بحث و گفتگو مدارس

تمام شاخه‌ها
مدارس

پیشنهاد موضوع جدید
اعتیاد
افکار عمومی
اقتصاد
انتخابات
انجمن‌ها
ایده‌های جدید
باشگاه‌های ورزشی
بهداشت و سلامت
بیمه
تاریخ
خودرو
دارو و درمان
دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
درخواست اطلاعات
دولتمردان و سیاستمداران
دین ، روح و روان
زندگی
سایتهای اینترنتی
سیاست
سینما
صدا و سیمای ملی ایران
فرهنگ و ادب
قوه قضاییه
قوه مجریه (دولت)
قوه مقننه
کامپیوتر و اینترنت
کتاب
کنکور
گردشگری
گردهمایی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها
ماهواره
مدارس
مدیریت شهری
مسابقات ورزشی
مطبوعات
موبایل
موسیقی
مهاجرت
نجوم
نوجوانان و جوانان
نوروز
نیروی انتظامی
ورزشکاران و مربیان
هجویات
هنرمندان و هنرپیشگان
بحث و گفتگوهای من
پرسش و پاسخ
مشاوره
دبیرستان علامه طباطبایی تهران
دبیرستان علامه طباطبایی تهران، دبیرستانی است غیرانتفایی با ۶ شعبه در مناطق مرفه. با آماری چشمگیر در کنکور و المپیاد.
نظر شما چیست؟
۹ شهریور ۱۳۸۶   |  فرستنده موضوع : mesbah71  
نمایش تصویر
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
تصویر می تواند حداکثر ۱۱cm X ۱۱cm باشد. در غیر این صورت عکس به این ابعاد تغییر خواهد یافت. قالب عکس انتخابی شما باید به یکی از فرمتهای "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و یا "png" باشد.حجم عکس آن حداکثر ۳۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
نظر شما چیست؟
 ◊ amjsos
۲۰۶۰۰  ◊
من در علامه طباطبایی درس می خوانم.زیادی سخت گیر هست
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۷   ۱۹ : ۵۹ : ۲۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر amjsos ارسال پیغام به amjsos
 ◊ reza_kn
۳۷۲۹  ◊
بنظرم موفق بودن مدرسهای در تعداد قبولیهای کنکور نمی تواند تنها معیار معسوب شود که البته شاخصه های بسیار برای این منظور لازم است
سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۶   ۰۶ : ۰۹ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر reza_kn ارسال پیغام به reza_kn
 ◊ atalebi
۲۵۹۵  ◊
مدارس علامه طباطبایی تا آنجا که من اطلاع دارم و سایتشان هم www.atcce.com است دارای 9 واحد است که دو تای آنها مدرسه راهنمایی هستند و 7 تای دیگر دبیرستان و پیش دانشگاهی.
کلمه "مرفه" نیز در این موضوع، درست به نظر نمی رسد. زیرا دو واحد در خیابان فاطمی غربی (بلوار کشاورز) و کارگر (جنب پمب بنزین-کوچه شکرالله) دارند و سه واحد نیز در منطقه "حصارک" نزدیک "چهار دیواری" (بالاتر از پونک) که قطعاً این مناطق، مناطق مرفه نشین نیستند!. دو مدرسه میرداماد و ملاصدرا احتمالا در قسمت های مرفه هستند.

مطلب دیگر اینکه آمار این مدرسه در المپیادها شاید چشمگیر باشد، در کنکور به شدق قوی هستند. سال گذشته از 256 نفر، 256 نفر ورودی و فقط 20 یا 30 نفر شریف داشتند و ... . که آمار بسیار بالایی است.
جمعه ۲۸ دی ۱۳۸۶   ۲۸ : ۵۶ : ۰۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر atalebi ارسال پیغام به atalebi
 ◊ rouhekhoda
۱۴۲۱  ◊
ای کاش تمام مدرسه های ایران علامه طباطبایی بودند.
به امید آن روز
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۸۶   ۵۹ : ۵۶ : ۱۸ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر rouhekhoda ارسال پیغام به rouhekhoda
 ◊ samyion
۱۰۸۲  ◊
سلام بر دوستان

من یک داشجوی بزق از صنعتی اصفهان هستم.
به نظر من شما برای قبولی در کنکور کافی هر سال دروس مهم را با تست زدن ویک سری کلاس های فوق برنامه مفید اما محدود کنار بگذارید.
با این کار هم اعتماد به نفس پیدا میکنید وهم مسلط

با امید موفقیت برای شما

حسین
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶   ۵۱ : ۴۳ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر samyion ارسال پیغام به samyion
 ◊ f_hamidi
۲۰  ◊
لطفا یک دبیرستان دخترانه خوب معرفی کنید
شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۶   ۲۶ : ۳۴ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر f_hamidi ارسال پیغام به f_hamidi
چاپ  |  بازگشت