آفتاب

7 ویژگی مهم صندلی های استیل هامونبرند ایرانی استیل هامون برای عموم فعالان در حوزه طراحی و تولید صندلی، شناخته شده است. محصولات این شرکت در چند دسته کلی تقسیم می شوند. برخی از آنان برای استفاده در محل کار و برخی دیگر برای استفاده در فضای خانه و یا باغ طراحی شده اند. در این مقاله به بررسی مهم ترین مشخصات صندلی های استیل هامون می پردازیم.

بررسی مشخصات صندلی های هامون
پیش از اینکه به بررسی مهم ترین ویژگی های صندلی های هامون بپردازیم، آن ها را از لحاظ کاربری دسته بندی می کنیم.. برخی صندلی های هامون، همچون صندلی های اداری برای استفاده طولانی مدت طراحی شده اند. به طور عکس برخی دیگر مصارف محدودی داشته و کاربرد کمتری دارند. با وجود این تفاوت در کاربری، استیل هامون در عموم صندلی های خود چند ویژگی شاخص و کاربردی را به کار گرفته است.

1. طراحی صندلی استیل هامون بر اساس استانداردهای ارگونومیک

صندلی های اداری یکی از مهم ترین محصولات برند استیل هامون به شمار می آیند. اصلی ترین مشخصه صندلی های اداری هامون، طراحی آنان بر اساس ارگونومی بدن است. این ویژگی کمک می کند تا صندلی های اداری نیاز کارمندان را در طول فعالیت های طولانی مدت برطرف کنند. همچنین مانع بروز عارضه های فیزیکی همچون دیسک کمر می شود.
استیل هامون با بکارگیری برخی قابلیت های ویژه، امکان شخصی سازی مشخصات صندلی های اداری را نیز فراهم کرده است. شما می توانید با استفاده از جک و اهرم های مخصوص، ارتفاع صندلی، ارتفاع دسته ها و همچنین زاویه تکیه گاه را به دلخواه خود تغییر دهید.
این ویژگی در اغلب صندلی های اداری استیل هامون به کار گرفته شده است. اما صندلی های دیگر همچون صندلی باغی، لانژ و کانتر به طور کامل از بهره نیافته اند. اما این بدین معنا نیست که این صندلی ها نمی توانند شرایط مناسبی برای نشستن فراهم کنند. به طور عکس این دسته از صندلی ها نیز به جهت بهره مندی از ابعاد استاندارد، نشیمن راحت و تکیه گاه بلند، تمام آنچه برای استراحت و نشستن نیاز دارید، فراهم می سازند.


 صندلی های استیل هامون

2. ایجاد طرح های خاص و منحصربفرد در برند استیل هامون

استیل هامون به استفاده از طرح های روتین و کلیشه ای عادت ندارد. این را می توان با مشاهده محصولات هامون به سادگی درک کرد. عموم محصولات این شرکت ایرانی از طرح های خاص و فرم های منحنی بهره یافته اند. برخیاز محصولات اگرچه در ظاهر ساده به نظر می رسند، اما از یک طرح خاص و منحصربفرد برخوردار شده اند. به همین خاطر است که عموم افرادی که به طراحی خاص، مینیمال و لاکچری علاقه مندند، برند استیل هامون را برای خرید انتخاب می کنند.

3. تنوع در طرح، رنگ و سبک صندلی استیل هامون

استیل هامون از آن دسته برندهای تنوع دوست است که توجه خود را به یک سبک خاص معطوف نکرده است. برای این برند، طراحی های مدرن به اندازه طراحی کلاسیک مورد توجه بوده است. از این رو در خرید از استیل هامون تفاوتی ندارد به چه سبک از دکوراسیون علاقه مند باشید.
چرا که هامون انواع صندلی های اداری، لانژ، ناهارخوری و ... را در سبک های محبوب مدرن و کلاسیک طراحی کرده است. شما می توانید در هماهنگی با سبک حاکم بر دکوراسیون خود، از انواع صندلی های کلاسیک و یا مدرن خریداری کنید. در این خصوص هیچ محدودیتی از لحاظ انتخاب رنگ، طرح و متریال نخواهید داشت.


 صندلی های استیل هامون

4. ماندگاری و دوام بالا محصولات استیل هامون

شاید در نگاه اول ظرافت بالای محصولات هامون، شما را در تخمین ایمنی و ماندگاری، دچار اشتباه کند. این در حالیست که استیل هامون میزان مقاومت فریم اصلی و اتصالات صندلی های خود را در تناسب با کاربری آنان، افزایش داده است. برای مثال صندلی های باغی از مقاوم ترین متریال ها ساخته می شوند تا با قرارگیری در محیط نامساعد، کیفیت، کارآیی و ظاهر اولیه خود را از دست ندهند.
ماندگاری بالا و توانایی حفظ کیفیت در صندلی های اداری هامون نیز به کار گرفته شده است. این دسته از صندلی ها نیز دارای فریم های مقاوم و اتصالات قدرتمند هستند. از این رو در اثر آسیب های محیطی عملکرد مطلوب خود را از دست نمی دهند.

5. تنوع در کاربری استیل هامون

از دیگر مشخصات صندلی های هامون، تنوع آنان از لحاظ کاربری است. استیل هامون انواع صندلی ها اداری را برای پست های شغلی مختلف طراحی کرده است. صندلی مدیریتی، کارمندی، کارشناسی و ... انواع مختلف صندلی های اداری هستند که مورد استفاده کارمندان مختلف قرار می گیرند.
همچنین برای صندلی های خانگی نیز تنوع قابل توجهی را در اختیار مشتریان قرار داده است. شما می توانید از انواع صندلی های کانتر، لانژ و صندلی های فضای باز برای دکور کردن آشپزخانه، نشیمن و تراس استفاده کنید. هر یک از این دسته ها به طور مجزا دارای تنوع چشمگیری از لحاظ طراحی، رنگ و سبک هستند.


 صندلی های استیل هامون

6. بهره مندی از طراحی های نوین استیل هامون

برای استیل هامون استفاده از طرح های خلاقانه، چه در سبک کلاسیک و چه در سبک مدرن، اهمیت بسیاری داشته است. این برند به خوبی از از فناوری های نوین استقبال می کند. به همین خاطر است که عموم صندلی ها دارای طرح های خاص و جدید هستند.
در برخی صندلی ها امکانات پیشرفته تری همچون تنظیم ارتفاع صندلی و یا پشتی های توری و مشبک نیز به کار گرفته شده است. این بدین معناست که استیل هامون در طول سال ها فعالیت ارزشمند در حوزه ساخت و طراحی صندلی، به خوبی خود را با تکنولوژی های نوین وفق داده است.

7. ترکیب ماهرانه طرح، رنگ و متریال برند استیل هامون

استیل هامون با ارائه محصولات جذاب خود، ثابت کرده که می تواند یک هارمونی زیبا از سبک، رنگ و متریال بسازد. این برند خلاق، مهارت بالایی در ایجاد هارمونی های جذاب و چشم نواز دارد. کافیست سری به صندلی های اداری، کانتر، انتظار و فضای باز بزنید تا متوجه ظرافت و خلاقیت هامون در به کارگیری رنگ و متریال شوید.
سخن پایانی
صندلی های استیل هامون دارای مشخصات و ویژگی های بسیاری هستند. اما به طور معمول چند ویژگی شاخص و کاربردی در تمام آنان مشترک است. بهره مندی از طراحی نوین، خلاقانه، ماندگاری بالا و تنوع چشمگیر تنها بخش کوچکی از مشخصات صندلی های استیل هامون است.

وبگردی