بحث و گفتگو باشگاه‌های ورزشی

تمام شاخه‌ها
باشگاه‌های ورزشی

پیشنهاد موضوع جدید
اعتیاد
افکار عمومی
اقتصاد
انتخابات
انجمن‌ها
ایده‌های جدید
باشگاه‌های ورزشی
بهداشت و سلامت
بیمه
تاریخ
خودرو
دارو و درمان
دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
درخواست اطلاعات
دولتمردان و سیاستمداران
دین ، روح و روان
زندگی
سایتهای اینترنتی
سیاست
سینما
صدا و سیمای ملی ایران
فرهنگ و ادب
قوه قضاییه
قوه مجریه (دولت)
قوه مقننه
کامپیوتر و اینترنت
کتاب
کنکور
گردشگری
گردهمایی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها
ماهواره
مدارس
مدیریت شهری
مسابقات ورزشی
مطبوعات
موبایل
موسیقی
مهاجرت
نجوم
نوجوانان و جوانان
نوروز
نیروی انتظامی
ورزشکاران و مربیان
هجویات
هنرمندان و هنرپیشگان
بحث و گفتگوهای من
پرسش و پاسخ
مشاوره
پرسپولس یا پیروزی ؟شما کدام را دوست دارید نام تیم سرخپوش تهران باشد؟
نظر شما چیست؟
۶ خرداد ۱۳۸۷   |  فرستنده موضوع : havoor  
نمایش تصویر
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
تصویر می تواند حداکثر ۱۱cm X ۱۱cm باشد. در غیر این صورت عکس به این ابعاد تغییر خواهد یافت. قالب عکس انتخابی شما باید به یکی از فرمتهای "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و یا "png" باشد.حجم عکس آن حداکثر ۳۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
نظر شما چیست؟
صفحه آخر بعدى ۳ ۲۱
 ◊ payamrah
۳۸۰۷۵  ◊
سلام این اولین ورود من به بخش گفتگو است و از این بابت که نظر دیگران رو هم میبینم خوشحالم اما در مورد سوال من قطعا از اسم پرسپولیس خوشم میاد شاید باور کنید من طرفدار قرمزم ولی اینطور نیست چون من یکی از طرفداران پروپاقرص ملوانم آخه من بچه انزلی هستم .پرسپولیس یه نام قدیمی و کهن و یه جور نشانگر بزرگی و قدمت باشگاه هم هست در ضمن خیلی از مردم هم فکر میکنم این اسم رو میشناسن
جمعه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰   ۵۳ : ۰۷ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر payamrah ارسال پیغام به payamrah
 ◊ badger
۳۸۰۶۶  ◊
فقط و فقط پرسپولیس
نمی دونم که چرا مسئولین وقتی خودشون به جای پیروزی پرسپولیس می گن. نه تنها اونا بیشتر مردم به جای پیروزی میگن پرسپولیس. بهتره که پیروزی به پرسپولیس تغییر نام پیدا کنه برا کشور و مردم و طرفدارها
چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۰   ۱۰ : ۴۴ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر badger ارسال پیغام به badger
 ◊ ghs123
۳۶۴۳۳  ◊
پرسپولیس
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۹   ۳۴ : ۱۴ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر ghs123 ارسال پیغام به ghs123
 ◊ m9370829044
۳۰۲۳۴  ◊
پرسپولیس چون نشان دهنده اقتدار در گذشته است
جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸   ۱۷ : ۳۲ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر m9370829044 ارسال پیغام به m9370829044
 ◊ m9370829044
۳۰۲۳۳  ◊
پرسپولیس چون نمادی از اقتدار در گذشته است Images\Tablo (110).jpg
جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸   ۵۸ : ۳۱ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر m9370829044 ارسال پیغام به m9370829044
 ◊ SATREN10
۲۷۶۶۱  ◊
پرسپولیس قشنگ تره

معنی شم اصیل تره

یعنی شهر پارس
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸   ۳۰ : ۱۷ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر SATREN10 ارسال پیغام به SATREN10
 ◊ baby321
۲۵۷۵۷  ◊
۱.پیروزی
۲.پرسپولیس
۳.هیچ کدام
۴.استقلال

گزینه چهارم صحیح میباشه
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۷   ۵۴ : ۱۹ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر baby321 ارسال پیغام به baby321
 ◊ opiur
۲۱۴۷۳  ◊
perspolis
شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷   ۱۶ : ۳۱ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر opiur ارسال پیغام به opiur
 ◊ nk1161
۱۹۰۵۵  ◊
پرسپولیس
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۸۷   ۲۰ : ۰۴ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر nk1161 ارسال پیغام به nk1161
 ◊ sheytonak1022
۱۶۵۷۱  ◊
پرسپولیس
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۷   ۳۴ : ۲۹ : ۰۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر sheytonak1022 ارسال پیغام به sheytonak1022
 ◊ javonironi
۱۵۴۴۴  ◊
پرسپولیس من نمودونم چرا مسئولین اینقدر پافشاری میکنند که پرسپولیس را به پیروزی تغییر دهند بد که تمدن و تاریخ کشورمون با استفاده از تیمهای ورزشیمون به گوش جهانیان برسونیم چه تبلیغاتی بهتر از این میتونیم بکنیم ازاون گذشته پیروزی معنی زیادی نداره ولی پرسپولیس یکی از شناسنامه های تاریخی کشورمون می باشد
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۷   ۰۶ : ۱۱ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر javonironi ارسال پیغام به javonironi
 ◊ azad3579
۱۵۰۹۰  ◊
پرسپولیس خیلی بهتره پیروزی من در اوردی و احمقانه
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷   ۵۵ : ۳۹ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر azad3579 ارسال پیغام به azad3579
 ◊ mb538
۱۲۶۵۴  ◊
پرسپولیس
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۷   ۰۷ : ۰۰ : ۲۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mb538 ارسال پیغام به mb538
 ◊ emperor67
۱۲۶۵۱  ◊
عشق است پرسپولیس رو
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۷   ۱۵ : ۵۶ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر emperor67 ارسال پیغام به emperor67
 ◊ saeedsemnani
۱۲۶۴۰  ◊
پرسپولس
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۷   ۳۷ : ۴۶ : ۱۶ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر saeedsemnani ارسال پیغام به saeedsemnani
 ◊ vahid_akhashjan
۱۲۵۸۲  ◊
پرسپولیس
جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۸۷   ۰۸ : ۳۹ : ۱۵ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر vahid_akhashjan ارسال پیغام به vahid_akhashjan
 ◊ caterpillar
۱۲۴۸۷  ◊
پرسپولیس.
خود مردم بهتر میدونن که چی بگن.
حالا هرچقدر آقایان میخوان فشار بیارن بگن پیروزی.
تا حالا ندیدم مسئولین یک کشور اینجوری بخوان تاریخ گذشتشون رو پاک کنن.
پنج شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۷   ۱۷ : ۲۲ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر caterpillar ارسال پیغام به caterpillar
 ◊ caroline
۱۱۷۸۹  ◊
جاوید پرسپولیس
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۸۷   ۱۳ : ۲۸ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر caroline ارسال پیغام به caroline
 ◊ paradizo66
۱۱۰۴۱  ◊
قطعا و فقط پرسپولیس
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷   ۵۳ : ۲۷ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر paradizo66 ارسال پیغام به paradizo66
 ◊ elahe2
۱۰۱۲۶  ◊
پرسپولیس به نظر من برازنده تر است
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷   ۱۳ : ۰۳ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر elahe2 ارسال پیغام به elahe2
صفحه آخر بعدى ۳ ۲۱
چاپ  |  بازگشت