آفتاب

داده پرداز رایانه متین برترین توزیع کننده سیلیکون پاور و پی کیو ای در سال 2014

داده پرداز رایانه متین برترین توزیع کننده سیلیکون پاور و پی کیو ای در سال 2014

کامپیوتکس یکی از مهمترین رخدادهای صنعت کامپیوتر و فناوری دنیاست که همه ساله در شهر تایپه (پایتخت تایوان) که به پایتخت فناوری آسیا معروف است برگزار می‌شود و امسال نیز همچون سنوات گذشته با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار شد.

به همین مناسبت شماری از مدیران شرکت داده پرداز رایانه متین به عنوان تنها نماینده رسمی سه کمپانی سیلیکون پاور، پی کیو آی و اپیسر در این نمایشگاه حضور یافتند تا از نزدیک با دستاوردها و محصولات نمایشگاه آشنا شوند.
متین برترین خریدار pqi در سال 2014
یکی از شرکت های بزرگی که در این نمایشگاه حضور داشت کمپانی pqi بود .
این شرکت که یکی از بزرگترین تامین کننده های تجهیزات جانبی اپل ، فلش مموری، کارت های حافظه، محصولات گروه وای‌فای و پاور بانک در تایوان می باشد غرفه بزرگ و شکوهمندی را به خود اختصاص داده بود که به نوعی زیباترین غرفه این نمایشگاه به شمار می‌رفت.
در نمایشگاه امسال، این کمپانی اقدام به معرفی برترین مشتریان خود نمود و از شرکت متین به عنوان بهترین مشتری خود در سال 2014 نام برد. در ادامه آقای کی‌دی وو (KD Wu) مدیرعامل این کمپانی لوح تقدیر پلاتینیوم خود را تقدیم بهزاد یگانه مدیرعامل شرکت داده پرداز رایانه متین نمود.
مدیرعامل پی‌کیو آی در مراسمی که به همین مناسبت برگزار نمود وعده داد که استراتژی‌های خود در ایران را بهبود ببخشد و در تولید محصولات خود ویژگی‌های فرهنگی ایرانیان را لحاظ نماید.
وی با تشریح کیفیت بالای محصولات خود اعلام کرد که مجموعه پی‌کیو آی یکی از زیر مجموعه های شرکت فاکس لینک به عنوان سازنده محصولات اپل در دنیا می‌باشد و تعدادی از لوازم جانبی مرتبط با اپل را به صورت انحصاری تولید و در دنیا عرضه می‌نماید.  
شرکت متین برترین مشتری کمپانی سیلیکون پاور
سال 2014 برای کمپانی سیلیکون پاور از اهمیت بسیاری برخوردار بود چرا که در این سال این کمپانی به خاطر طراحی و ساخت محصولات مبتکرانه و دستاوردهای قابل توجهش در صنعت حافظه و ابزارهای ذخیره‌سازی اطلاعات به کسب جوایز معتبری از سوی نهادهای شناخته شده و مهم بین‌المللی نائل آمد و موفقیت‌های قبلی خود را در مقیاسی بزرگ‌تر تکرار کرد.
این کمپانی در طول دوران فعالیت خود، با طراحی و تولید محصولات متمایز، نقش چشمگیری را در صنعت محصولات ذخیره‌سازی ایفا نموده است و با در نظر داشتن این دستاوردها، سال 2014 میلادی را به عنوان سال طراحی سیلیکون پاور نام‌گذاری نمود و در همین راستا در نظر دارد تا محصولات مبتکرانه بیشتری را عرضه کرده و الهام بخش طراحان خوش ذوق باشد.

کمپانی سیلیکون پاور برای آنکه مشتریانش را در سراسر دنیا در این دستاوردها سهیم نماید و همزمان از جدیدترین محصولات خود رونمایی نماید، نمایشگاهی را با عنوان سال طراحی سیلیکون پاور (SP Design Year) در تایپه برگزار نمود.
مدیر عامل سیلیکون پاور در این نمایشگاه، شرکت داده پرداز رایانه متین را به عنوان بهترین شریک تجاری‌اش در سال 2014 معرفی کرد و با اعطای یک لوح تقدیر از عملکرد قابل توجه شرکت متین ظرف یک سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.
پری جوآنگ مدیر عامل کمپانی سیلیکون پاور ضمن اهدای جایزه به بهزاد یگانه مدیر عامل داده پرداز رایانه متین گفت: با توجه به فعالیت‌های گسترده شرکت داده پرداز رایانه متین، کمپانی سیلیکون پاور نیز خود را متعهد می‌داند که در آینده محصولات و خدمات بهتری را به ایرانیان عرضه نماید.


کد N343205