بحث و گفتگو نوروز

تمام شاخه‌ها
نوروز

پیشنهاد موضوع جدید
اعتیاد
افکار عمومی
اقتصاد
انتخابات
انجمن‌ها
ایده‌های جدید
باشگاه‌های ورزشی
بهداشت و سلامت
بیمه
تاریخ
خودرو
دارو و درمان
دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
درخواست اطلاعات
دولتمردان و سیاستمداران
دین ، روح و روان
زندگی
سایتهای اینترنتی
سیاست
سینما
صدا و سیمای ملی ایران
فرهنگ و ادب
قوه قضاییه
قوه مجریه (دولت)
قوه مقننه
کامپیوتر و اینترنت
کتاب
کنکور
گردشگری
گردهمایی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها
ماهواره
مدارس
مدیریت شهری
مسابقات ورزشی
مطبوعات
موبایل
موسیقی
مهاجرت
نجوم
نوجوانان و جوانان
نوروز
نیروی انتظامی
ورزشکاران و مربیان
هجویات
هنرمندان و هنرپیشگان
بحث و گفتگوهای من
پرسش و پاسخ
مشاوره
چهارشنبه سوری
چهارشنبه سوری  خوب یا بد؟
ایا جشن چندین هزار ساله را به فراموشی بسپاریم؟
یا خود را برای دیدن مصدومین جشن اماده کنیم که این مصدومین از طبقه جوان جامعه هستند؟
فکری بیاندیشیم.
از دوستان خواهشمندم ما را از پیشنهادات های خود بهره مند نمایید.
نظر شما چیست؟
۲۲ اسفند ۱۳۸۶   |  فرستنده موضوع : lonlywolf  
نمایش تصویر
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
تصویر می تواند حداکثر ۱۱cm X ۱۱cm باشد. در غیر این صورت عکس به این ابعاد تغییر خواهد یافت. قالب عکس انتخابی شما باید به یکی از فرمتهای "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و یا "png" باشد.حجم عکس آن حداکثر ۳۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
نظر شما چیست؟
 ◊ alone2
۲۶۱۰۴  ◊
4 شنبه سوری و اتیش بازی شده یک معضل بزرگ و خطرناک که اصلا موافقش نیستم.....هر چیزی در خد معقول قابل قبوله.....
جمعه ۳۰ اسفند ۱۳۸۷   ۲۲ : ۴۸ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر alone2 ارسال پیغام به alone2
 ◊ aryaenergy
۱۸۲۶۷  ◊
سلام

ایرانیان باستان ذاتا مردمی مهربان و شاد بوده اند و به مناسبتهای مختلف جشن و سرور بر پا می کرده اند . و در این جشن ها به فرا خور آیین هایی نیز بپا میداشتند .
چهار شنبه سوری هم یک جشن باستانی بوده اما نه به این صورتی که حالا برگزار میشه

به نظر من خسارت ریالی که از سوختن این همه ترقه به کشور میخوره از جنگ بد تره
تا مردمی مثل ما هست معلومه چین ابر قدرت میشه حالا هی ترقه چینی بترکونید
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۷   ۲۴ : ۱۲ : ۱۷ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر aryaenergy ارسال پیغام به aryaenergy
 ◊ afshin1819
۱۷۴۴۰  ◊
چارشمبه سوری مسخرس اصلا سوری توش نیست این چه سورییه که اینهمه تلفات داره
من اصولا ادم شادیم و اعتقاد دارم ادم باید این دو روزه دنیا رو شاد باشه
به نظر من ادم جورای دیگه ای هم میتونه شاد باشه ادم باید به روز باشه وسنت پنت رو بزاره کنار
پنج شنبه ۹ آبان ۱۳۸۷   ۴۴ : ۲۴ : ۱۸ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر afshin1819 ارسال پیغام به afshin1819
 ◊ soraia777
۱۰۹۱۸  ◊
ترقه که کشکه بابا!!! بگو کی گفته کپسول گاز آتیش بزنید؟؟؟؟ یکیو دیدم از طبقه ی چهارم آپارتمانش کپسول انداخت رو سر مردم یه صدایی داد که قید گوشامو زدم دیگه!!
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷   ۴۲ : ۵۲ : ۱۶ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر soraia777 ارسال پیغام به soraia777
 ◊ mb538
۱۰۹۱۱  ◊
سلام

من این جشنو خیلی دوست دارم و به نظرم حیفه که این سنت قشنگ از بین بره اما باید اگاهی جوونا رو بالا ببریم تا از خطرات اون جلوگیری بشه
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷   ۱۱ : ۳۴ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mb538 ارسال پیغام به mb538
 ◊ bachehaye_summer02
۹۸۰۴  ◊
سلام اگر مثله قدیما بگیرند خیلی خوبه نمی دونم ترقه در کجای جشن سوری جای داره اگر فهمیدید به من هم بگید
پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۷   ۰۶ : ۴۷ : ۱۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر bachehaye_summer02 ارسال پیغام به bachehaye_summer02
 ◊ ahmad_fm
۹۲۸۹  ◊
4شنبه سوری اگر بچه ها کار خطرناک انجام ندن خوبه و اگر میخواهد تلفات به بار بیاره میخوام 4 شنبه سوری نباشه.

من بچه آبادانم ولی
اولین بار که 4شنبه سوریمونو تو شهری دیگه میگیریم
من 4شنبه سوری رو تو گناوه همراه بچه باحالایه آبادان گرفتیم.جاتون خالی 11تا تایر 18چرخ آتیش زدیم و تمام گناوه قرق دود آتیش تایرایه ما بود
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۷   ۴۷ : ۳۰ : ۰۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر ahmad_fm ارسال پیغام به ahmad_fm
 ◊ soha62
۴۷۲۸  ◊
هر چی باشه این یه سنت قدیمیه.اصل قضیه مشکلی نداره این ماییم که مثل خیلی از موارد دیگه زیاده روی میکنیم.بعضیا جونیشونو پای این زیادهروی میدن. به نظرم بهتره یکمی معقولانه تر رفتار کنیم.
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۸۷   ۵۱ : ۵۱ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر soha62 ارسال پیغام به soha62
 ◊ E_lina_1
۴۷۱۶  ◊
اره چهار شنبه سوری نبود که نه جشنی نه شادی به نظرم بهتره که نیروی انتظامی به جای این کارها تو مکانهای مناسب همراه با مردم تو همچین روزهایی یه جشن خیلی بزرگ بگیرن تا هم جوونا خوش باشن هم خودشون البته منظور از جشن مسخره بازی نیست جشنی که واقعا" جشن باشه . وگرنه این که نشد زندگی که
شنبه ۳ فروردین ۱۳۸۷   ۵۲ : ۲۷ : ۲۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر E_lina_1 ارسال پیغام به E_lina_1
 ◊ lonlywolf
۴۶۶۴  ◊
امسال برام اصلا خوش نگذشت.
ملت نتونست یه قطره شادی کنه.
من که سر در نیاوردم.
پلیس میخواست جلوی ترقه جات رو بگیره یا جلوی شادی ملتو؟
ما یه جمعی حدود ۴۰ ماشین دور یه اتیش جمع شده بودیم و یه ماشین ۲۰۶ هم ضبطشو باز کرده بود .دست میزدیم و از روی اتیش می پریدیم.
یهو پلیس ریخت سرمون گفت هر کی تا ۲ دقیقه پراکنده نشه بازداشته.
حالا جمعمون پر بود از خانواده ها (منظور مجردی نبود)
یه ترقه هم نبود.
چند نفراز ریش سفید ها رفتن با پلیس صحبت کنن.پلیس مرده رو هل داد گفت پراکنده شید.حرف حالیتون نمیشه؟...!!!
این شد جشن ما...!!!
خیلی بد بود.(البته دست پلیس درد نکنه .هممون سالم به خونه رسیدیم).
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۶   ۱۴ : ۳۷ : ۱۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر lonlywolf ارسال پیغام به lonlywolf
چاپ  |  بازگشت
◊    ◊