بحث و گفتگو زندگی

تمام شاخه‌ها
زندگی

پیشنهاد موضوع جدید
اعتیاد
افکار عمومی
اقتصاد
انتخابات
انجمن‌ها
ایده‌های جدید
باشگاه‌های ورزشی
بهداشت و سلامت
بیمه
تاریخ
خودرو
دارو و درمان
دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
درخواست اطلاعات
دولتمردان و سیاستمداران
دین ، روح و روان
زندگی
سایتهای اینترنتی
سیاست
سینما
صدا و سیمای ملی ایران
فرهنگ و ادب
قوه قضاییه
قوه مجریه (دولت)
قوه مقننه
کامپیوتر و اینترنت
کتاب
کنکور
گردشگری
گردهمایی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها
ماهواره
مدارس
مدیریت شهری
مسابقات ورزشی
مطبوعات
موبایل
موسیقی
مهاجرت
نجوم
نوجوانان و جوانان
نوروز
نیروی انتظامی
ورزشکاران و مربیان
هجویات
هنرمندان و هنرپیشگان
بحث و گفتگوهای من
پرسش و پاسخ
مشاوره
می گن اوقتی کسی رو دوست داری و ترکش کنی ، اگه برگشت پیشت دلیلش اینکه که واقعا دوست داره ولی اگه اونم ترکت کرد و رفت معلومه که از همون اول مال تو نبوده .. نظرتون راجع به این جمله چیه ؟
فکر می کنم می تونه معیاری خوبی باشه واسه اونایی که تو عشقشون شک دارن .. حقیقتا من با استفاده از این راهکار تونستم به بعضی افکارم به راحتی غلبه کنم
نظر شما چیست؟
۱۳ مهر ۱۳۸۹   |  فرستنده موضوع : hossein7  
نمایش تصویر
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
تصویر می تواند حداکثر ۱۱cm X ۱۱cm باشد. در غیر این صورت عکس به این ابعاد تغییر خواهد یافت. قالب عکس انتخابی شما باید به یکی از فرمتهای "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و یا "png" باشد.حجم عکس آن حداکثر ۳۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
نظر شما چیست؟
 ◊ TORRESHOLO
۳۶۵۵۹  ◊
برا من این اتفاق افتاده بی معرفت ترکم کرد ولی جددأ فراموش کردنش سخته توصیه میکنم هیچ وقت امتحانش نکنید چون شما هم مثل من تنها میشید
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۸۹   ۴۴ : ۱۰ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر TORRESHOLO ارسال پیغام به TORRESHOLO
 ◊ Z1369
۳۶۳۷۹  ◊
سلام
من با گفته دوستمون که گفتن بدون دلیل نمیشه یکی رو ترک کرد موافقم،به نظرم امتحان اشتباهیه ،اگه منم یه نفر رو خیلی دوست داشته باشم اما اون بدون دلیل ترکم کنه دیگه سراغش نمیرم چون حاضر نیستم غرورم رو زیر پا بذارم ،یا چون یه جورایی بهم توهین شده ،چون من بدون دلیل رها شدم برای همین دیگه نمیتونم اعتماد کنم، اعتماد به کسی که قراربوده تکیه گاهم باشه و من نمیخوام تکیه گاه زندگیم یه ادم بی منطق باشه.....
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۹   ۵۳ : ۱۲ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر Z1369 ارسال پیغام به Z1369
 ◊ kamranda
۳۶۳۷۸  ◊
نه این درست نیست گرچه میتونه وفاداری وعلاقه طرف رو نشون بدده اما از طرفی ضربات محکمی به شخص مقابل وارد میکنه که حتی فکرشم خیلی وحشتناکه مثل افسردگی.
ترس از دوباره ترک شدن. استرس.دل شکستگی.بی اعتمادی و خیلی موارد که جبرانش سخته واقعا...
کسی که یک شخص رو دوست داره حاضره خار تو چشم خودش بره اما تو چشم یارش نره ...
رشته ای بر گردنم افکنده دوست میکشد هر جا که خاطر خواه اوست...
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۹   ۵۱ : ۱۰ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر kamranda ارسال پیغام به kamranda
 ◊ kamranda
۳۶۳۷۷  ◊
خیلی بده...
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۹   ۰۸ : ۱۰ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر kamranda ارسال پیغام به kamranda
 ◊ farvardin64
۳۶۳۷۲  ◊
من مخالف این ایده هستم. اگه قسمت ادم اون شخص باشه برمیگرده وگرنه خودتو بکشی هم برنمیگرده...........................
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۹   ۴۵ : ۰۴ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر farvardin64 ارسال پیغام به farvardin64
 ◊ mahsasohani
۳۶۳۶۲  ◊
چرا آدما هرجا پای منطقشون میلنگه دست به دامن این جملات و نقل قولها میشن؟تو اعتقادات ما از همه چی مهمتر قسمته که به جا و بی جا بهش متوسل میشیم.واقعیت اینه که خلق یک رابطه و بسط دادنش کارآسونی نیست که بخوای برای امتحان یا از سر لجبازی یا دلخوری یهو بزنی زیرهمه چی و رها کنیش و بخودت بگی اگه دوستم داره برمیگرده.اینجوری کسی که بیشتراسیب می ببینه خودتی .چون خیلی از ماها بیشتراز عشق به دیگری،غرورمون رو دوست داریم.حاضریم هرکاری بکنیم اما به زانو درنیاییم .حتی با علم به اینکه احساس،ناب ترین بخش ذات بشره.به قول نادر ابراهیمی عزیز،عشق رو نمیشه به خطر انداخت و انتظار داشت که باز شکل و محتوایی مثل روزهای قبل داشته باشه.چیزی تغییر می کنه،چیزی خراب میشه،چیزی به اسم حرمت که بازسازیش کار بسیار سخت تریه از خلق یه رابطه تازه. دوست من،هیچوقت عشق رو به امتحان پیوند نده.
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۸۹   ۲۱ : ۱۱ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mahsasohani ارسال پیغام به mahsasohani
 ◊ nb210_89
۳۶۳۵۶  ◊
اره /// من همین الانم تواین شرایطم
ترک کردو رفت ... شاید درست باشه که از اول هم مال من نبوده
ولی خیلی دوستش داشتم
فایل(های) الحاقی
∞  2.jpg
پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۹   ۱۸ : ۵۳ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر nb210_89 ارسال پیغام به nb210_89
 ◊ ghaassedak
۳۶۳۵۱  ◊
این گفته رو از شکسپیر خوندم ...
به نظرم اگه یکی واقعا دوستمون داشته باشه حتی وقتی ترکش کنیم بهمون برمیگرده !! حتی اگه مدتها بگذره ولی خودخواهیه که به دلیل امتحان کردن عشقمون ترکش کنیم و آزارش بدیم چون راههای بهتری برای آزمون هست!!!! هرچند خیلیهامون توی دلمون حس میکنیم و باور داریم دوستی رو که واقعا دوستمون داره و نیازی به آزمودنش نداریم چراکه به باور قلبی رسیدیم .......
پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۹   ۲۹ : ۵۱ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر ghaassedak ارسال پیغام به ghaassedak
 ◊ lonlywolf
۳۶۳۴۷  ◊
اولا که دوست عزیز
یه حرفی شنیدی که اونم اشتباه نوشتی

درستش :

اکه یکی رو دوست داری آزادش بزار تا هر طرفی می خواد بره!
اکر پیشت برکشت و باهات موند اونوقت بدون که همیشه با تو خواهد ماند.

این یک اصل معروف در میان ترک هاست!

و واقعا روش خوبی هست و ۱۰۰ درصد حواب میده!
پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۹   ۱۸ : ۴۸ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر lonlywolf ارسال پیغام به lonlywolf
 ◊ alirezapeiman
۳۶۳۴۶  ◊
این حرف چندان هم منطقی به نظر نمیرسد به چه علتی باید طرف مقابل را ترک کرد ؟ برای ترتیب دادن یک رابطه کلی زحمت کشیده میشود کلی حرف ها وسخن ها گفته میشود واقعا" به چه دلیل منطقیی باید عشقمان را ترک کنیم ؟ اگر مال ما نبود که پیشمان نبود . اگر بحث امتحان کردن طرف مقابل است راه های زیادی برای این مساله است .در این کار هر دو طرف همدیگر را از دست میدهند . اگر یکی از طرفین واقعا" این رابطه را دوست نداشته باشد حرکات وسکناتش مشخص میکند که مشکلی هست وباید به نوعی چاره اندیشی شود.
متاسفانه عرصه دوست داشتن و عشق ورزیدن ( منظور عشق ومحبت واقعی است ) عرصه ای سخت ومشکل است وهر کسی توانائی ورود وایستائی را ندارد هرکسی ظرفیت عشق و دوستی واقعی را ندارد . این حرف مال کسانی است که در مرحله اول به این رابطه علاقه ای نداشتند وثانیا" خودشان را دوست نداشته اند چه برسه به طرف مقابل ثالثا" توانائی عشق ورزی صحیح را ندارند یعنی اهداف دیگری دارند غیر از اهداف طرف مقابل مثلا" لذت جنسی . وگرنه وقتی دونفر همدیگر را خالصانه وصادقانه دوست داشته باشند محال است که برای امتحان کردن همدیگر که شده یکدیگر را ترک کنند .
به نظر من این حرف کسانی است که در عشق خودشان شکست خورده اند وبرای توجیه آن فلسفه بافی می کنند.( حرف وحدیث در این مورد زاد است )
پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۹   ۳۱ : ۴۷ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر alirezapeiman ارسال پیغام به alirezapeiman
 ◊ moha1188
۳۶۳۴۱  ◊
ترک کردن هم دلیل می خواد؛اگه بی دلیل ترکش کنی شاید برای همیشه هم دیگه رو بی دلیل از دست بدین
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۹   ۵۴ : ۴۶ : ۱۸ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر moha1188 ارسال پیغام به moha1188
 ◊ baby132
۳۶۳۳۷  ◊
فکر نمیکنم ریسک کوچکی واسه امتحان کردن علاقه طرف مقابل باشه من که امتحان نمیکنم.
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۹   ۲۲ : ۴۳ : ۱۸ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر baby132 ارسال پیغام به baby132
چاپ  |  بازگشت
◊    ◊