بحث و گفتگو ایده‌های جدید

تمام شاخه‌ها
ایده‌های جدید

پیشنهاد موضوع جدید
اعتیاد
افکار عمومی
اقتصاد
انتخابات
انجمن‌ها
ایده‌های جدید
باشگاه‌های ورزشی
بهداشت و سلامت
بیمه
تاریخ
خودرو
دارو و درمان
دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
درخواست اطلاعات
دولتمردان و سیاستمداران
دین ، روح و روان
زندگی
سایتهای اینترنتی
سیاست
سینما
صدا و سیمای ملی ایران
فرهنگ و ادب
قوه قضاییه
قوه مجریه (دولت)
قوه مقننه
کامپیوتر و اینترنت
کتاب
کنکور
گردشگری
گردهمایی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها
ماهواره
مدارس
مدیریت شهری
مسابقات ورزشی
مطبوعات
موبایل
موسیقی
مهاجرت
نجوم
نوجوانان و جوانان
نوروز
نیروی انتظامی
ورزشکاران و مربیان
هجویات
هنرمندان و هنرپیشگان
بحث و گفتگوهای من
پرسش و پاسخ
مشاوره
معرفی عطر و ادوکلن !!!
بعضی وقت ها داخل محیط های عمومی که میشی مغزت هنگ میکنه . از یک طرف بوی جوراب و عرق و از طرف دیگه بوی عطرهایی که شبیه به حشره کش درست شدن . فکر میکنم فرهنگ استفاده از عطریات در کشور ما کمرنگ شده و متاسفانه اون قشری هم که بیشتر از مواد معطر کننده استفاده میکنن معمولا دارای سلیقه چندان جالبی نیستن . این جوری شد که گفتم یک باب جدیدی باز کنیم و در مورد مارک های مناسب عطر و ادوکلن برای آقایان و خانم ها به بحث به پردازیم . خوب حالا پیشنهاد شما برای یک ادوکلن کدوم مارکه ؟
نظر شما چیست؟
۱۱ تیر ۱۳۸۷   |  فرستنده موضوع : MARSABIT  
نمایش تصویر
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
تصویر می تواند حداکثر ۱۱cm X ۱۱cm باشد. در غیر این صورت عکس به این ابعاد تغییر خواهد یافت. قالب عکس انتخابی شما باید به یکی از فرمتهای "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و یا "png" باشد.حجم عکس آن حداکثر ۳۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
نظر شما چیست؟
صفحه آخر بعدى ۲۱
 ◊ zikzax
۳۸۹۳۶  ◊
من ۲۱۲ رو نزدم
ولی میگن فوق العاده است
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰   ۵۲ : ۰۹ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر zikzax ارسال پیغام به zikzax
 ◊ shervinahmadi
۳۱۷۳۴  ◊
just " aqua bolgari

this is best select
جمعه ۲۴ مهر ۱۳۸۸   ۵۸ : ۱۳ : ۰۸ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر shervinahmadi ارسال پیغام به shervinahmadi
 ◊ mahdifg
۲۹۷۴۰  ◊
۲۱۲
چه برای آقایون چه برای خانوما
بهترینه
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۸   ۰۵ : ۴۹ : ۱۶ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mahdifg ارسال پیغام به mahdifg
 ◊ baghan
۲۸۲۴۲  ◊
به نظر من kenzo amour واسه خانوما معرکه است و 1 milion واسه آقایون
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۸   ۱۹ : ۲۲ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر baghan ارسال پیغام به baghan
 ◊ yaghootesorkh
۲۷۲۱۶  ◊
من یه سوال دارم چه طور می شه فهمید ادوکلنی اصله یا نه ؟اینکه برچسب کالا داشته باشه نشونه خوبیه ؟
دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۸   ۲۰ : ۲۰ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر yaghootesorkh ارسال پیغام به yaghootesorkh
 ◊ elinaend
۲۲۰۷۷  ◊
سلام به نظر منroberto verino هم زنانه هم مردونه اش خوشبو البته سرده،ولی عطرgivenchy خیلی خوشبو ولی قیمتش یکم بالاست ولی roberto قیمتش مناسبتره.
پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷   ۵۲ : ۳۰ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر elinaend ارسال پیغام به elinaend
 ◊ ansaniiat
۲۱۸۱۶  ◊
سلام .

من عطر INTRUSION برای خانمها

برای اقایون دراکر نور ..هالستون ...لگرفیلد
شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷   ۳۹ : ۱۶ : ۲۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر ansaniiat ارسال پیغام به ansaniiat
 ◊ mozhganramezani
۲۱۵۹۱  ◊
سلام من بوی ادکلن play boy & بیژن رو خیلی دوست دارم کلا" بیشتر از ادکلن های مردانه استفاده می کنم و از عطر فراری
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۷   ۳۲ : ۳۱ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mozhganramezani ارسال پیغام به mozhganramezani
 ◊ alone2
۲۱۵۶۵  ◊
سلاممم...........من باربری لندن و خیلی دوست دارم....آرامش بخشه...
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۷   ۳۵ : ۱۹ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر alone2 ارسال پیغام به alone2
 ◊ jogam
۲۱۵۵۷  ◊
سلام دوست من اسامی مختلفی وجود دارد ولی میدونی که هر عطری را نمی شه به علت بوی خوبش استفاده کرد باید باید اون بوی عطر با پوست شما هم جنس باشد و تازه ببینی از بوی گرم لرت می بری یا بوی سرد و بعضی پوستها در نگهداری بو بهتر است.
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۷   ۰۳ : ۴۴ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر jogam ارسال پیغام به jogam
 ◊ aryaenergy
۱۷۸۹۸  ◊
سلام

نکته.. استفاده از سیر و پیاز همراه غذا صرف نظر از خواص زیادی که دارد باعث بد بو شدن تعرق بدن خواهد شد
و حتما از مام برای زیر بغل استفاده نمایید

من ادوکلن آدیداس و اسمالتو را خیلی دوست دارم
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷   ۵۴ : ۵۹ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر aryaenergy ارسال پیغام به aryaenergy
 ◊ homenp
۱۷۸۸۵  ◊
آفرین به بیان این موضوع .
حتی استحمام روزانه هم برای بعضی افراد که عرق بدبویی می کنند تاثیر جندانی ندارد و موجب آزار اطرافیان می شود .مارکهای خوبی معرفی شده اند اما عطرهای مناسب قیمتی بالای 80 هزار تومان دارند ولی خوب یکبار استفاده کفاف یک هفته را می دهد .
از میان عطرهای مردانه jazz هم مناسب است .
عطر زنانه Envy me هم فوق العاده است .هم چنین good life
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷   ۲۹ : ۳۹ : ۱۷ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر homenp ارسال پیغام به homenp
 ◊ agtgad
۱۷۲۷۲  ◊
فوقولادست 2008 chanel
سه شنبه ۷ آبان ۱۳۸۷   ۴۰ : ۰۹ : ۲۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر agtgad ارسال پیغام به agtgad
 ◊ crespo
۱۴۱۲۶  ◊
با lonlywolf موافقم.به خصوص CABARET
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۸۷   ۳۸ : ۴۱ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر crespo ارسال پیغام به crespo
 ◊ lonlywolf
۱۴۰۷۴  ◊
ادوکلن CABARET...بویه خیلی خوبی داره...مردانست...
ادوکلن Van cleef & Arples محصول شرکت Zanzibar...بویه مخصوصی داره...هر دو جنس می تونند استفاده کنند.
ادوکلن Slazenger Birdie خیلی قشنگه...زنانست.
قیمت هر سه ادوکلن بالایه ۵۰ هزار تومان هست...(هنگام خرید به اصل و بدل بودنش دقت کنید)
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۷   ۲۴ : ۰۳ : ۱۸ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر lonlywolf ارسال پیغام به lonlywolf
 ◊ baby123
۱۲۱۳۹  ◊
بوی ادکلن باعث سردرد من میشه ولی تنها ادکلنی که آرامش دهنده هست chastity.
شنبه ۹ شهریور ۱۳۸۷   ۳۹ : ۱۹ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر baby123 ارسال پیغام به baby123
 ◊ racon
۱۱۷۸۸  ◊
یه تصحیح کوچولو باید بکنم.
املای صحیحش ignition هست.البته chastity هم بوی خوبی داره.
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۸۷   ۵۸ : ۲۷ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر racon ارسال پیغام به racon
 ◊ racon
۱۱۶۱۶  ◊
من بوی hot و cold وblue lady وignation رو خیلی دوست دارم و تا دلت بخواد ازشون دارم.البته باید هات و کلد اصل باشه تا بفهمی.
پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷   ۳۵ : ۱۱ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر racon ارسال پیغام به racon
 ◊ lonlywolf
۱۱۳۰۲  ◊
عطرjeniffer lopez بوی خوشی داره(از اسمش هم معلومه زنانست)
اگر اصلش رو پیدا کنید ادوکلن one man show
ادوکلن !joop خیلی بوی با حالی داره...
ادوکلن های سری blue رو مطمئنا دیدید...از اون سری blue lady بوی با کلاسی داره...
تمامی موارد اصل و بدل دارند...اما مطمئن باشید اصلشو می خرید...گاها به قیمت های گران همون بدلشو می فروشند...باید دقت کرد...
یک نکته هم اینکه عطر و ادوکلن اصل رو از بوش میشه فهمید...منتهی باید قبلا یک بار اصلیشو بو کرده باشید...!!!
جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۸۷   ۱۳ : ۲۵ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر lonlywolf ارسال پیغام به lonlywolf
 ◊ asslami
۱۰۷۱۹  ◊
هرادوکلن با رایحه خوانواده کاج مانند (درک )یا (وان من شو)
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷   ۵۶ : ۴۴ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر asslami ارسال پیغام به asslami
صفحه آخر بعدى ۲۱
چاپ  |  بازگشت