آفتاب

وبگردی

انتشار عکس های بی حجاب آزاده نامداری توسط افراد ناشناس در شبکه های اجتماعی، موجی از واکنش ها را در پی داشت. آزاده نامداری خود در واکنش به این اقدام، با انتشار فیلمی درباره ماجرای عکس های بی حجاب خود توضیح داد و گفت: تمام حاضران در جمع محرم بوده اند. آخرین واکنش آزاده نامداری اما درخواستی از مردم است.

عکس: مراسم مریم میرزاخانی | مراسم ختم مریم میرزاخانی در تهران برگزار شد. در مراسم ترحیم مریم میرزاخانی، چهره های علمی، فرهنگی، هنری و سیاسی کشور حضور داشتند. در گزارش تصویری زیر، عکس های مراسم ترحیم مریم میرزاخانی را مشاهده کنید...

تصاویر "ماریا شاراپووا" که در فهرست شیک ترین ورزشکاران جهان قرار گرفته بی شباهت به عکس مدل ها و بازیگران زن جوان در مجله های مد نیست. این این خانم تنیسور روس از لحاظ زیبایی ظاهر اکنون جایگاهی بالاتر از کریستین رونالدو دارد.

عکس: بزرگداشت مریم میرزاخانی در اصفهان برگزار شد. روز گذشته مردم اصفهان به خانه ریاضیات این شهر رفتند و تا مراسم یادبود مریم میرزاخانی را برگزار کنند. عکس های مراسم بزرگداشت مریم میرزاخانی در اصفهان را در ادامه ببینید!

عکس: روناک یونسی و همسرش | روناک یونسی بازیگر زن ایرانی که چند سال پیش با محسن میری بازیگر و مدل ایرانی ازدواج کرد، چند سالی است با زندگی مشترک خود ادامه می دهد و صاحب یک فرزند شده است. عکس روناک یونسی و همسرش را در آغوش یکدیگر ببینید!

فیلم | شیرین صمدی مجری برنامه سیمای خانواده بود. روز گذشته خبر ممنوع التصویری شیرین صمدی در رسانه ها منتشر شد. علت ممنوع التصویری شیرین صمدی، انتشار تیزر و عکس های این مجری زن صدا و سیما در نمایش خواب خیس ماهی عنوان شده است. تیزر نمایش خواب خیس ماهی را در ادامه ببینید!

عکس: یکتا ناصر سوار بر اسب| عکس زیر، نخستین تصویر از فیلم آینه بغل است که به کارگردانی منوچهر هادی و بازیگری محمدرضا گلزار و یکتا ناصر در حال فیلمبرداری است. در این عکس، یکتا ناصر سوار بر اسب است در حالی که محمدرضا گلزار افسار اسب را به دست دارد!