بحث و گفتگو درخواست اطلاعات

تمام شاخه‌ها
درخواست اطلاعات

پیشنهاد موضوع جدید
اعتیاد
افکار عمومی
اقتصاد
انتخابات
انجمن‌ها
ایده‌های جدید
باشگاه‌های ورزشی
بهداشت و سلامت
بیمه
تاریخ
خودرو
دارو و درمان
دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
درخواست اطلاعات
دولتمردان و سیاستمداران
دین ، روح و روان
زندگی
سایتهای اینترنتی
سیاست
سینما
صدا و سیمای ملی ایران
فرهنگ و ادب
قوه قضاییه
قوه مجریه (دولت)
قوه مقننه
کامپیوتر و اینترنت
کتاب
کنکور
گردشگری
گردهمایی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها
ماهواره
مدارس
مدیریت شهری
مسابقات ورزشی
مطبوعات
موبایل
موسیقی
مهاجرت
نجوم
نوجوانان و جوانان
نوروز
نیروی انتظامی
ورزشکاران و مربیان
هجویات
هنرمندان و هنرپیشگان
بحث و گفتگوهای من
پرسش و پاسخ
مشاوره
مرد دلخواه خانم‌ها، زن دلخواه آقایان
به نظرشما مرد دلخواه خانمها باهم دیگه فرق میکنه
یانسبتاً دید اکثر اونها به این قضیه یکیه؟
درمورد دید آقایون به خانمها چطور؟
نظر شما چیست؟
۱۱ آبان ۱۳۸۷   |  فرستنده موضوع : jh1427538691  
نمایش تصویر
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
تصویر می تواند حداکثر ۱۱cm X ۱۱cm باشد. در غیر این صورت عکس به این ابعاد تغییر خواهد یافت. قالب عکس انتخابی شما باید به یکی از فرمتهای "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و یا "png" باشد.حجم عکس آن حداکثر ۳۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
نظر شما چیست؟
 ◊ maseeh
۳۴۰۲۰  ◊
سلام...
خب تقریبا بالای 100 درصد اقایون به ظاهر فوق العاده اهمیت میدن... مخصوصا الان به نظرم اصلا کسی نیست که ظاهر براش اهمیت نداشته باشه....
مهمترین ملاک برای اقایون همینه .... بقیه اش زیاد مهم نیست .... فقط به قولی طرف مانکن باشه کافیه...

اما در مورد خانمها بیشترشون الان به پول اهمیت میدن ... اینم یه نوع ظاهره ... طرف پولدار باشه کافیه .....

و نظر من ....
اینایی که گفتم به صورت کاملا عینی دارم توی جامعه میبینم .... دخترها به قول financialthinker تمام وقتشون رو میذارن برای بزک کردن و پسرها تمام وقتشون رو برای پول دراوردن ....
در صورتی که یه قلب مهربون و ایمان و اعتقاد ،گذشت، فرهنگ مناسب و شناخت جایگاه به نظر من از پول و ظاهر برای هر دو طرف میتونه تامین کننده بیشتر نیازهاشون باشه...
البته پول و ظاهر هم متناسب باید باشه .... که در ملاک بعدی قرار میگیره...

در مورد شوخی هم با financialthinker موافقم ...

موفق و پیروز باشید...
یا حق...
پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۸   ۵۴ : ۲۲ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر maseeh ارسال پیغام به maseeh
 ◊ shervinahmadi
۳۳۹۵۴  ◊
در ضمن عرض کنم که بنده با این سوال مزاح کردم (مرد دلخواه خانم ها و زن دلخواه آقایان)

نه با ائمه اطهار . این مطلب خیلی مشخص و واضح هست

همین
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۸   ۲۷ : ۲۶ : ۱۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر shervinahmadi ارسال پیغام به shervinahmadi
 ◊ shervinahmadi
۳۳۹۵۳  ◊
سلام

فکر کنم هر آٔم عاقلی بفهمه که بنده با معصومین شوخی نکردم ؟

درسته دوست آفتابی عزیز ؟

منظور بنده این بود که ای کاش هنوز هم بانوان حضرت زهرا (ص) را سرحوله اخلاق و

زندگی خودشون قرار بدن. هر چند که هنوز خانم های بسیار پاکی در میهن عزیز اسلامی داریم که تعدادشون کم هم نیست .

چقدر خوبه که دوستان آفتابی منظور رو درستمتوجه بشن و بعد انتقاد کنن/.
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۸   ۵۱ : ۲۵ : ۱۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر shervinahmadi ارسال پیغام به shervinahmadi
 ◊ financialthinker
۳۳۹۱۸  ◊
جناب اقای شروین احمدی عزیز ..

اخه ادم با معصوم شوخی میکنه ؟ این همه ادم ؟؟؟؟

معصومین با هیچ کسی مزاح ندارند . حتی شما دوست عزیز ...
پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۸   ۲۹ : ۰۹ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر financialthinker ارسال پیغام به financialthinker
 ◊ shervinahmadi
۳۳۸۷۶  ◊
خطاب به آقای
financialthinker
دوست عزیز نظر من در این مورد مزاح بود

در ضمن فکر نکنم بتونم اسم مادر ۱۲۴۰۰۰ پیغمبر معصوم رو بنویسم اینجا

درسته ؟
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸   ۳۰ : ۲۱ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر shervinahmadi ارسال پیغام به shervinahmadi
 ◊ financialthinker
۳۳۸۶۲  ◊
اصلاح میکنم .. خطاب به اقای شروین احمدی .. نه شروین ایکس ..( اشتباه تایپی شد .)
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۸   ۵۴ : ۵۹ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر financialthinker ارسال پیغام به financialthinker
 ◊ financialthinker
۳۳۸۶۱  ◊
سلام

مرد دلخواه خانمها .. پول و مدرک و جایگاه اجتماعی +درک و فهم خوب داشته باشه .
زن دلخواه اقایون .. زیبایی ظاهری . اولین ملاک خیلی از اقایون هست .. و اخلاق و داشتن درک و فهم خوب .

بالطبع دیدگاهها فرق میکنه ..همین که میگیم خوشکل باشه ..
مثلا ..
خوشکل در تانزانیا = دختر هر چی چاقتر باشه .. خوشکلتره ! مهم نیست چند کیلو .. اونجا هم بیشتر خانمها چاق هستند
در افریقا = هرچه دو سوراخ بینی گشادتر باشه و بینی حالت پرس شده روی صورت باشه(اونا که تو بعضی فیلمها نشون میدن .. یه حلقه فلزی هم میذارن تو بینیشون .. این یعنی مثلا ارایش کرده .. تو فرهنگ خودشون این یک نوع بزک کردنه .. مثل ریش پرفسوری اقایان یا فوکول خانمها در ایران ).. ان شخص خوشکل نامیده میشود .

در امریکا .. اگه سیاهپوسته باید بینی گشاد داشته باشه .. اگر سفید پوسته .. باید بلوند باشه .. میمیرن براش !

در ایران .. قد کشیده و بینی که زیاد بزرگ نباشه .(از اون بینی ها که حتی با عینک هم نمای صورت خوب نمیشود! هه هه )

بالطبع در بقیه زمینه ها هم نگاهها فرق میکنه .. اصول در همه دنیا ثابته .. همه اقایون زن خوشکل میخان .. همه خانمها هم مرد مهربان و دارای توان ارتباطی مناسب میخان.. اما در جزییات مسائل به گونه ای دیگر انجام میشوند .. برای همه مطرحه .. خانم و اقا نداره ..

در ضمن .. خطاب به دوست گرامی .. اقای شروین ایکس .
بعد از خانم فاطمه زهرا(سلام الله علیها) مادران دیگر امان معصوم هم خیلی خوب هستند . این حکم که دیگه هیچ کس خوب نیست .. اگر اصلاح بشه خیلی زیباتر میشه .
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۸   ۳۹ : ۵۹ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر financialthinker ارسال پیغام به financialthinker
 ◊ eror69
۳۳۸۶۰  ◊
با سلام...
درسته که حضرت زهرا خوب بود و هیچ کس این امرو انکار نمیکنه.اما در مورد بقیه ی زنان برادر شروین احمدی تفکر شما غلط و اشتباه محضه.
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۸   ۲۵ : ۵۸ : ۱۴ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر eror69 ارسال پیغام به eror69
 ◊ shervinahmadi
۳۳۸۱۷  ◊
سلام

من میگم ما فقط ۱ زن خوب و درجه ۱ داشتیم اونم مرد

(حضرت فاطمه زهرا)

دیگه هیچ کس خوب نیست
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۸   ۲۵ : ۵۹ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر shervinahmadi ارسال پیغام به shervinahmadi
 ◊ havayetaze
۳۳۷۱۴  ◊
با سلام.
فکر کنم بهترین زن از دید آقایون :
ظاهرش حسابی امروزی باشه
تفکرش نسبت به جایگاه خودش و همسرش حسابی دیروزی باشه
به وقتش یه کدبانوی تمام عیار باشه
گاهی جای مامانشون رو واسشون پر کنه
پرستار خوبی واسه بچه ها باشه
زیادی صبور باشه
یه پرستی‍ژ اجتماعی بالایی هم داشته باشه
اصلا اهل خرید نباشه ولی مامور خرید همسرش باشه
بهترین مرد هم واسه خانمها:
یه کارگر خانگی خوب باشه
یه آدم دست و دلباز باشه
خوش اخلاق باشه
نجیب و پاک باشه
یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۸   ۵۰ : ۱۲ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر havayetaze ارسال پیغام به havayetaze
 ◊ saringol
۳۳۶۵۱  ◊
به نظر من برای مردا ظاهر زن حرف اول را می زنه
اما برای زنها حس حمایت شدن از طرف مرد مورد توجه و علاقه بودن مهمه و وفاداری و پاکی مرد
البته ژاکی و وفاداری برای مردها هم مهمه
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸   ۲۵ : ۳۸ : ۱۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر saringol ارسال پیغام به saringol
 ◊ leilabahman57
۲۶۷۹۵  ◊
ایده ال ادمها فرق میکنه مثلا اگه دختر تو یک خانواده از نظر مادی ضعیف باشه ترجیح میده با یک ادم پولدار ازدواج کنه یا اگه به حرفاش گوش نداده باشند ترجیح میده زن کسی بشه که شنونده خوبی باشه مردها هم همینطور انها اول ظاهر خیلی براشون مهمه و بعد چیزهای دیگه البته الانمادیات مهمتر شده ترجیح میدن با یک دختر پولذار و شاغل ازدواج کنند لیلا
جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۸۸   ۵۶ : ۳۷ : ۲۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر leilabahman57 ارسال پیغام به leilabahman57
 ◊ ansaniiat
۲۱۸۱۳  ◊
سلام .

به نظر من /مرد دلخواه مردی است که به زنش وفادار باشه

من از اول معیار انتخابم نجابت و پاکی یک مرد بود .و متاسفانه برعکس در امد .

اینجانب شهید شدیم رفت
شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷   ۰۱ : ۱۲ : ۲۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر ansaniiat ارسال پیغام به ansaniiat
چاپ  |  بازگشت