بحث و گفتگو موبایل

تمام شاخه‌ها
موبایل

پیشنهاد موضوع جدید
اعتیاد
افکار عمومی
اقتصاد
انتخابات
انجمن‌ها
ایده‌های جدید
باشگاه‌های ورزشی
بهداشت و سلامت
بیمه
تاریخ
خودرو
دارو و درمان
دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
درخواست اطلاعات
دولتمردان و سیاستمداران
دین ، روح و روان
زندگی
سایتهای اینترنتی
سیاست
سینما
صدا و سیمای ملی ایران
فرهنگ و ادب
قوه قضاییه
قوه مجریه (دولت)
قوه مقننه
کامپیوتر و اینترنت
کتاب
کنکور
گردشگری
گردهمایی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها
ماهواره
مدارس
مدیریت شهری
مسابقات ورزشی
مطبوعات
موبایل
موسیقی
مهاجرت
نجوم
نوجوانان و جوانان
نوروز
نیروی انتظامی
ورزشکاران و مربیان
هجویات
هنرمندان و هنرپیشگان
بحث و گفتگوهای من
پرسش و پاسخ
مشاوره
عکس و تصاویر زمینه و تم
عکس و تصاویر زمینه و تم‌های زیبائی که در اختیار دارید را برای استفاده سایر کاربران ارسال نمائید.
نظر شما چیست؟
۱ بهمن ۱۳۸۶  
نمایش تصویر
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
تصویر می تواند حداکثر ۱۱cm X ۱۱cm باشد. در غیر این صورت عکس به این ابعاد تغییر خواهد یافت. قالب عکس انتخابی شما باید به یکی از فرمتهای "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و یا "png" باشد.حجم عکس آن حداکثر ۳۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
نظر شما چیست؟
 ◊ TORRESHOLO
۳۶۶۰۴  ◊
ببخشید هم سلام یادم رفت هم تم

تم سونی اریکسون حالشو ببرید

باز داشت یادم میرفت تا یادم نرفته سلام دوستان آفتابی
فایل(های) الحاقی
∞  Animated_Butterfly-.thm
∞  Love_Heart-.thm
∞  Magic-Lines-Opt-2.thm
∞  Simple-Flowers-47.thm
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۹   ۳۵ : ۰۹ : ۱۸ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر TORRESHOLO ارسال پیغام به TORRESHOLO
 ◊ TORRESHOLO
۳۶۶۰۳  ◊
سلام تم سونی اریکسون مدل T 715 میخوام اگه لطف کنید می بوسمتون با اجازتون
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۹   ۲۴ : ۰۹ : ۱۸ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر TORRESHOLO ارسال پیغام به TORRESHOLO
 ◊ majidmsg
۳۶۱۲۳  ◊
دنبال تم کامپیوتر میگردم
فایل(های) الحاقی
∞  29.jpg
∞  124133146477.jpg
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۹   ۴۰ : ۰۲ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر majidmsg ارسال پیغام به majidmsg
 ◊ anita_jojo20
۳۵۰۹۱  ◊
برین به سایت mobile9.com همه چی هست اول عضو بشین خیلی متنوع است حتی برای گوشی هایی که در ایران نیست هم نرم افزار و فیلم و عکس و بازی و اهنگ و خیلی چیزای دیگر است
یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۹   ۵۱ : ۲۹ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر anita_jojo20 ارسال پیغام به anita_jojo20
 ◊ saeedhp
۳۳۲۶۷  ◊
عکس زیبا موجب جلای چشمها می گردد .متشکرم
فایل(های) الحاقی
∞  2.jpg
شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۸   ۴۸ : ۰۱ : ۱۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر saeedhp ارسال پیغام به saeedhp
 ◊ aramjoun
۲۴۸۰۰  ◊
سلام امیدوارم حال همتون خوب باشه منم چند تا تم ناز ان۹۵ می خوام اگه دارید به قول دوستمون دریغ نکنید
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷   ۰۱ : ۰۵ : ۱۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر aramjoun ارسال پیغام به aramjoun
 ◊ iranianboys
۲۳۵۲۲  ◊
عکس وتصاویری برای آدم خیلی لذت بخش است که خود آدم آن را ساخته باشد و دوستانمان هم از آن استفاده کنند. وقتی عکسی با نرم افزاری درست میکنی و میبینی که دوستانتان از آن عکس خوششان آمده و میخواهند که آنها هم آن را داشته باشند وبرای پس زمینه گوشیهای خودشان از آن استفاده کنند خیلی لذت بخش است.
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۷   ۰۲ : ۲۸ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر iranianboys ارسال پیغام به iranianboys
 ◊ fatima21
۱۹۴۶۷  ◊
ببینید و لذت ببرید
فایل(های) الحاقی
∞  1.gif
∞  2.gif
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۷   ۴۴ : ۴۰ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر fatima21 ارسال پیغام به fatima21
 ◊ m1407
۱۹۰۳۸  ◊
من تم سونی اریکسون خیلی دارم اگه تم های فوق العاده دارین تو سایت قرار بدین به هر حال منتظر نتیجه از جانب شما هستم
خیلی ممنون
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۸۷   ۵۰ : ۰۳ : ۱۵ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر m1407 ارسال پیغام به m1407
 ◊ javad_taei
۱۸۰۱۳  ◊
من چند تا تم ان۹۵ میخآم اگە هست دریق نکنید
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۷   ۴۹ : ۳۷ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر javad_taei ارسال پیغام به javad_taei
 ◊ akhajavib
۱۷۲۴۴  ◊
سلام
آیا کسی پوستر های سیاه سفید از بازیگرا یا طبیعت خوب داره؟
من یه برنامه ی جالب پیدا کردم که یه عکس رو به هر چند تا عکس که بخواهید به صورت پازل تقسیم و پرینت می کنه...
لطفا میل بزنید.
tooptrip@yahoo.com
سه شنبه ۷ آبان ۱۳۸۷   ۵۷ : ۰۳ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر akhajavib ارسال پیغام به akhajavib
 ◊ racon
۱۱۱۰۹  ◊
من ۲۶تا تم واسه سونی اریکسون S500 دارم.البته به بعضی سریای دیگه هم میخوره.خواستین بگین
راستی دوستان هر کی هر چی واسه TV mobile داره دریغ نکنه
فایل(های) الحاقی
∞  __by_arghavan2.jpg
∞  4.jpg
∞  730009-72492(www.Yazd-PatoGh.com).jpg
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۷   ۰۸ : ۱۰ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر racon ارسال پیغام به racon
 ◊ amazinanian
۱۰۷۲۱  ◊
طبیعت ایران-شاهرود
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷   ۳۸ : ۴۵ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر amazinanian ارسال پیغام به amazinanian
 ◊ selma_25
۱۰۰۰۶  ◊
میشه آدرس های اینترنتی که می توان یه عالمه عکس با کیفیت خوب را دانلود کرد دراین قسمت بیارید
متشکرم بچه ها
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۷   ۰۷ : ۳۷ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر selma_25 ارسال پیغام به selma_25
 ◊ selma_25
۸۲۱۸  ◊
امیدوارم خوشتون بیاد
فایل(های) الحاقی
∞  0401290100041kian_lezaljka.jpg
∞  Image_By_Pic_Blogfa_Com_4.jpg
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۸۷   ۵۳ : ۲۴ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر selma_25 ارسال پیغام به selma_25
 ◊ mostafabroumand
۷۴۲۹  ◊
دردذرذ
فایل(های) الحاقی
∞  05.jpg
∞  06.jpg
∞  09.jpg
∞  07.jpg
∞  015.jpg
∞  33.jpg
∞  44.jpg
∞  55.jpg
∞  88.jpg
∞  99.jpg
∞  100.jpg
∞  222.jpg
∞  CA7S1VZW.jpg
∞  CAIRSTQ3.jpg
∞  CAMF4Z81.jpg
∞  images.jpg
∞  tn-Hagi%20Castle%20Garden,%20Western%20Honshu,%20Japan.jpg
∞  tn-vol88-008.jpg
∞  tn-vol88-003.jpg
∞  tn-vol88-010.jpg
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۷   ۳۰ : ۵۷ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mostafabroumand ارسال پیغام به mostafabroumand
 ◊ davood_3463
۵۰۴۰  ◊
بهترین و جالبترین تم تصاویر زمینه و کلیپ هر میخواد ایمیل بزنه
چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷   ۱۴ : ۴۰ : ۱۶ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر davood_3463 ارسال پیغام به davood_3463
 ◊ davood_3463
۴۳۹۶  ◊
بهترین توپ ترین و تازه ترین تم برای گوشی های سونی ازیکسون هر کی می خواد ایمیل بزنه
davood_3463@yahoo.com
پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶   ۰۶ : ۳۱ : ۱۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر davood_3463 ارسال پیغام به davood_3463
 ◊ lonlywolf
۲۸۱۱  ◊
بهتره نیست برای این کار از سایت های موبایل استفاده کنین.
خدا رو شکر کم هم نیستن.مثلا یکی از بهتریناش:
www.parsimobile.org
www.zedge.no
البته دومی رو فیلتر کردن اگه عبور کنین عالیه.تم.عکس.فیلم.زنگ. ... اونم برای تمامی گوشی ها با هر فرمتی که دلت بخواد.
بطور رایگان و فقط یه اشتراک ساده
یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶   ۲۰ : ۵۰ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر lonlywolf ارسال پیغام به lonlywolf
 ◊ amirahmad20
۲۷۲۷  ◊
////////////////////////لام

من تم N73 چند تا دارم
خواستین بگین به ایمیلتون بفرستم

امیر
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۶   ۴۵ : ۳۹ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر amirahmad20 ارسال پیغام به amirahmad20
چاپ  |  بازگشت