بحث و گفتگو زندگی

تمام شاخه‌ها
زندگی

پیشنهاد موضوع جدید
اعتیاد
افکار عمومی
اقتصاد
انتخابات
انجمن‌ها
ایده‌های جدید
باشگاه‌های ورزشی
بهداشت و سلامت
بیمه
تاریخ
خودرو
دارو و درمان
دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
درخواست اطلاعات
دولتمردان و سیاستمداران
دین ، روح و روان
زندگی
سایتهای اینترنتی
سیاست
سینما
صدا و سیمای ملی ایران
فرهنگ و ادب
قوه قضاییه
قوه مجریه (دولت)
قوه مقننه
کامپیوتر و اینترنت
کتاب
کنکور
گردشگری
گردهمایی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها
ماهواره
مدارس
مدیریت شهری
مسابقات ورزشی
مطبوعات
موبایل
موسیقی
مهاجرت
نجوم
نوجوانان و جوانان
نوروز
نیروی انتظامی
ورزشکاران و مربیان
هجویات
هنرمندان و هنرپیشگان
بحث و گفتگوهای من
پرسش و پاسخ
مشاوره
ازدواج مجدد برای مرد متاهل
ازدواج مجدد برای مرد متاهل  آیا مردی که توی زندگی مشترکش خوشبخت نیست این حق رو داره دوباره ازدواج کنه؟با در نظر گرفتن این موضوع که زندگی اولش رو حفظ کنه.....لطفا کاملا جدی راهنمائی کنید.
نظر شما چیست؟
۴ خرداد ۱۳۸۸   |  فرستنده موضوع : alihaghighi  
نمایش تصویر
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
تصویر می تواند حداکثر ۱۱cm X ۱۱cm باشد. در غیر این صورت عکس به این ابعاد تغییر خواهد یافت. قالب عکس انتخابی شما باید به یکی از فرمتهای "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و یا "png" باشد.حجم عکس آن حداکثر ۳۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
نظر شما چیست؟
صفحه آخر بعدى ۲۱
 ◊ neyestan_25
۳۲۴۴۳  ◊
خیر.اگر تمام تلاشش را کرده و به هر دلیلی نمی تواند زندگی رضایتمند با همسرش داشته باشد بهتر است از او جدا شده سپس اقدام به یافتن فرد مناسب و ازدواج با او نماید.همزمان با دو نفر در ارتباط بودن از نظر من خیانت به هر دو و خویشتن خویش است.در هر حال بین بد و بدتر ادمی بد را انتخاب می کند.که فکر می کنم در اینجا گزینه بد̎طلاق̎ است و گزینه بدتر ̎ دو همسری̎ است
شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۸   ۰۴ : ۱۱ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر neyestan_25 ارسال پیغام به neyestan_25
 ◊ sarima
۲۹۳۰۹  ◊
با این کار بجای حل مسئله صورت مسئله رو پاک میکنن
شاید بشه استثنا پیدا کرد ولی همیشه هر ۲ زندگی تباه میشه
یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸   ۰۳ : ۵۱ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر sarima ارسال پیغام به sarima
 ◊ zari_m
۲۹۳۰۷  ◊
دوست گرامی
جدای اینکه نگرش من وشما به این موضوع چه طوره، در مواردی که من دیدم این افراد با ازدواج مجدد نه تنها زندگی بهتری پیدا نکردند بلکه اوضاع وخیم تر هم شد به طوری که اگر میخواستند دوباره همان راه حل قبلی رو پیش بگیرند بایستی به ازدواج سوم و... فکر میکردند.
یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸   ۴۹ : ۱۶ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر zari_m ارسال پیغام به zari_m
 ◊ Anna1
۲۸۶۸۸  ◊
خیلی از خانم ها هم از همسرشان راضی نیستند آیا آنها هم باید به کس دیگری فکر کنند؟
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۸   ۵۷ : ۱۴ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر Anna1 ارسال پیغام به Anna1
 ◊ Anna1
۲۸۶۸۷  ◊
نه چرا که بهتره اگه از همسرتون راضی نیستید تکلیفتون را مشخص کنید
شما مجبور نیستید به کسی که دوستش ندارید زندگی کنید اول از همسرتون جدا شید
و بعد به فکر تجدید فراش بیافتید
اینطوری برای هر دو تون بهتره چرا که نه هیچ مردی می تواند بین دو زندگی اش تعادل برقرار کند و نه هیچ زنی می تواند این شرایط را بپذیرد و این منجر به ایجاد تنش هایی بزرگ در دو زندگیتان میشود
بهتر است متناسب با فرهنگ کشورمان پیش برویم
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۸   ۲۶ : ۰۷ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر Anna1 ارسال پیغام به Anna1
 ◊ rahgozari_azkhak
۲۸۶۸۶  ◊
ازدواج یک تعهد رسمی است. اگر مردی به هر علتی از زندگی فعلی خود راضی نیست. می بایست با انصاف و عدالت که برازنده یک انسان واقعی و با وجدان است، کلیه حق و حقوق موجود را با شریک زندگی خود نصف کرده و در برخی مسائل نیز مثل حضانت بچه یا بچه ها به توافق برسند و بعد به فکر تجربه جدید در زندگی خود باشد. و خانم ها نیز باید آنقدر به رشد فکری و استقلال شخصیتی و عزت و احتران به نفس رسیده باشند که هرگز تن به خفت داشتن شریک دیگری در زندگی تحت عنوان هوو ندهند. به امید روزی که زنان و مردان فرهنگ گذاشتن احترام به شخصیت خود و یکدیگر را یاد بگیرند که این لازمه انسان (اشرف مخلوقات) بودن است.
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۸   ۳۷ : ۵۲ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر rahgozari_azkhak ارسال پیغام به rahgozari_azkhak
 ◊ sahar59
۲۸۶۸۴  ◊
در مورد عدالت که همه معتقدند اگر امکان برقراریش باشه، چند همسری اشکالی ندارد، نکته ای را یادآوری می کنم:

دوستان من، یعنی اگر شما امکاناتتون، عواطفتون، سایر مسائلتون، را طبق محاسبات کاملا دقیق 50 درصد به این یکی دادید و 50 درصد به اون یکی دادید و عدالت رعایت شد دیگر مشکلی نیست؟ و اگر سهم یکی از طرفین از یکی از این موارد 49 و سهم دیگری 51 درصد بود عدالت رعایت نشده؟

یعنی مساله اینجا این دو درصد و نیم درصد است؟ یعنی اون دو تا زنی (که شما اسمشو همسر می ذارید) مشکل و نگرانی شون اینه که شما چهار ساعت پیش این بودید و چهار ساعت و یک ربع پیش اون دیگری و اگر این یک ربع را هم به خوبی تقسیم کردید و به این مهم (عدالت) دست یافتید، راضی و خوشحال و شادند؟

کدوم عدالت؟ چرا خودتونو گول می زنید؟ عدالتی از بیخ و بن وجود نداره، اساس این رابطه ظالمانه است.

همین پیش فرض شماهاست که جنس مقابلتون رو به عنوان نصف و یک دوم و یک سوم انسان تعریف می کنید و بر پایه همین تعریف میخواهید با جمع چند تا از اینها یک آدم تشکیل بدید.

شما اول باید فرض را بر این بذارید که با یک واحد انسانی طرف هستید، اگر قبول ندارید که با شما برابر است، اما باور کنید حداقلی از عواطف و درک و احساسات انسانی حتی بغض و حسادت و خشم و ...، دارد، و بالاخره یه روزی کار دستتون میده.

احساسات زنانه شاید به نظر شما چیز عامیانه و بی ارزشی بیاد، ولی یک واقعیتی است که هست، مثل بعضی از احساسات مردانه، اگر خانم شما هم رفت با شخصی ارتباط برقرار کرد مواظب باشید از روی تعصب و احساسات مردانه موضع نگیرید.

آقای alihaghighi بعضی چیزا مالکیتشون با 50 درصد و 33 درصد و مشاء و 10 روز در سال و اینها جور در نمیاد، آدم یا زن و شوهر داره یا نداره، نصف زن یا نصف شوهر نداریم، یا هست یا نیست،

این مالکیت معناش سلطه نیست، این مالکیت صد در صد، امنیت خاطری به انسان میده که همسر من دارای نوع روابطی با من هست که با هیچ کس دیگر این نوع روابط را نداره،
علاقه ای به من داره که به هیچکس از این نوع نداره، کارهایی برای من می کنه که برای هیچکس..، امکاناتی برای من فراهم میکنه که برای هیچکس...، خاطراتی داریم که با هیچکس، خدماتی به من میده..، عواطفی نسبت به من داره،..... و هزار چیز دیگر،

و این انحصار و اختصاصی بودن نوع رابطه است که انسان را ملزم به وفاداری می کنه، وگرنه باید به چه چیز وفا دار بود؟ به چیزی که بین ما و دیگران تقسیم کردند؟

آقای alihaghighi، زنی که نصف از وجود و عواطف و .... شما سهم اوست، هیچوقت باور نکن که همه وجودش از آن شماست.

این قانون کنش و واکنش است، این قانون کارماست، هر چیزی که اسمش را میخواهید بذارید، نظام هستی با این قانون تعادل و توازن خود را نگه می دارد، بدون این که بخواهیم هیچ قضاوتی روی این کار داشته باشیم، مثل بومرنگی که به فضا پرتاب کنید، پس طی مسافتی به سمت شما بر میگرده.

شما هرزگی رو چی تعریف می کنید؟ ارتباط جنسی با چند نفر در یک مقطع زمانی،
اگر این چند نفر را قانون و (..چیزای دیگه) اسم چند همسری بهش دادن، قبح کار از بین میره؟

میشه همان هرزگی و اشتراک جنسی در محیط خانوادگی، و باید افسوس خورد به روزی که هرزگی و فحشا در همون بیرون از محیط خانواده باقی بمونه، که هزار بار به این حالت ترجیح داره،
چون خانواده حرمت داره، جایی است که بچه در آن پرورش داده می شه، جایی است که محل امن و آرامشه،
همسر فقط یکی است، اگر دو تا شد، اسمش همسر نیست، اسمش معشوقه است، دوست دختره، boy fiiend، و چیزای دیگه

خوب شما اگر طرز تفکرتون اینه و با معیار شرع جلو می رید پس ادامه بدید، برای چی نظر دوستان رو می پرسید؟ همین طوری جلو برید و موفق باشید ان شاء الله

امام دوم شیعیان همسران متعددی داشتند، و به این مساله شهرت داشتند، که پدرشان (امام اول) هم در این باره جمله ای گفته است، و امام حسن ضربه نهایی را از یکی از همسران خود خوردند، یعنی توسط وی مسموم شدند، بیشتر توضیح نمیدم، خودتون فکر کنید، چرا؟
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۸   ۰۰ : ۲۰ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر sahar59 ارسال پیغام به sahar59
 ◊ paris1358
۲۸۶۸۳  ◊
مردی که تو زندگی مشترکش خوشبخت نیست مسلما همسرش هم از این زندگی راضی نیست با فرض محال اگر ازدواج مجدد برای همسرتان هم قانونی بود آیا کنه با در نظر گرفتن این موضوع که زندگی اولش رو حفظ کنه این حق رو از نظر شما داشت که دوباره ازدواج کنه؟

هیچ تفاوتی بین احساس یک زن و یک مرد وجود ندارد پس خودتان بهترین کسی هستید که می توانید به این سوال پاسخ دهید!
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۸   ۴۵ : ۵۶ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر paris1358 ارسال پیغام به paris1358
 ◊ mardadamizad
۲۸۶۸۲  ◊
ای بابا. سعی کن یک راه دیگه برای احساس خوشبختی پیداکنی. زیادی روی زن حساب باز کردی .فکر کنم بدبختتر بشی. اگه راه دیگه رو پیدا کردی همین یکی هم تو را راضی میکنه چون اونم از تو یاد میگیره. نکته اش اینه که خوشبختی باید از درون خودتون باشه. برای هم آقایون و هم خانوما.
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۸   ۳۸ : ۲۶ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mardadamizad ارسال پیغام به mardadamizad
 ◊ wishes_and_hopes
۲۸۶۸۰  ◊
جناب alihaghighi گرامی

شما خانمهایی که این کار رو تایید نکردن رو به نظردهی همراه با تعصب زنانه محکوم کردین...

به من گفتین که از زندگی شما خبر ندارم. و بهتون هم حق میدم. چون هر زندگی خاص خودش هست و من فقط سعی کرده بودم مشکلات معمول زندگی ها رو یادآوری کنم...

اگر شما به این کارتون شک دارید و واقعا نظر بقیه رو میخواین که بقیه وقتی نظرشون رو میگن شما میگید متعصبانه حرف میزنید(که به نظر من باید نظر خانمها برای شما مهمتر باشه چون به هر حال خانم شما هم به احتمال زیاد کم یا زیاد قسمتی از همین احساسات مشترک خانمها رو دارن)...

مطمئنم که هیچ خانمی به این امید ازدواج نمیکنه که ̎ای کاش همسرم دوباره ازدواج کنه!̎ ... هر کسی با هر عقیده ای هم که باشه به این امید ازدواج میکنه که بتونه زندگی خوبی رو برای خودش و همسرش ایجاد کنه که یکی از موارد ایجاد کننده آرامش همین وفاداری طرفین نسبت به هم هست.

شما هر چند روز یکبار این موضوع رو زنده میکنید تا شاید افراد بیشتری نظر بدن... این یعنی شما واقعا در این کار مردد هستین؟ خوب پس چرا اینقدر اصرار روی شرعی بودن و درست بودن کارتون دارید؟ آیا جز این هست که از نظر احساسی و عاطفی با قضیه مشکل دارید؟ و نگران جریحه دار کردن احساسات خانمتون هستین؟

اگر واقعا نگرانید که اینقدر همه دارن بهتون میگن این کار واقعا از نظر انسانی درست نیست... از نظر شرعی هم به نظر من باز هم شما نمیتونید عدالت رو رعایت کنید. چون عدالت فقط مادی نیست! همینکه شما میخواید دوباره ازدواج کنید خودش یعنی اینکه همسر اولتون کافی نبوده و این یعنی جریحه دار کردن احساسات ایشون. و این یعنی عدم رعایت عدالت. خدا هم به خاطر همین گفته که شما نمیتونید عدالت رو رعایت کنید.

حالا باز هم شما احتمالا حرفای من رو به حساب تعصبات میذارید. ولی من بازم فکر میکنم که اگر شما تلاش بیشتری روی زندگی اولتون بکنید نتیجه خیلی بهتری میگیرید.

براتون آرزوی موفقیت میکنم. و امیدوارم که خدا در تصمیم گیری درست کمکتون کنه.
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۸   ۰۲ : ۱۹ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر wishes_and_hopes ارسال پیغام به wishes_and_hopes
 ◊ keiko
۲۸۶۷۵  ◊
فرهنگ وتمدن در شرایط حاضر حرف اول رو در دنیا میزنه پس باید با این تفکر به مسائل نگاه کنیم دوست عزیز پیشنهاد دهنده به مطلبی اشاره میکنند که از نظر دینی یک امر واضح وروشن است و به نظر منهم دیدگاه او ن دوست گرامی که معتقدند در شرایطی اسلام پیشنهاد ازدواج دوم را دادند شاید به نحوی دلیل آوردن برای این قانون است ولی واقعیت این است که نگاه مذهب همان نگاه واضح وروشن وبدون پیرایه ازدواج چند همسری برای مرد است صرفا برای لذت بردن ودیگر هیچ!!! پس دلیل این دوست مبرهن است چون اسلام اجازه میدهد ولی حالا یک سوال پیش میآید آیا تمام قوانینی که در ادیان از جمله دین اسلام آورده برای امروز هم مورد مصرف داردبطور مثال در دین اسلام برده داری جایز و قانونی است و جالب اینکه یکی از مباحثی است که آیات عظام همگی در رسالات خود با دقت به آن توجه و عنایت دارند خب یک قانون است ولی به نظر شما تاریخ مصرف در هزاره سوم دارد یعنی اگر بیایم بگویم در دین ما برده داری جایز است دنیا از می میپذیرد همینطور چند همسری فکر میکنم دوست من شما یه مقدار در تجزیه وتحلیلتان بیشتر دقت کنید چون در این زمان من یکی به آن کلمه حلال بودن اطلاق نمی کنم با کمال شرمندگی به آن میگویم عیاشی !!!!!!!!!!!!!!!!!۱
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۸   ۵۱ : ۱۱ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر keiko ارسال پیغام به keiko
 ◊ reyhan240
۲۸۶۶۶  ◊
واقعا سوالتون هیچ جوابی نداره!!!!

اگر با همسرتون احساس خوشبختی نمی کنید پس چرا میخواهید حفظش کنید!!!

واگر می خواهید در کنارتون حفظش کنید پس چرا برای ایجاد احساس خوشبختی وحل مشکل تلاش نمیکنید!!

واقعا شما به زن مثل چه موجودی نگاه میکنید !..برای مردهایی با این طرز تفکر اون هم در قرن 21 متاسفم!!چطور از همسرتون انتظار دارید در کنار شما احساس خوشبختی کنه وبراتون خوشبختی بیافریند در صورتیکه می خواهید مثله انسانهای اولیه باهاش رفتار میکنید!!!!!!!!!

در ضمن بهتره از دستورات دین اسلام به نفع خودتون استفاده نکنید...اسلام گفته ولی این رو برای رواج بی تعهدی های مردا نه نگفته بیشتر مطالعه کنید تا متوجه بشید برای چی ودر چه صورتی این حق رو داده!

هر مردی که از زن خود ناراضی است علت را اول در خود جستجو کند(افلاطون)اولین مشکل شما رو هم من تو زندگی اول تنها همین نوع تفکرتون میدونم.....

در کل مردها به دلیل کمبود محبت ازدواج میکنند به خاطر کمبود حوصله تلاق میدن وبه دلیل کمبود حافظه دوباره زن میگیرنند....
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۸   ۳۱ : ۴۰ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر reyhan240 ارسال پیغام به reyhan240
 ◊ alihaghighi
۲۸۶۶۱  ◊
سلام دوستان.نمیدونم چرا همه(یعنی اکثریت) به چشم یک عمل کریه و زشت به این مسئله نگاه میکنن!!آیا واقعا اینطوره؟!!چرا کاری که منع شرعی نداره رو نمیشه انجام داد؟!اگه واقا زشت و ناپسنده؟!! چرا حتی کراهت هم نداره؟جدا برام جای سؤاله؟؟؟؟؟؟؟دین اسلام خیلی دقیقه.به عنوان مثال..خوردن تخم مرغ که تا حد زیادی مفید فایدست کراهت داره.چرا اسلام این کارو منع نکرده؟!!در صورت عمل به شرایط این کار که از جمله رعایت مساوات و عدالته بازم نمیشه این عمل رو انجام داد؟!باید شدنی باشه که منع شرعی نداره...
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۸   ۳۶ : ۴۴ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر alihaghighi ارسال پیغام به alihaghighi
 ◊ mzm61
۲۸۴۹۰  ◊
چرا که نه. فقط به شرطی که جرات و شجاعت این رو داشته باشه که قبلش به همسر اولش بگه.
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۸   ۴۹ : ۵۶ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mzm61 ارسال پیغام به mzm61
 ◊ mina_1366
۲۸۴۸۷  ◊
دوست گرامی کمی منصف باش ایا به نظر شما میشه توی این شرایط زندگی اول رو حفظ کرد؟اگه قراره بعدا حفظش کنی همین الان اینکارو بکن .یه کم سطح توقعاتمون از همدیگرو پایین بیاریم همه چیز قابل تحمل میشه.
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۸   ۰۹ : ۵۳ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mina_1366 ارسال پیغام به mina_1366
 ◊ narcis37
۲۸۴۸۴  ◊
وقتی شما در زندگی خوشبخت نیستید چره لزومی داره زندگی اول رو حفظ کنید؟
وقتی در یک مورد به هر دلیلی نتونستید عشق و خوشبختی رو به زندگیتون تزریق کنید چرا تیدیل به دوتا باید بشه؟
به نظر می رسه اولی رو باید طلاق بدید
ارادتمند
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۸   ۲۹ : ۰۴ : ۱۸ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر narcis37 ارسال پیغام به narcis37
 ◊ golaleh20
۲۸۴۸۳  ◊
از کجا مطمئن هستی شمایی که هنوز نمی تونی از زندگی اولت دست بکشی و قاطعانه تصمیمت رو بیان کنی تو زندگی دومت و شای بعدتر سوم و چهارم و ... خوشبخت باشید
به نظر من اگر تونستید سنگ ها ی نزدیکت رو برداری میتونی سنگهای بعدی را هم طی کنی
اگر همه راههای درست کردن زندگی فعلیت رو رفتی و نتیجه نگرفتی و میخواهی مسیر جدیدیو بری چرا با همسر اولت در میون نمیذاری اگه وجود بچه یا ترس از آبرو بین اقوام و ........ باعث میشه که موضوع رو علنی نکنی بهتره که دیگه به ازدواج مخفیانه هم فکر نکنید ........
جطور خوشبختی رو فقط برای خودت میخواهی ؟؟؟؟؟؟؟؟
فرار راه خوبی نیست
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۸   ۱۳ : ۴۵ : ۱۷ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر golaleh20 ارسال پیغام به golaleh20
 ◊ sara_fragile2003
۲۸۴۸۲  ◊
اگه ازلحاظ مالی میتونین هردوشونو تأمین کنیدو اینکه همسراولتون متوجه نشه ایرادی نداره .ولی ذرکل جداشین بهتره.چون به دردسرش نمی ارزه.
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۸   ۵۹ : ۴۱ : ۱۷ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر sara_fragile2003 ارسال پیغام به sara_fragile2003
 ◊ alihaghighi
۲۸۴۷۹  ◊
بیطرفانه عرض کنم.... احساس میشه خانمها خیلی با تعصب جواب دادن و راهنمائی منطقی نکردن..لطفا بدور از هرگونه تعصب زنانه راهنمائی بفرمائید
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۸   ۲۳ : ۳۴ : ۱۶ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر alihaghighi ارسال پیغام به alihaghighi
 ◊ mozhganramezani
۲۸۳۲۵  ◊
سلام دوست عزیز بنظر من باید با هم بنشنید صحبت کنید مشکل خانم اول شما چی میتونه باشه که شما اولی رو میخواید نگه دارید و دومین زن رو داشته باشید اگر خانم خوبی نیست که چرا میخواید نگهش دارید و اگر خانم خوبی هست چرا میخواید زن دوم بگیرد بنظر من بیشتر مردانی که این مشکل رو دارند باید به یک روان پزشک خودشون رو نشو بدن.

اگر خانم شما این کار رو بکنه و بره با کسی دوست بشه عکس العمل شما چیه ؟؟
تا حالا خودتو جای خانمتون گذاشتید. این رو بدون اگر کسی بخواد زندگی یک نفر رو خراب کنه مسلما̎ زندگی خوبی نمیتونه داشته باشه از خدا بترس که یه زمانی بخوای دل کسی رو بشکنی.
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۸۸   ۰۱ : ۱۳ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mozhganramezani ارسال پیغام به mozhganramezani
صفحه آخر بعدى ۲۱
چاپ  |  بازگشت