آفتاب

بهترین ساعت هوشمند کدام است؟اگر نگاهی به اطرافمان کنیم متوجه می شویم که بسیاری از وسایل هایی که ما در طول روز از آنها استفاده می کنیم نسبت به چند سال قبل و یا نمونه های اولیه خود دچار تغییر و پیشرفت شده اند و این تغییر و پیشرفت با گذر زمان در آینده نیز اتفاق خواهد افتاد.

استفاده از ساعت فقط جنبه نشان دهنده ساعت را ندارد بلکه می تواند به عنوان یک اکسسوری زیبا از آن استفاده کرد از این رو ساعت ها به عنوان پرطرفدارترین اکسسوری های موجود برای زنان و مردان هستند.این اکسسوری ها نیز به دلیل پرطرفدار بودن در طول زمان های مختلف دچار تغییر شده اند که با پیشرفت علم و فناوری و هوشمند شدن بیشتر دستگاه ها ،ساعت ها نیز به سمت هوشمند شدن پیش می روند و در سال های اخیر ساعت های هوشمند به بازار عرضه شده اند که در ادامه به معرفی ساعت های هوشمند و امکانات موجود در این ساعت ها و همچنین بهترین ساعت های هوشمند موجود در بازار را به شما معرفی خواهیم کرد.

ساعت هوشمند چیست؟

ساعت های هوشمند ظاهری تقریبا شبیه به ساعت های قدیمی و معمولی دارند با این تفاوت که دارای امکانات هوشمند هستند به طور مثال اگر اهل ورزش کردن هستید و فکر می کنید که به همراه داشتن گوشی موبایل در هنگام ورزش برای شما مشکل است و از راحت ورزش کردن شما جلوگیری می کند و مزاحم ورزش شما می شود می توان گفت استفاده از ساعت های هوشمند می تواند برای شما بسیار کارآمد باشد.
از ساخت و استفاده از ساعت های هوشمند زمان زیادی نمی گذرد اما با این وجود این ساعت ها انقدر در دنیا طرفدار پیدا کرده اند که میزان ساخت و فروش آنها در سالهای اخیر بیشتر از ساعت های اصل و کلاسیک سوئیسی شده است و این نشان دهنده این است که در آینده همه حداقل یک ساعت هوشمند خواهند داشت.از بهترین ساعت های هوشمند موجود در بازار میتوان به اپل واچ ها اشاره کرد که در عکس پایین تصویر آن را مشاهده میکنید..


 بهترین ساعت هوشمند

امکانات ساعت هوشمند چیست؟

 ساعت های هوشمند علاوه بر اینکه مانند ساعت های کلاسیک زیبا و شیک هستند و ساعت را در طول روز به ما نشان می دهند آپشن ها و امکانات دیگری هم دارند که می توانند به ما در طول روز و برای داشتن یک زندگی بهتر و سالم تر کمک کنند که در ادامه به بررسی و معرفی این امکانات خواهیم پرداخت.
•    نمایش زمان
•    جواب داد به پیام و تلفن
•    نمایش اعلان ها
•    استفاده در حین ورزش
 

نمایش زمان

اولین امکان و کارایی که در ساعت هوشمند وجود دارد امکان نمایش زمان در طول روز است و این در همه مدل ساعت ها در اولویت قرار دارد و در برخی ساعت ها امکانات دیگری هم ارائه می شود که برخی از ساعت ها چه در نوع کلاسیک و چه در نوع مدرن و هوشمند تاریخ روز و ماه را نیز نمایش می دهند.

جواب داد به پیام و تلفن

یکی از مهمترین و بهترین آپشن هایی که در ساعت های هوشمند وجود دارد و باعث تمایز این ساعت ها با مدل کلاسیک می شود امکان پاسخ دهی به پیام ها و تماس هایی است که گرفته می شود به طوری که اگر گوشی موبایل شما به ساعت هوشمند وصل شده باشد شما می تواند بدون اینکه از تلفن همراه خود استفاده کنید از طریق ساعت هوشمند به تماس و پیامک های خود جواب دهید.

نمایش اعلان ها

از دیگر امکاناتی که این ساعت ها دارند امکان دریافت نوتیفیکیشن های گوشی همراه است به طور مثال اگر شما از شبکه مجازی و یا اپلیکیشن های دیگر استفاده می کنید و پیام و یا هشداری برای شما به گوشی موبایل شما ارسال می شود و گوشی موبایل در دسترس شما باشد می تواند این هشدارها را توسط ساعت های هوشمند دریافت کنید.

استفاده در حین ورزش

شاید یکی از مهمترین امکاناتی که ساعت هوشمند ارائه می دهند این باشد که شما می توانید از این ساعت ها در حین ورزش استفاده کنید و علاوه بر شیک بودن و اطلاع داشتن از هشدارها و پیام های گوشی همراه خود می توانید تعداد قدم‌های خود در حین پیاده روی و ورزش،  میزان کالری مصرف شده در حین ورزش ، ضربان قلب، نبض و میزان خواب شما در طول شبانه روز را اندازه بگیرد که این می تواند برای داشتن یک زندگی سالم بسیار مفید و مهم باشد.
 
فروشگاه اینترنتی موبونیاز با حدود 10 سال سابقه در زمینه فروش لوازم جانبی موبایل از برند های مختلف شیائومی، سامسونگ، اپل، هواوی و ... زمینه را برای خرید آنلاین شما کاربران محترم آماده کرده است تا با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.
آدرس: تهران، خیابان انقلاب خیابان بهار جنوبی، برج بهار، طبقه تجاری، واحد 234وبگردی