بحث و گفتگو زندگی

تمام شاخه‌ها
زندگی

پیشنهاد موضوع جدید
اعتیاد
افکار عمومی
اقتصاد
انتخابات
انجمن‌ها
ایده‌های جدید
باشگاه‌های ورزشی
بهداشت و سلامت
بیمه
تاریخ
خودرو
دارو و درمان
دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
درخواست اطلاعات
دولتمردان و سیاستمداران
دین ، روح و روان
زندگی
سایتهای اینترنتی
سیاست
سینما
صدا و سیمای ملی ایران
فرهنگ و ادب
قوه قضاییه
قوه مجریه (دولت)
قوه مقننه
کامپیوتر و اینترنت
کتاب
کنکور
گردشگری
گردهمایی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها
ماهواره
مدارس
مدیریت شهری
مسابقات ورزشی
مطبوعات
موبایل
موسیقی
مهاجرت
نجوم
نوجوانان و جوانان
نوروز
نیروی انتظامی
ورزشکاران و مربیان
هجویات
هنرمندان و هنرپیشگان
بحث و گفتگوهای من
پرسش و پاسخ
مشاوره
اگه یه دختر عاشق بشه باید چی کار کنه ؟
اگه یه دختر از یه پسری خوشش بیاد و یا حتی عاشقش بشه باید چی کار کنه ؟
با در نظر گرفتن اینکه این دختر قصدش ازدواج است و تا حالا با اون پسر حتی حرف هم نزده و هیچ شناختی ازش نداره !
آخه رسم این نیست که دخترها برن جلو.
نظر شما چیست؟
۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۷   |  فرستنده موضوع : z_m_66  
نمایش تصویر
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
تصویر می تواند حداکثر ۱۱cm X ۱۱cm باشد. در غیر این صورت عکس به این ابعاد تغییر خواهد یافت. قالب عکس انتخابی شما باید به یکی از فرمتهای "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و یا "png" باشد.حجم عکس آن حداکثر ۳۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
نظر شما چیست؟
صفحه آخر ۱۰‌تاى بعدى بعدى ۱۰ ۹ ۸ ۷ ۶ ۵ ۴ ۳ ۲۱
 ◊ matin1377
۴۰۲۲۰  ◊
با سلام
بایستی از طریق خانواده تان آشنایی خانوادگی ایجاد کنید ! البته به احتمال خیلی زیاد در انتخابتان دارید اشتباه میکنید چون شناخت ندارید و اینجور آشنایی ها معمولا نتیجه ازدواج را در بر ندارد.
یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲   ۲۵ : ۲۴ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر matin1377 ارسال پیغام به matin1377
 ◊ ehsansolati
۴۰۲۱۴  ◊
با سلام..
به نظر من باید از طریق یه اشنا که هردو طرفو میشناسه و در ضمن آدم قابل اعتمادی هم هست به پسره معرفی بشه.
البته باید آمادگی هم داشته باشه که اگه قبول نکرد سرخورده نشه...
به امید خوشبختی همه ی جوانان ایرانی..
پنج شنبه ۹ آبان ۱۳۹۲   ۴۰ : ۲۷ : ۰۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر ehsansolati ارسال پیغام به ehsansolati
 ◊ zamane68
۴۰۱۵۰  ◊
اگه طرف مقابل از هر نظر بهش میخوره واگه اهل زندگی هست بهش بگه...یا با خانواده در میان بزاره
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲   ۲۹ : ۳۲ : ۰۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر zamane68 ارسال پیغام به zamane68
 ◊ bahar_6384
۴۰۱۴۳  ◊
به نظر من عشق کلمه عجیبیه .علاقه شدید قلبی که معولا عقل درش دخالتی نداره و بیشتر بر پایه احساسه ولی من اگه تو این شرایط باشم کار خاصی نمیکنم چون معتقدم اینایی که درو از پاشنه در میارن چیزی نمیشن و دوروز دیگه یادشون میشه وای به روزی که یه دختر بهشون پیشنهاد بده
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۲   ۲۱ : ۴۸ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر bahar_6384 ارسال پیغام به bahar_6384
 ◊ hossin223
۳۹۹۰۵  ◊
با سلام خدمت شما دوست گرامی بهترین راه منطقی ودرست اینه که شما از طریق یه واست مطمعن که بهش اعتماد دارید و این شخص باید با طرف مقابل هم رابطه داشته باشه و به طور غیر مستقیم شما رو پیشنهاد بده طوری که هیچ وقت این راز فاش نشه تا از مسائل احتمالی جلوگیری بشه
مثلا شخص واسط میره میگه به پسره پسر به این خوبی خوش اخلاقی مهربون حیف نیست مجرده نمیخاد ازدواج کنه این همه دختر خوب مثلا فلانی البته یه موقعه نفهمه من اینو گفتم که بیچارم میکنه بنده خدا روحشم خبر نداره خلاصه ازین نو ع صحبتها دیگه بسته به فراخور رابطه خود واسط بهترین رفتار رو انجام بده و هیچ وقت هم نباید فاش بش
این ایمیل من هست اگر دوستان نیاز به راهنمایی داشتن در مورد ازدواج خوشحال میشم تا اونجایی که میتونم کمک کنم دخترا هم حق انتخاب دارن حتی خانواده دخترا اگر یه پسر مناسب رو دیدن میتونن با شرایط درست این کار رو با واسط انجام بدن
hossing777@yahoo.com
zerozero777g.yahoo.com
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۱   ۰۴ : ۳۰ : ۲۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر hossin223 ارسال پیغام به hossin223
 ◊ aram_aram
۳۹۷۸۸  ◊
به نظر من نباید بگه. من خودم یبار این کار کردم و ضربه ی بدی خوردم تازه اون پسر غریبه هم نبود و کسی بود که من از بچگی باهاش بزرگ شده بودم ولی باز قلبمو شکست
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۱   ۵۵ : ۵۶ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر aram_aram ارسال پیغام به aram_aram
 ◊ gholee31
۳۸۸۶۹  ◊
به داستان عشق ها و دوست داشتن دوران نو جوانی و جوانی فکر می کنیم ، هم لازم بود و هم مایه دردسر . لازم بود که از یک عشق واقعی و کمشده خبر میداد و برای زنده ماندن و حیات معنی پیدا می کرد . زندگی کردن با مردم و جامعه ، ازدواج ، فعالیت های اجتماعی عشق های دیگری هستند که در مسیر قراردارند و در شروع مبهم و گنگ هستند و غافل اینکه ما دوست داشتن خود را با دوست داشتن دیگری به اشتباه می گیریم و همین به ما عشق ، شیدایی، مستی ، می دهد و آنرا در وجود و موجودیت دیگری می بینیم و این شیفتگی بدور از سایر استعدادهای خدادادی ما مانند عقل ، شعور ، هوش و خرد و تفکر مزاحم شده و یکی را فدای ده تای دیگر می کنیم . در کوران شیدایی خویشتن اسیریم و زنده ماندن بسیار لذت بخش و شیرین می شود و خبری از حرمان ، دوری ، جدایی ، مرگ ، نفرت ، گناه ، انتقام ، خیانت نداریم که آنها نیز از فرآورده های بشری هستند و آنها نیز چه از سوی خود و یا دیگران تجربه خواهیم کرد واین شیفتگی فقط یکی از آن ده تا استعدادهای ماست و ما را به غفلت می کشاند . در کوران عشق بهشت را احساس می کنیم و برای جهنم چشمان ما نابیناست . بنا برعدم استعداد فراگیر به عشق واقعی دست پیدا نمی کنیم و در سایه آن حرکت می کنیم . انسان های بزرگ ، مردم بزرگ ، سرزمین های بزرگ ، حقیقت عشق راستین را به ما نشان می دهند . عشق واقعی بنا به هوش و استعداد ما رشد می کند و در پیله عشق فردی باقی نمی ماند . ما هنوز درون پیله گیر کرده ایم و راه خروجی برای آن پیدا نمی کنیم . عشق واقعی در ما حلول می کند ما را منقلب می کند به ما سرمستی می دهد در بیرون از ما عشق، محبت ، ایثار، سازندگی ، آفرینش ، خلاقیت ، نوعدوستی ، افتخار جانفشانی ، خدمتگزاری به هم نوع ، بشر دوستی ، احترام به دین و آئین هم نوعان و ده ها خصایل حسنه دیگر اگر توسط ما بنیاد گردد ما به عشق واقعی رسیده ایم در غیر اینصورت ما دیگر عاشق نیستیم زیرا ما به ازایی نیافریده ایم ، سر درگریبان یک عشق مجازی و ذهنی هستیم که همان خود شیفتگی است . نباید در ابتدای راه درجا بزنیم. و استعداد خود را برای عشق واقعی خرج کنیم ما برای آن آفریده شده ایم .
چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰   ۲۳ : ۴۰ : ۰۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر gholee31 ارسال پیغام به gholee31
 ◊ eror69
۳۸۸۶۲  ◊
.عاشق نشید.
سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰   ۰۵ : ۱۳ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر eror69 ارسال پیغام به eror69
 ◊ kahkeshanraheshiri
۳۸۸۵۴  ◊
باید بره بمیره.(خنده)تو ایران کاری نمیشه کرد عزیزم.
شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۰   ۱۸ : ۴۲ : ۲۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر kahkeshanraheshiri ارسال پیغام به kahkeshanraheshiri
 ◊ amenhotep
۳۸۶۶۸  ◊
تو جامعه ما مهاله رسیدن چون فقط ناامیدی نسیبش می شه
خدا به هر کسی عشق رو نشون نمی ده چون می دونه دردش خیلی سخت و سنگینه اما اگه روزی بهتون داد بدونید که وجودشو به شما داده که با ارزش ترین نعمت خداست
شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۰   ۳۹ : ۲۸ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر amenhotep ارسال پیغام به amenhotep
 ◊ baba_bozorg
۳۸۲۴۶  ◊
عشق یک ودیعه خداوندی است پیش ما انسانها ولی مشکلی که هست تشخیص اون از هوس خیلی سخته دخترای گلم اگه روزی به کسی تمایلی پیدا کردند اول دریابند که ایا این کدومه ! عشقه یا هوس مطمئن باشند اگه عشق پاک باشه خدای بزرگ راه را پیش پاشون میزاره ولی اگه هوس زود گذر باشه باید خودشون رو به اب واتش نزنن توی داد گاه خانواده اگه برین همه ادعا دارند که با عشق شروع شد و به نفرت اجامید خودتون قضاوت کنین ایا میشه اب و اتش را در یک ظرف نگهداری کرد پس چرا عشق و نفرت را به یک مهمانی میبرید که تالارش دادگاهه سالم باشید
شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰   ۳۵ : ۰۱ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر baba_bozorg ارسال پیغام به baba_bozorg
 ◊ alirezal71
۳۷۸۶۱  ◊
سلام
بنظر من باید آن قدراز لحاظ فرهنگی جامعه مان رشد کند که انسانها خیلی را حت به یک دیگر ابراز علاقه کنند
چون عمر انسانها محدود است و چه چیزی زیبا تراز این کار است
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۹   ۲۵ : ۲۴ : ۲۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر alirezal71 ارسال پیغام به alirezal71
 ◊ TORRESHOLO
۳۶۶۵۷  ◊
در جامعه امروزی که پسرها عاشق میشن این همه طلاق و طلاق کشی هست وای به روزی که دخترها عاشق پسری بشن
درسته که عاشقی دست انسان نیست ولی بازم چرا میشه با اتفاقاتی که در جامعه امروزی افتاده منطقی عمل کرد مثلآ منتظر قسمت خدایی شد در این جور مواقع پناه بردن به خدا بهترین و درسترین نتیجه رو داره
آخه طرز فکر ما پسرها به دنبال حوس بیشتر تا درک دوست داشتن یه دختر خانمی
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نصیحت من به دختر خانم های مجرد به عنوان یه برادر کوچکتر این که با خدا باشند تا پادشاهی کنند چون این بهترین کاره
آرزو میکنم از ته دل که همه دختر خانم ها یه شوهر خوب گیرشون بیاد این هم فقط و فقط با توکل به خدا صورت میگیره

شاد باشید و عاشق اونم عاشق خدا و شوهرتون
بای
سه شنبه ۴ آبان ۱۳۸۹   ۱۴ : ۳۹ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر TORRESHOLO ارسال پیغام به TORRESHOLO
 ◊ afruz
۳۶۵۹۳  ◊
سلام
عشق، علاقه و دوست داشتن در جامعه هایی شبیه جامعه ما در نطفه خفه می شه!
ابراز کردنشو یاد نگرفتیم و همچنین پذیرفتنشو!
پسرا اگر کسی رو بخوان خودشون دنبالش می رن و الا....
اگر نخوان هیچ علاقه و هیچ اصراری کارساز نیست.
کم هستند آدمایی که آموختند محبت را بها دادن یعنی اعتبار انسانیت...
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۹   ۲۰ : ۰۷ : ۱۸ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر afruz ارسال پیغام به afruz
 ◊ TORRESHOLO
۳۶۵۲۱  ◊
این که سوال کردن نداره بایکی از بچه های آفتاب دوست بشه با کی! دیگه دیگه
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۹   ۲۸ : ۲۶ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر TORRESHOLO ارسال پیغام به TORRESHOLO
 ◊ TORRESHOLO
۳۶۵۰۵  ◊
بەنظرمن باید غرورشو کنار بگذاره تا بعدا افسوس نکشه چون آدم همیشه جوان و پرشور نیست
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۹   ۳۶ : ۲۲ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر TORRESHOLO ارسال پیغام به TORRESHOLO
 ◊ chemist85
۳۶۴۷۶  ◊
این درسته که دختر ها هم حق انتخاب دارن و نباید همیشه عشقشونو مخفی کنن. ولی کو تا این فرهنگ تو مملکت ما جا بیفته ؟؟ شاید یه سری بگن که این رسم اشتباهه ،ولی کاری نمیشه کرد چون اکثریت مردم ما اینجوری هستن . هر چه قدر هم به قول خودت بخوای سنت شکنی کنی بدتر خودتو عذاب میدی !! دخترا تقریبا همیشه به ازدواج فکر می کنن ولی پسرا تقریبا هیچ وقت به ازدواج فکر نمی کنن !!! اینو همینجوری نمی گم توی دانشگاه از این جور موارد دور وبرم زیاد دیدم! نتیجه اش فقط مشکلات روحی گاهی اوقات خطرناک واسه دخترهاست. پسر ها هم از اینجور ابراز علاقه خیلی خوششون نمیاد بعدشم که می فهمن طرف عاشقش شده هی طاقچه بالا می زارن و دختر بیچاره میره سر کار !! این به همون موضوع جا نیوفتادن ابراز علاقه از طرف دخترا بر می گرده! و چون پسرا هم با این فرهنگ بزرگ شدن درکش واسشون سخته ! پس به نظر من اگه می خوای بازیچه نشی سعی کن با این قضیه یه جور کنار بیای و یا اگه امکانش هست غیر مستقیم عمل کن ! به شرطی که طرفو خوب بشناسی .مثلا از یه دوست قابل اعتماد بخوا که یه جوری تو رو واسه ازدواج به طرف معرفی بکنه ولی حرفی از عشق تو نیاره چون پسرا کلا بی جنبه هستن و دست کم به دوستاشون می گن فلانی عاشق منه و میشی سوژه خنده!!!اگه اقدامی کرد که خیلی خوبه اگه هم عکس العملی نشون نداد خوب پس این علاقه کاملا یه طرفه هست و اون موقع باید به نحوی خودتو آروم کنی . می دونم خیلی سخته! ولی هیچ وقت نباید کسی رو به زور خواست چون بعدش واست درد سر میشه .و اون موقع است که دیگه کار از کار گذشته و مشکلت بیخ پیدا میکنه ! یه جایی خوندم: کار دل دوست داشتنه ،برنده کسی هستش که در نهایت عشق از عقلش کمک بگیره !
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۹   ۳۵ : ۰۳ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر chemist85 ارسال پیغام به chemist85
 ◊ enana
۳۶۳۰۸  ◊
من با نظر delfakar موافقم
خیلی از نظر ها رو خوندم ولی عاقلانه ترینش همین بود
برای من خیلی مفید بود
من عمل میکینم
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۹   ۲۷ : ۴۲ : ۲۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر enana ارسال پیغام به enana
 ◊ mostafa777aftab
۳۶۲۹۴  ◊
سلام

عشق وعشقی!!!!!!!!!!!!!

باشه باشه حتما
جمعه ۹ مهر ۱۳۸۹   ۴۶ : ۰۱ : ۱۷ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mostafa777aftab ارسال پیغام به mostafa777aftab
 ◊ malakehh
۳۶۲۹۰  ◊
در جواب دوستمون که گفت اگه ژسره دوستش نداشته باشه میگم خیلی از پسرا خودخواهن راحت دل آدما رو میشکنن فکر میکنن همیشه اونا باید انتخاب کنند و دخترا صبر کنن تا انتخاب بشن یا نشن
جمعه ۹ مهر ۱۳۸۹   ۰۹ : ۴۳ : ۰۸ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر malakehh ارسال پیغام به malakehh
صفحه آخر ۱۰‌تاى بعدى بعدى ۱۰ ۹ ۸ ۷ ۶ ۵ ۴ ۳ ۲۱
چاپ  |  بازگشت
◊    ◊