آفتاب

آیا می خواهید در خانه کسب درآمد کنید؟

آیا می خواهید در خانه کسب درآمد کنید؟

بسیاری از افراد علی رغم علاقه به کار و کسب درآمد و داشتن توانمدنی های مناسب و متعدد، به علت داشتن مشکلات عدیده از جمله دور بودن محل کار، درس و امتحانات دانشگاه و یا داشتن فرزند کوچک، از کار کردن محروم می شوند.

آیا در طول روز وقت آزاد دارید؟

آیا تازه فارغ التحصیل شده اید؟

در جستجوی کار مناسب هستید؟

آیا امکان کار در خارج از منزل را ندارید؟

آیا می خواهید در خانه کسب درآمد کنید؟

بسیاری از افراد علی رغم علاقه به کار و کسب درآمد و داشتن توانمندی های مناسب و متعدد، به علت داشتن مشکلات عدیده از جمله دور بودن محل کار، درس و امتحانات دانشگاه و یا داشتن فرزند کوچک، از کار کردن محروم می شوند.

شرکت سرمد پیام جاوید، با ارئه طرح کارآفرینی در منزل، اقدام به استخدام تعدادی از هم وطنان در سراسر کشور نموده است. طرح اجرای کار در منزل و اشتغال زدایی با 1700 پرسنل فعالیت خود را آغاز نموده است. میزان استخدامی با توجه به جمعیت کلی استان ها تعیین شده است و ظرفیت محدود می باشد.

این شرکت، با ایجاد تیم های کارمندی و استقرار آن ها در شهرهای مختلف سعی در پیشرفت هرچه بیشتر و توسعه کار در زمینه های مختلف برای هم وطنان عزیز نموده است. و استخدام از تمامی اقشار جامعه از جمله های قشرهای حساس دانشجویان، فارغ التحصیلان و بانوان خانه دار محترم نموده است.

هم چنین نحوه حقوق و مزایای ماهانه  شرکت به صورت زیر می باشد:

سطح کارمند                    درآمد ماهیانه

رتبه 1                           900000

رتبه 2                           600000

رتبه 3                          450000

علاوه بر حقوق ماهانه، حقوق روزانه ای نیز به افراد تعلق می گیرد که جهت اطلاع از حقوق روزانه و شرایط استخدامی به سایت رسمی شرکت سرمد پیام 44est.com مراجعه نموده و پس از تایید صلاحیت و قبل از اتمام ظرفیت شهرستان خود اقدام به ثبت نام نمایید.

لازم به ذکر است کلیه مراحل و نحوه انجام کار در سایت مذکور به تفضیل آمده است.
کد N949326

وبگردی