آفتاب

وبگردی

آهنگ شب چهارشنبه سوری | آخرین چهارشنبه سال 96 هم از راه رسید. در این روز افراد به رقص و پایکوبی مشغول هستند و به دنبال آهنگ شب چهارشنبه سوری و دانلود آهنگ چهارشنبه سوری هستند. در ادامه آهنگ چهارشنبه سوری علیرضا طلیسچی را با هم گوش می کنیم!

مانتو کتی کوتاه | خانم خا این روز ها به دنبال مدل مانتو 97 هستند و می خواهند بدانند که امسال مانتو چی مده و می خواهند مدل مانتو 97 را به تن داشته باشند نه تنها مدل مانتو شیک و مدل مانتو مجلسی را داشته باشند بلکه جدیدترین مدل مانتو را نیز داشته باشند....

نقاشی درباره چهارشنبه سوری | با فرا رسیدن چهارشنبه سوری و روزهای پایانی سال 96، کودکان در مهد کودک ها و کودکستان ها و دبستان ها، نقاشی هایی درباره چهارشنبه سوری می کشند و به مدرسه می برند! تعدادی نقاشی چهارشنبه سوری برای کودکان و کاریکاتور چهارشنبه سوری را در ادامه می بینید.

نقاشی درمورد چهارشنبه سوری | به چهارشنبه آخر سال و چهارشنبه سوری نزدیک می شویم. در روزهای پایانی سال 96، کودکان در مهد کودک ها و کودکستان ها و دبستان ها، نقاشی هایی با موضوع چهارشنبه سوری می کشند و به مدرسه می برند! تعدادی نقاشی درمورد چهارشنبه سوری و کاریکاتور چهارشنبه سوری را در ادامه می بینید.

آهنگ شاد مادر من گروه آریان | در سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر، افراد به دنبال آهنگ شاد برای روز مادر هستند تا در کنار مادران عزیز خود این آهنگ ها را گوش کنند. در ادامه آهنگ شاد مادر من از گروه آریان را با هم می بینیم!

عکس: روز مادر 96 | با فرا رسیدن روز مادر و سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س)، امت اسلام به شادی و سرور می پردازند و افراد به دنبال کادو و تبریک روز مادر و روز زن هستند. کاربران صفحات مجازی نیز پروفایل خود با عکس روز مادر و عکس نوشته مادر روزت مبارک تزیین می کنند.

کاربرگ روز مادر | در ادامه سه عکس زیبا در مورد روز مادر آورده شده است, به علاوه چند طرح و کاربرگ روز مادر برای رنگ آمیزی که مناسب کودکان و دانش آموزان در پیش دبستانی و مدارس می باشد تبریک روز مادر به این شیوه می تواند نقش ماندگارتری از مادران از خودگذشته در ذهن کودکانمان بگذارد

نقاشی کودکانه برای روز مادر | با فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت یگانه دخت پیامبر حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر، افراد به دنبال تهیه کادو برای روز زن و مادر هستند. بچه ها نیز از این قضیه مستثنی نیستند. و به دنبال این هستند که با کشیدن نقاشی برای روز مادر، بتوانند مادران خود را غافلگیر کنند. کودکان در مهد کودک ها و کودکستان ها و دبستان ها، نقاشی هایی با موضوع روز مادر می کشند و به مدرسه می برند!

با فرا رسیدن سالروز وفات حضرت ام البنین(س)، عاشقان خاندان عترت و طهارت بار دیگر رخت عزا به تن می کنند و در سوگ مادر حضرت ابوالفضل(س) می گریند و عزاداری می کنند. کاربران صفحات مجازی نیز با گذاشتن عکس های وفات حضرت ام البنین ارادت خود را نشان می دهند. در ادامه تعدادی از عکس های پروفایل ام البنین(س) را با هم می بینیم.

عکس: روز مادر 96 | با فرا رسیدن روز مادر و سالروز تولد یگانه دخت پیامبر(ص)،حضرت فاطمه زهرا(س)،کاربران در صفحات مجازی به دنبال عکس برای پروفایل روز مادر و عکس روز زن 96 هستند و در این روز صفحات مجازی خودشان را با عکس های روز مادر رنگین می کنند. در ادامه مجموعه ای از عکس های روز زن و عکس برای پروفایل روز مادر را با هم می بینیم.

سری دیوی در وان حمام غرق شد! | پزشکی قانونی دوبی با اشاره به وجود االکل در خون سری دیوی بازیگر معروف هندی، از غرق شدن او در وان حمام محل اقامتش خبر می دهد. سری دیوی هنرپیشه زن معروف هندی بود که اخیرا برای شرکت در یک مراسم عروسی به دوبی رفت و همانجا، در وان حمام عمرش را به شما داد!

عکس: سری دیوی بازیگر هندی | سری دیوی هنرپیشه نامدار هندی، در 54 سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت. او بازیگری را در سن چهار سالگی آغاز و در دوره‌هایی جزو برترین بازیگران زن بود، سری دیوی در سال ۱۹۹۷ از این شغل کناره‌گیری کرد اما در سال 2012 با بازی در فیلم اینگلیش وینگلیش دوباره به سینما بازگشت. بیوگرافی، نقش ها و عکس های سری دیوی را در ادامه مشاهده کنید.