آفتاب

وبگردی

عکس محسن حججی | با ورود پیکر شهید محسن حججی به کشور و تشییع جنازه این شهید، حالا بسیاری می خواهند عکس شهید حججی را برای پروفایل خود برگزینند. در ادامه، مجموعه عکس پروفایل حججی را مشاهده می کنید. همزمانی بازگشت پیکر شهید حججی با ایام عزاداری امام حسین، باعث برداشت های جالب و دیدنی هنرمند شده است.

لیلا حاتمی در جشن خانه سینما +عکس | شب گذشته در مراسم نوزدهمین جشن خانه سینما، لیلا حاتمی به خاطر بازی درخشانش در فیلم رگ خواب برنده تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن شد. در ادامه، عکس های لیلا حاتمی در جشن خانه سینما را می بینید!

دونالد ترامپ، رئیس جمهور معلوم الحال ایالات متحده، مثل بعضی رئیس جمهورهای شیرین عقل تاریخ، به جای تمرکز بر مسائل مهم سیاسی، شیفته ی جنجال و خبرسازی و شهرت است. این میل سیری ناپذیر او، پای اعضای خانواده اش را هم به میدان رسانه باز کرده، به طوری که امروز عکس همسران سابق و فعلی و دختران و پسران قد و نیم قد و نوه نتیجه ی او به اندازه ی معروف ترین خواننده ها و بازیگران هالیوود دیده می شود.

عکس: عید غدیر | عکس پروفایل و عکس نوشته عید غدیر خم || 18 ذیحجه روز عید غدیر در راه است. همه در حال آماده شدن برای روز عید بزرگ شیعه، غدیر خم، هستند. فضای مجازی حتی خودش را برای عید غدیر آماده می کند. عکسهای پروفایل تلگرام و اینستاگرام حتی آماده غدیر شده اند. «عکس عید غدیر» را همه جستجو می کنند تا «پروفایل غدیر» شان به روز باشد! در ادامه چند عکس پروفایل عید غدیر آمده است!