مرد متولد اردیبهشت

مرد متولد برج اردیبهشت می‌تواند خیلی پررو باشد! در اتوبوس یا متروهای شلوغ هیچ‌گاه نزدیك او نایستید چون تمایل زیادی دارد كه شما را نیشگون بگیرد! او آدم شوخ طبعی است و با پرتاب پوست موز و كیك، دلقك بازی در‌می‌آورد. (هر چیزی كه به غذا شبیه باشد او را خوشحال می‌كند.)


اعتقاد و وفاداری از خصلت‌های این مرد ساده است و انتظار دارد كه این ویژگی‌ها را در هر كس كه می‌شناسد، از خدمتكار گرفته تا همسرش پیدا كند و به همین دلیل خیلی زود گول زن‌های باهوش را می‌خورد او كسی است كه با رضایت قلبی با منشی یا خدمتكارش ازدواج می‌كند. او شریكی می‌خواهد كه آشپزی و خانه‌داری را به خوبی بداند. از آنجا كه به نظر دوستانش اهمیت می‌دهد اهل قمپز و خودنمائی نیست و وقتی دوستان را به خانه می‌آورد خانه باید پر از صمیمیت بوده و غذائی پر گوشت و شاهانه مهیا باشد.


به عكس نشانه‌های دیگر، او شریكش را فقط بر اساس زیبائی‌اش انتخاب نمی‌كند. از آنجا كه سیاره او ونوس است، به دنبال كسی نیست كه همیشه خود رادر آینه نگاه می‌كند از نظر او ژست شریك مهم‌تر از چهره اوست و خوش هیكلی را بیشتر از لاغری می‌پسندد.


دوست ستاره‌شناسی دارم كه می‌گوید قطع رابطه برای این مرد غم و غصه‌ای واقعی است و اگر او آدمی منفی باشد. هر قدر ارتباط او با شریكش طولانی‌تر شود، حس مالكیتش هم بیشتر می‌ود و فراموش می‌كند كه او هم انسان است و حتی گاهی به شریك زندگی‌اش به چشم اثاثیه منزل و یا چیزی كه بابت تهیه آن پول پرداخته، نگاه می‌كند.


او خیلی دست و دل باز است و با اشتیاق آخرین لقمه غذای چرب و نرمش را به شما می‌دهد حتی پیرهانش را هم از تن در می‌آورد و به شما هدیه می‌كند. (كه ابریشمی و نرم است.) این افراد را حتماً در میهمانی‌هایتان دعوت كنید چون كسی است كه همیشه می‌خندد و گاهی آنقدر می‌خندد كه ریسه می‌رود و اگر در خوردن غذا و نوشیدنی زیاده‌روی كرده باشد واقعاً روده بر می‌شود.


مرد منفی متولد اردیبهشت بسیار حسود است. اگر شما به عنوان همسر او، برای كاری پیش بینی نشده بیرون بروید و یا پنج دقیقه دیر كنید. می‌خواهد بداند كجا بوده‌اید و یا چه می‌كردی. او همیشه به دنبال امنیت می‌گردد.


متولدین اردیبهشت در بین اعضای بدن خود، به گردن اهمیت بیشتری می‌دهند و اغلب گردن‌های كلفتی دارند. برخی از این مردان تنومند و جذاب هستند، بعضی دیگر هم (كه مشخصه برج آنهاست) استخوانی هستند. اما خود، یعنی شانه‌های پهن و كمری صاف را حتماً دارند.


آنها عموماً موهای مجعد و تیره، چشمانی قهوه‌ای رنگ و با احساس و رنگ پوستی روشن دارند، عجیب است اما بیشتر آنها كاكل‌هایشان را روی پیشانی می‌ریزند.


مرد اردیبهشت مردی است سرشار از عشق و علاقه كه برای عاشق‌شدن زمان زیادی می‌خواهد. اگر زن خوش‌شانسی هستید، مطمئن باشید هر سی سال یكبار عصبانیت او را خواهید دید.

زن متولد اردیبهشت

یك جلسه زنانه سرزده‌اید، مطمئن باشید رئیس جلسه حتماً زن متولد اردیبهشت است او احتمالاً چند شیشه ترشی و یا مربا نیز به همراه دارد.


می پرسید از كجا می‌دانم؟ خوب اگر ونوس را پدید‌آورنده خوبی‌ها، صاحب تجمل و تأمین‌كننده آذوقه بدانیم، زن متولد ثور را پیش رو داریم. زنان متولد این برج به راستی خانه‌دار هستند. آنها نگران برچیده شدن ریشه های دائمی زندگی و مشغول ایجاد پایه محكمی برای آن هستند. ثبات بهترین واژه برای متولدین این برج است. هرچیز بی‌ثبات و موقتی ولو بسیار كوچك، آنها را دچار دلشوره می‌كند.


گاهی دختر متولد این برج، مثل میوه درخت بلوط كه بر بلندترین درخت‌های بلوط رشد می‌كند و هما‌نجا می‌ماند، تا قبل از ازدواج با والدینش زندگی می‌كند. ‌این را به حساب تنبلی یا نداشتن قدرت تخیل نگذارید، او فقط به خانواده دلبسته است و نمی‌خواهد از آنها دور شود.


از نظر او هر چیز ملموسی، ‌فوق‌العاده است. این نشانه در طالع بینی مادر زمین (اردیبهشت) كاملاً محسوس است. یك زن واقعی متولد اردیبهشت همسر شاد یك كشاورز است. روی زمین كشاورزی می‌كند و روزهای زندگی‌اش را در هماهنگی كامل با طبیعت سپری می‌كند. زن متولد این برج لوند نیست چون زندگی را خیلی كوتاهتر از این می‌پندارد كه بخواهد عشوه گری كند و در مقابل می‌تواند بسیار ساده لوح و خجالتی باشد. او هیچ دلیلی نمی بیند كه تا وقتی می‌تواند برای انجام یك كار ورجه‌‌ورجه و شیطنت كند، بنشیند و فس و فس كند. او می‌تواند خیلی آرام و وسوسه‌انگیز باشد. ‌تخت خواب او همیشه با ملحفه‌های ابریشمی نرم پوشیده شده و حمام او پر از صابون‌های بسیار خوشبو است. وقتی ازدواج می‌كند، همسر، منزل، آشپزخانه و فرزندانش بسیار مهم می‌شوند و بیشترین تلاشش را می‌‌كند تا همسر و مادری كامل باشد. از نظر او وفاداری یعنی همه چیز به همین دلیل از همسرش نیز انتظار دارد كه مثل خود او وفادار باشد.


اینها ویژگی‌های مثبت شخصیت او است. اما از نظر ویژگی‌های منفی او را دست كم نگیرید چراكه از این نظر می‌تواند بر همه نشانه‌ها به جز عقرب پیشی بگیرد. او از رشك و حسد هم بی‌بهره نیست. از این دختر انتظار نداشته باشید كه ببخشد و فراموش كند، چون در سرشت او نیست. او با خونسردی تصمیم می‌گیرد تا با كسی كه به او بد كرده، هیچ كاری نداشته باشد. و دلیل این خیلی ساده است چون این روش محافظه‌كارانه برای آن است كه در آینده مجدداً‌ از همان ناحیه آسیب نبیند.


همچون همتای مردش، وجود دیگران، به‌ویژه نزدیكترین و عزیزترین فرد برایش عادی می‌شود. او سرد و بی روح نیست اما احساساتش را به‌درستی بیان نمی‌كند و فراموش می‌كند همسرش نیاز دارد كه نظر و احساس او را نسبت به خود بداند و گاه خیلی دیر (درست وقتی كه او می‌خواهد تركش كند)، ‌به این نكته مهم پی می‌برد. اگر موقعیتی پیش آید كه او مدت‌ها از همسرش دور باشد فقط به فرستادن یك كارت پستال سال نو اكتفا می‌كند. به این دلیل همیشه مورد سرزنش قرار می‌گیرد همسرش، پرخاش می‌كند و می‌خواهد بداند كه چرا هیچ وقت نگفته او را چقدر دوست دارد. اما زن متولد اردیبهشت مات و متحیر است و آهسته نجوا می‌كند، نیازی نیست كه بگویم همین كه با تو هستم بیانگر همه چیز است. ولی خوشبختانه قبل از آنكه خیلی دیر شود، می‌فهمد كه هر سردی كدورت با كمی عشق و احساسات برطرف می‌شود.


زن متولد این برج بسیار جذاب است و گاهی نیز ژست اغراق‌آمیزی به خود می‌گیرد. سیاره ونوس به انها صدای خوبی نیز بخشیده است تا جائی كه می‌توانند خواننده‌های معروفی شوند.


از آنجا كه زن متولد برج ثور مادر زمین است می تواند مادری بسیار خوب برای فرزندانش باشد. او عاشق آنهاست هیچ گاه آنها را سرزنش نمی‌كند در عوض خیلی به آنها عشق می‌ورزد. او می‌تواند بسیار حسود باشد و اجازه ندهد بچه‌ها خانه را ترك كنند و بال‌هایشان را باز كنند و پرواز كنند. او از تنبیه بچه‌ها پرهیز می‌كند و فقط به آنها عشق می‌ورزد و این همان چیزی است كه او را یكی از گرمترین و صمیمی‌ترین نشانه‌ها در آسمان فلكی ساخته است.