردید و ماشین  لباسشویی همچنان در  حال آبگیری بود، بدانید مشکل از شیر آب است.

کد خطاها دلیلی برای ترس هستند یا خیر؟

برخی از ما با نمایان شدن کد خطاها دچار استرس و ترس می شویم واز خود میپرسیم ماشین لباسشویی ما دچار مشکل شده است؟ جواب شما خیراست شما می توانید به راحتی این کد خطاها را مهار کنید.
دراینجا راه حل مشکل چند کد خطا را میدهیم.
کد خطا E02: مشکل برد
راه حل: باز کردن برد وارسال آن به شرکت یا نمایندگی لباسشویی بوش در مشهد
کدخطاE16:درب دستگاه باز است
راه حل :درب ماشین لباسشویی را ببندید.
کد خطاE18:پمپ تخلیه مسدود است
راه حل:شلنگ تخلیه رابررسی کنید.
کد خطاE19:خرابی المنت _کاهش ولتاژ
راه حل : چک ولتاژ برق
کد خطا E20: خرابی NTCسنسور

مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

اینها مواردی از کد خطا ها و راه برطرف کردنشان بودند؛ اما اگر موفق به حل مشکلتان نشدید ،می توانید به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد مراجعه کنید.


عواملی که باعث نیازمند شدن شما به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد می شود

1_بی توجه ایی به وزن لباس ها اگر لباس های کثیف شما بیشتر از ظرفیت درج شده دردفترچه ماشین لباس شویی باشد به موتور ماشین فشار وارد می کند، این کار باعث سوختن ماشین لباسشویی بوش میشود.
2_شوینده ی نامناسب وبی کیفیت نیز یکی دیگر از عاملین خرابی ماشین لباسشویی بوش است.
3_تراز یا مناسب نبودن جایگاه ماشین لباسشویی بوش شاید این موضوع را چندان جدی نگیریم. اما بسیار مهم است، که جایگاه ماشین لباسشویی شما درکجا قرار بگیرد.
4_بستن سریع درب ماشین لباسشویی یکی دیگراز کارهایی است،شما را نیازمند به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش درمشهد میکند.زیرا این امرباعث بوگرفتگی ورسوب زدن ماشین لباسشویی می شود.
5_استفاده از یک عملکرد ماشین لباسشویی بوش این کار باعث از کارافتادن دیگر عملکردهای ماشین میشود ضمنن ماشین لباسشویی های جدید دارای امکانات پیشرفته ایی هستند، که پیشنهاد می شود از تمام این عملکردها استفاده شود.
6_استفاده نکردن از جرمگیر و رسوب زدا ها بدلیل استفاده مکرر از شوینده ها ممکن است درون ماشین لباسشویی بوش دچار رسوب وجرم شود بهتراست از رسوب زدا استفاده کنید.
7_استفاده از آبگرم یا داغ تنها باعث آسیب رسیدن به تسمه های زیر پروانه ی ماشین لباسشویی می شود.
8_ولتاژ نامناسب باعث سوختن موتور ماشین لباسشویی بوش میشود.

شما ماشین لباسشویی بوش خریده اید اما کار نمی کند؟

این  مشکل شاید یک در میلیون  اتفاق بیفتد اما اگر  هم  اتفاق بیفتد  نگران  نباشید می توانید  با مراجعه  به  نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد، ماشین لباسشویی خود را تعویض کنید.

نصب نامناسب ماشین لباسشویی بوش

شما برای نصب ماشین لباسشویی بوش باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد درخواست کنید تا برای نصب درست ماشین لباسشویی به منزل شما بی آیند؛ در غیر اینصورت شما با بی دقتی در نصب ماشین لباسشویی بوش ضمانت نامه ی ماشین لباسشویی خود را نادیده گرفته اید.در صورتی این ضمانت نامه اعتبار دارد، که نصاب متخصص اقدام به نصب آن کرده باشد. درغیر اینصورت شما باید برای حل مشکلات ابتدایی وکوچک ماشین لباسشویی خود به مراکز نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد مراجعه کنید.

تعمیرماشین لباسشویی بوش بدون مراجعه به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد امکان پذیراست؟

جواب این سوال بله است، این امر ممکن درموارد بسیار ساده میتوان بدون مراجعه به نمایندگی لباسشویی بوش در مشهد، مشکل خود را حل کنید مانند حل مشکل کد خطاE16 که به راحتی حل می شود.

سخن آخر در مورد نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

با ساخت ماشین لباسشویی های مدرن وتمام اتوماتی مانند ماشین لباسشویی بوش، ما نیازمند به مراکز نمایندگی لباسشویی بوش در مشهد هستیم. برند بوش برای کمک به مشتریان خود در سراسر جهان سعی کرده مراکز تعمیری مناسب با برند خود برپا کند. شما می توانید با استفاده صحیح کمتر به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد مراجعه فرمایید.