آفتاب

وبگردی

در حاشیه سفر خانوادگی ترامپ به سرزمین های اشغالی، همسر و دختر او در حالی که یهودیان رعایت حجاب زن را الزامی می‌دانند با سر برهنه از دیوار ندبه دیدن کردند که این کارشان باعث خشم یهودیان معتقد شده است.

ضمیمه طنز روزنامه شهروند به ذکر توصیه هایی برای انتظار در زمان شمارش آرا و پاسخ به یک دلواپسی تازه پرداخت.

به گزارش آفتاب، صدا و سیما برای رمضان 96 برنامه های ویژه ای با محوریت ماه رمضان ارائه می دهد که سرگرم کننده ترین و پرطرفدارترین آنها سریال های سیما خواهند بود. بینندگان روزه دار سریال رمضان مثل هر سال می خواهند بدانند کدام بازیگرها و کدام داستان ها در تلویزیون انتظار آنها را می کشد.

در حاشیه شعارهای انتخاباتی شهردار تهران که دولت را دولت قاجاری لقب داده بود، احمد رفیعی این کارتون را در روزنامه قانون منتشر کرد.

ماهنامه خط خطی به بهانه حضور قالیباف در مناظرات انتخاباتی، کارتون چند شماره قبل خود را با محوریت اظهارات یکی از معاونان شهردار تهران مبنی بر قراردادن میز در نیمکت های پارکهای تهران برای جدایی دختر و پسر، در صفحه اینستاگرامش بازنشر کرد.

با تداوم اعتراضات ضد دولتی در ونزوئلا و کشته شدن یک معترض جوان دیگر در اثر اصابت گلوله به سرش، تظاهرکنندگان در اقدامی نمادین مجسمه متعلق به هوگو چاوز رهبر فقید این کشور را در یکی از ایالت‌های ونزوئلا سرنگون کردند.

آزاده صمدی بازیگر زن ایرانی عکس های گوناگونی از خود در اصفحه شخصی اش منتشر می کند. هر کدام از عکس های خانم بایگر، تیپ جدیدی از ازاده صمدی را نشان میدهند! برای دیدن تیپ های متفاوت آزاده صمدی گزارش تصویری زیر را نگاه کنید!

نا جور نگون کردی کاخ رقبایت را/ با ضربه سنگینی، اسحاق جهانگیری/ بر خاک بمالاندی، تو پوز "برونکا" را/ الحق که تو "چوبینی" اسحاق جهانگیری...

نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد محبوبیت بانوی اول آمریکا به‌سرعت رو به افزایش است. تا پایان مارس، ۵۲ درصد از آمریکایی‌ها ملانیا ترامپ را تأیید کردند. او پیش از ادای مراسم سوگند دونالد ترامپ، محبوبیتش ۳۹ درصد بود.