بحث و گفتگو ماهواره

تمام شاخه‌ها
ماهواره

پیشنهاد موضوع جدید
اعتیاد
افکار عمومی
اقتصاد
انتخابات
انجمن‌ها
ایده‌های جدید
باشگاه‌های ورزشی
بهداشت و سلامت
بیمه
تاریخ
خودرو
دارو و درمان
دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
درخواست اطلاعات
دولتمردان و سیاستمداران
دین ، روح و روان
زندگی
سایتهای اینترنتی
سیاست
سینما
صدا و سیمای ملی ایران
فرهنگ و ادب
قوه قضاییه
قوه مجریه (دولت)
قوه مقننه
کامپیوتر و اینترنت
کتاب
کنکور
گردشگری
گردهمایی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها
ماهواره
مدارس
مدیریت شهری
مسابقات ورزشی
مطبوعات
موبایل
موسیقی
مهاجرت
نجوم
نوجوانان و جوانان
نوروز
نیروی انتظامی
ورزشکاران و مربیان
هجویات
هنرمندان و هنرپیشگان
بحث و گفتگوهای من
پرسش و پاسخ
مشاوره
عکسها و فیلمهای غیر اخلاقی
ایا فیلم ها و عکسهای با روابط جنسی جالبند . شما چقدر دوست دارید این نوع فیلم ها رو نگاه کنید . ایا نگاه کردن انواع فیلم ها با روابط جنسی بر روی روح و روانمون تاثیر داره . شما درباره اش چطور فکر می کنین .ایا خودتون تا به حال این فیلم ها رو دیدین.
لطفا نظرات خودتون رو بدون ملاحظه بفرستین . متشکرم . دوست شما مریم
نظر شما چیست؟
۱۲ آذر ۱۳۸۷   |  فرستنده موضوع : akfena  
نمایش تصویر
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
تصویر می تواند حداکثر ۱۱cm X ۱۱cm باشد. در غیر این صورت عکس به این ابعاد تغییر خواهد یافت. قالب عکس انتخابی شما باید به یکی از فرمتهای "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و یا "png" باشد.حجم عکس آن حداکثر ۳۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
نظر شما چیست؟
صفحه آخر بعدى ۲۱
 ◊ neginjojo
۳۹۳۳۶  ◊
سلام من قبلا زیاد دوست داشتم ولی این احساس وحرص گذریه وقتی خودت بفهمی که چه تاثیری رو روانت داره دیگه واست جذاب نیست بعدشم همشون شکل همن محتویات یکیه درکل فرقی ندارن واسه همینه که اولش جذابه ولی بعدش تکراری میشه مثله چرخ وفلک شهربازی میمونه
یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۰   ۴۰ : ۵۵ : ۲۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر neginjojo ارسال پیغام به neginjojo
 ◊ Shervinx
۳۶۱۰۱  ◊
سلام به همه دوستان خوب آفتابی

در این زمینه توجیه افراد در سن بلوغ که کاملا واضح است و البته غیرقابل قبول چرا که راه های بسیاری برای کنترل فشار جنسی وجود دارد که متاسفانه به دلیل عدم ارایه آموزش های صحیح و وجود یک فرهنگ مختلط نامشخص اکثریت قریب به اتفاق خانواده های امروزی هیچ اطلاع درستی از آن ها ندارند.
اما توجیه افراد متاهل نیز تقریبا در همه موارد جنبه آموزشی این فیلم هاست که البته بنابر دلایل فقهی علمی و عقلی در دراز مدت آثار بسیار مخرب و بعضا برگشت ناپذیری برجا می گذارند.

چه خوب می شد اگر دوستان مسوول در طرح هایی مثل حمایت از خانواده که البته تا همینجای کار هم اما و اگرهای فراوانی را بی پاسخ گذاشته است ، سعی می کردند به ارایه راه کاری برای ترویج فرهنگ آموزش این مسایل می پرداختند که شاهد مشکلات حاصل از آن نباشیم.در حال حاضر بیشتر آمارهای روبه بالای طلاق به دلیل ندانستن رفتار صحیح جنسی هستند که یکی از معلول های مشاهده این فیلم هاست.
پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۹   ۴۷ : ۱۲ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر Shervinx ارسال پیغام به Shervinx
 ◊ edrisizi
۳۶۱۰۰  ◊
قبلا معتادش بودم اما... اما حالا که فکر میکنم میبینم عجب احمقی بودم..!!!
یه پیشنهاد دوستانه، مادرانه، خواهرانه، برادرانه و آفتابی دارم براتون... ما این راهو رفتیم به چیز بدرد بخوری نرسیدیم یعنی میشه گفت به هیچی نرسیدیم نه وقتتو واسه این چیزا بذار نه پولتو ارزششو نداره
پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۹   ۰۹ : ۱۲ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر edrisizi ارسال پیغام به edrisizi
 ◊ yafaya
۳۶۰۹۰  ◊
هم فیلم و هم عکس دیدم ولی خیلی سطحی نگریست که آدم با این چیزها لذت ببره ولی باید قبول کرد توی مقاطع سنی پایین میتونه مخرب باشه ...
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۹   ۲۰ : ۵۷ : ۱۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر yafaya ارسال پیغام به yafaya
 ◊ HAMSHAHRY
۳۶۰۶۹  ◊
خیلی بده
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۹   ۵۸ : ۵۷ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر HAMSHAHRY ارسال پیغام به HAMSHAHRY
 ◊ shervinahmadi
۳۲۸۳۰  ◊
ببخشید اگر چیزی آلوده روابط جنسی باشه اسمش رو میذارن هنر ؟
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۸   ۰۱ : ۴۹ : ۱۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر shervinahmadi ارسال پیغام به shervinahmadi
 ◊ solonex
۳۲۷۴۱  ◊
هنر چه زیباست اگر آلوده روابط جنسی و شهوت نباشد.
دانشمندان انگلیسی ثابت کردند یک عکس غیراخلاقی به اندازه ده کتاب در مغز جا اشغال میکنه.اعتیاد به تماشای این فیلمها به مراتب از اعتیاد به هرویین بدتره.تمرکز رو از بین می بره.تداوم تماشا افت تحصیلی شدید در پی داره.به تدیج معصومیت وپاکی روح رو نابود میکنه و حیا رو از بین میبره.
پنج شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۸   ۰۴ : ۳۳ : ۱۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر solonex ارسال پیغام به solonex
 ◊ maaref914
۳۲۷۱۰  ◊
ببین فقر سوژه چه کارها که نمیکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کی میره این همه راهرو
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۸   ۳۹ : ۰۴ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر maaref914 ارسال پیغام به maaref914
 ◊ aryaenergy
۲۹۰۸۸  ◊
بابا این مسایل راول کنید چرا ذهن خودتون رو با این چیزاخراب می کنید؟راحت زندگی کنید.این مزخرفات تحت هیچ شرایطی نگاه کردنش درست نیست.والله حیوونها حیاشون ازین به اصطلاح انسانها بیشتره .هر انسانی برای خودش حرمت قایل باشه نیازی به دیدن این چرت وپرتها نداره.یه کم درست تر فکر کنیدوافکارتون رو متوجه خوبیهای زندگی بکنید.
یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۸   ۵۲ : ۲۶ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر aryaenergy ارسال پیغام به aryaenergy
 ◊ good_reza134456
۲۹۰۸۶  ◊
دسته ای از افراد این فیلم ها را میبینن که مشکل روح و روان دارن.و از نظر علمی این افراد معتاد این فیلم ها هستند و این افراد علاقه زیادی به این جور فیلم ها دارند و پیشنهاد من به این افراد این است که خودشان را به یک روانشناس یا دکتر معرفی کنند نا مشکل جنسی شان بر طرف شود.
یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۸   ۲۳ : ۳۱ : ۱۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر good_reza134456 ارسال پیغام به good_reza134456
 ◊ koroushekabir
۲۷۷۹۹  ◊
دوست عزیزSHARAB1358 شما که گفتید باید دید که خود انسان با چه ذهنیتی این عکسها یا فیلمها رو نگاه میکنه میخواستم از شما بپرسم جز مسئله شهوت رانی و هرزه گری چه انگیزه دیگه ای میشه داشت ؟
ایا از این عکسها و فیلمها برای اموختن میشه استفاده کرد ؟ بهم بگید چیرو میشه از این جور چیزها اموخت ؟
چرا ما خودمون رو گول میزنیم و کارهای خلاف شرعمون رو با یکسری چیزهای باطل میخواهیم درست جلوه بدیم و بقیه رو قانع کنیم که اگه نیتمون درست باشه ایرادی نداره این فیلمها رو دید؟
من خودم با این فیلمها مخالفم و به شماهم توصیه میکنم نبینید خداوند متعال این عشق حقیقی شاهد اعمالمونه بیایم و اونو از دست خودمون نرنجونیم
دوستدار شما دوستان
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸   ۲۶ : ۳۱ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر koroushekabir ارسال پیغام به koroushekabir
 ◊ mehrnaz12
۲۷۷۸۸  ◊
این فیلم ها جذاب که نیستن هیچ، چندش آورند. دوست ندارم این نوع فیلم ها را نگاه کنم. روح و روان انسان رو اذیت می کنه. یک بار دیدم دیگه دوست ندارم ببینم. در ضمن بابک جان اشتباه نکن برای خانم ها هم تحریک آمیزه.
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸   ۳۳ : ۵۹ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mehrnaz12 ارسال پیغام به mehrnaz12
 ◊ alone2
۲۶۱۰۲  ◊
این فیلم ها روح و روان و پاکی ذاتی انسان رو زیر سوال میبره......تاثیر سویی داره واقعا....
جمعه ۳۰ اسفند ۱۳۸۷   ۴۴ : ۴۷ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر alone2 ارسال پیغام به alone2
 ◊ t710pu
۲۶۰۹۶  ◊
هر چیزی زمان و سنی دارد.
بستگی دارد آدم دنبال چی باشد.!
جمعه ۳۰ اسفند ۱۳۸۷   ۳۵ : ۴۱ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر t710pu ارسال پیغام به t710pu
 ◊ babak_haghighi2001
۲۴۵۹۴  ◊
این تصاویر برای مردها تحریک آمیزه ولی برای زنها تحریک آمیز نیست فقط حس کنجکاوی باعث میشه زنها هم یه نگاهی به این تصاویر بندازن
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۷   ۴۸ : ۱۴ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر babak_haghighi2001 ارسال پیغام به babak_haghighi2001
 ◊ VAHID_E_26
۲۴۳۴۹  ◊
٭٭٭ دو هفتـه پیش پـســــری سیــــزده ســـاله در انگلیـــس بـــابـــا شــد.٭٭٭

برداشت ازاد:
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۷   ۳۴ : ۲۷ : ۱۷ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر VAHID_E_26 ارسال پیغام به VAHID_E_26
 ◊ MARSABIT
۲۲۸۴۵  ◊
این حرفا جیزه
این جا جمهوری اسلامیه سواحل هاوایی نیست که
خودمن تا به حال به غیر از برنامه اخبار شبکه یک چشمم به هیچ چیز دیگه ای نیفتاده
باور کن !!!
البته گاهی هم یوزارسیو نگاه میکنم .
البته اون قسمت های اولش که زلیخا جوون بود !
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۷   ۴۶ : ۳۶ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر MARSABIT ارسال پیغام به MARSABIT
 ◊ saaa110
۲۲۸۲۸  ◊
اول روبرو شدن با این سؤال تعجب من را برانگیخت ولی بعد از تأمل بیشتر در اطرافم دیدم در جایی که از برخی آدمهای آکادمیک تا برخی آدمهای سطحی نگر دنبال توجیه اصالت لذت و لذت جویی هستند پرسیدن این سؤال شاید ! به شفاف کردن برخی سوء تفاهمها منجر بشه.
لذت جنسی نه تنها چیز بدی نیست بلکه به جاش( محیط خانواده) خیلی هم لازم و حتی مقدس هم هست. اما اگر تبدیل بشه به نشخوار چشم و ذهن و دل در هر جا و هر مکان. دیگر جایی برای کارهای دیگرو البته مهمتر باقی نمیگذاره؟ که البته اگر به اون طرف دنیای کنونی هم اعتقاد داشته باشیم هم که تکلیف خیلی روشنتر می شه.
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۷   ۰۳ : ۴۸ : ۱۷ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر saaa110 ارسال پیغام به saaa110
 ◊ maryam_oli
۲۲۸۲۳  ◊
سلام دوستان خوبم و مرسی از جوابتون به سوالم. ازتون می خوام فقط و فقط نظر شخصیتونو برام بگین. صداقت در گفتار برام خیلی مهمه. دوست شما مریم.
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۷   ۴۶ : ۵۷ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر maryam_oli ارسال پیغام به maryam_oli
 ◊ mojtabared
۲۲۴۰۵  ◊
موضوع روابط جنسی به خاطر عدم آشنائی یک موضوع گنگ در ایران می باشد و اکثریت عامه مردم به علت حجب وحیا ایرانیان در مورد آن با نزدیکان خود هیچگونه صحبتی نمی کنند و دقیقا̎ به مانند یک لوح سفید مردم هستند که با دیدن عکس و فیلم به خاطر نداشتن اطلاعات کافی بر داشتهای متفاوتی از اینگونه عکس وفیلم دارند در صورتیکه در کشورهای پیشرفته به علت توضیحات کامل در سنین پائین آمادگی را برای فهم موارد روابط جنسی مهیا می نمایند و حتی فیلمها دارای درجه بندی برای نمایش می باش به صورتیکه یک دختر وپسر حد وحدود معاشرت و تمایلات جنسی خود را مهار وآموزش خوب برای زوجین می باشد که نیازهای یکدیگر را برطرف سازند ودر آخر همچنانکه آتش فعالیتهای خاص خود را دارد اگر درست از آن استفاده نشود مظرات بسیار خطرناکی را دارا می باشد
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۷   ۳۵ : ۰۶ : ۱۵ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mojtabared ارسال پیغام به mojtabared
صفحه آخر بعدى ۲۱
چاپ  |  بازگشت