فال روز چهارشنبه 27 فروردین 1399

نگاهی ایده آل گرایانه به زندگی دارید، سالی که با تولدتان فرا می رسد، زمان آن است که دیدگاه خود را تغییر دهید و زندگی را ساده تر بگیرید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در ماه مهر موقعیت های زیادی برای موفقیت خواهید داشت، اما بهتر است که جاه طلبی نکنید. دی ماه امسال زمان عاشقی شما است و اگر تاکنون عاشق نشده اید، در این ماه طعم عشق را خواهید چشید.
● متولد فروردین (بره):
با یکی از دوستان قدیمی که دل تان حسابی برای او تنگ شده تماس بگیرید و دلتنگی های تان را خاتمه دهید. پولی که در گذشته اندوخته بودید، امروز به کمک تان می آید. احتمال زیادی وجود دارد که با انجام کار ناپسندی، زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کنید. یکی از دوستان صمیمی متوجه مشکلات شما می شود و دست یاری به سمت تان دراز خواهد کرد. کار مهمی که مدت ها است به فکر انجام آن هستید را امروز آغاز کنید. اگر مواظب گذشت زمان نباشید، امروز زودتر از چیزی که فکرش را بکنید بدون انجام کار مهمی به پایان می رسد. امروز متوجه خواهید شد که همسر یا عشق زندگی تان از چیزی که فکرش را می کنید بیشتر دوست تان دارد.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
احتمال زیادی وجود دارد که سلامت و جود نازنین تان به خطر بیافتد. وقت زیادی را به کار اختصاص ندهید و میان کار و زندگی تعادل برقرار نمایید. در محل کار یا منزل با مشکل خاصی روبرو نخواهید شد و روز را با احساس رضایتمندی به پایان خواهید رساند. کار مهمی انجام داده اید و امروز پاداش این کار مهم را دریافت خواهید کرد. در معامله ها با افزایش سود روبرو خواهید شد. انسان اجتماعی هستید و علاقه زیادی به حضور درمیان جمع دارید، اما امروز اصلا حوصله کسی را ندارید و می خواهید تنها باشید، بخت با شما یار است چرا که فرصتی دست می دهد تا با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
با انجام کارهای هیجان انگیز و مسرت بخش، فکرهای ناراحت کننده را از سرتان بیرون کنید. برای اینکه در آینده بدهکار کسی نباشید از امروز صرفه جویی درپیش بگیرید. امروز به محبوبی نرد عشق می بازید و صد دل عاشق می شوید. به فکر انجام کار مهمی افتاده اید، اما آن گونه که باید و شاید برای انجام این کار مهارت ندارید و بهتر است که قبل از بدست آوردن مهارت کافی، فکر این کار را از سرتان بیرون کنید. همسر یا عشق زندگی تان رابطه محبت انگیزی با شما ندارد و این وضعیت زمینه دلخوری شما را فراهم کرده است.
● متولدین تیر (خرچنگ):
روز را با انرژی سرشاری آغاز کرده اید، اما فشارهای کاری ممکن است زمینه ناراحتی شما را فراهم کند. برای انجام کاری سرمایه گذاری کرده اید، اما امروز خبرهای بدی از این سرمایه گذاری به دست تان می رسد. به مهمانی یا مراسم مهمی دعوت هستید و در این مراسم زمینه آشنایی شما با فرد سرشناسی مهیا می شود. امروز چشم تان به دلبری پری چهره می افتد و به او دل می بازید. کارهای عقب افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید.
● متولدین مرداد (شیر):
با مشکلات مالی زیادی روبرو خواهید شد. مشکلاتی که سر راه تان قرار دارند را به تنهایی حل نکنید و روی کمک اطرافیان حساب باز کنید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف تندی از زبان شما بیرون بیاید و این حرف زمینه ناراحتی اهل منزل را فراهم کند. همسر یا عشق زندگی تان را به حال خودش بگذارید و ایشان را تحت فشار قرار ندهید. رازهای کار و حرفه خود را با اطرافیان درمیان نگذارید. انسان درون گرایی هستید و به جای حضور در میان جمع و مهمانی های پرسروصدا، تنهایی را ترجیح می دهید. امروز روز شما است چرا که فرصتی پیدا می کنید تا دور از اطرافیان با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.
● متولدین شهریور (سنبله):
دنیا را سرشار از موضوعات منفی و نگران کننده می بینید، این روحیه را امروز تغییر دهید و عینک بدبینی را از چشم بردارید. به خاطر داشته باشید که حسادت شما را به فرد منفوری درمیان اعضای خانواده تبدیل خواهد کرد. روز خوبی را در پیش ندارید و اگر مواظب معاملات یا دارایی های خود نباشید، ضرری را متحمل خواهید شد. انسان جذابی هستید و این روحیه امروز به کمک تان می آید تا دوستان بیشتری پیدا کنید. لحن کلام تند و آزاردهنده را کنار بگذارید و با مهربانی صحبت کنید. بین اعضای خانواده مشاجره ای در گرفته و این وضعیت امروز شما را حسابی ناراحت کرده است. اجازه ندهید کار عقب افتاده ای از امروز به فردا موکول شود.
● متولدین مهر (ترازو):
با انجام کارهای خیریه و انسان دوستانه به آرامش ذهنی و قلبی برسید. یکی از اطرافیان امروز از شما درخواست کمک مالی خواهد داشت. یکی از اعضای خانواده نیازمند مشورت با شما است. امروز نیمه گمشده تان را پیدا می کنید و از دل و جان عاشق می شوید. کارهای ناتمام را به پایان برسانید.
● متولدین آبان (عقرب):
قبل از اینکه زیر بار نگرانی ها کمر خم کنید، فکری به حال آرامش تان بردارید. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. فردی که بدخواه شما است از هر فرصتی برای فاصله انداختن میان شما و یکی از عزیزان تان بهره می گیرد. همکاران در محل کار یا اعضای منزل امروز سراپا گوش به حرف های شما می دهند و در حل مشکلات شما را تنها نمی گذارند. فرصتی پیدا می کنید تا دمی در کنار همسر یا عشق زندگی تان بنشینید و از عشق و محبت سخن بگویید.
● متولدین آذر (کمان):
امروز فردی که بدخواه شما است، زمینه ناراحتی و دلخوری شما را ایجاد می کند، اجازه ندهید این رفتار روز شما را خراب کند و رفتار بد این فرد را فراموش کنید. به خودتان قول بدهید که نگرانی های بی مورد را کنار بگذارید. فرصتی برای افزایش درآمد دارید اما قبل از هرگونه سرمایه گذاری، جوانب این کار را حسابی بررسی نمایید. یکی از اعضای خانواده امروز رفتار ناپسندی را با شما خواهد داشت. انتظارات خود را از همسر یا عشق زندگی تان کمتر کنید. به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده اید و با پیشرفت چشمگیری در کارهای تان روبرو خواهید شد.
● متولدین دی (بز):
فرصتی دست می دهد تا با ورزش و تحرک، انرژی زیادی بدست بیاورید و سالم و سلامت بمانید. پیشنهادی که یکی از دوستان برای افزایش درآمد با شما در میان گذاشته را اجرا کنید و به سود سرشاری برسید. غم و غصه ها را کنار بگذارید و با هم صحبتی با اعضای خانواده به آرامش برسید. فردی که خصومت بی دلیلی با شما دارد، امروز به فکر ریختن آبرو و اعتبار شما است، این فرد را هرچه سریع تر پیدا کنید و به ایشان ثابت نمایید که کسی حق ندارد با آبروی شما بازی کند. امروز بیشتر از همیشه اعتماد به نفس دارید، از این روحیه نهایت استفاده را ببرید. احتمال زیادی وجود دارد که رفتار نامناسب همسر یا عشق زندگی تان زمینه ناراحتی شما را فراهم کند.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
احتمال زیادی وجود دارد که ضرری را متحمل شوید. نقشه های جدیدی برای موفقیت دارید و عشق زندگی تان از این نقشه ها حمایت خواهد کرد. به این فکر هستید که فرصتی از روز را به حضور در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید، اما این فرصت مهیا نمی شود. اجازه ندهید اطرافیان در زندگی شخصی شما دخالت کنند.
● متولدین اسفند (ماهی):
فرصتی مهیا می شود تا کمی به خودتان برسید و استراحت کنید. فکر کسب مال از راه های غیرقانونی را کنار بگذارید. قضاوت های عجولانه را کنار بگذارید و به اطرافیان سخت نگیرید. یکی از دوستان که غم خوار شما است امروز به دیدارتان می آید. رقابتی تنگاتنگ را در تجارت و حرفه خود تجربه خواهید کرد. خبری ناخوشایند به دست شما خواهد رسید. با خرج غیرمنتظره ای روبرو خواهید شد، از این اتفاق درس بگیرید و در آینده بیشتر به فکر پس انداز باشید.