بحث و گفتگو زندگی

تمام شاخه‌ها
زندگی

پیشنهاد موضوع جدید
اعتیاد
افکار عمومی
اقتصاد
انتخابات
انجمن‌ها
ایده‌های جدید
باشگاه‌های ورزشی
بهداشت و سلامت
بیمه
تاریخ
خودرو
دارو و درمان
دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
درخواست اطلاعات
دولتمردان و سیاستمداران
دین ، روح و روان
زندگی
سایتهای اینترنتی
سیاست
سینما
صدا و سیمای ملی ایران
فرهنگ و ادب
قوه قضاییه
قوه مجریه (دولت)
قوه مقننه
کامپیوتر و اینترنت
کتاب
کنکور
گردشگری
گردهمایی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها
ماهواره
مدارس
مدیریت شهری
مسابقات ورزشی
مطبوعات
موبایل
موسیقی
مهاجرت
نجوم
نوجوانان و جوانان
نوروز
نیروی انتظامی
ورزشکاران و مربیان
هجویات
هنرمندان و هنرپیشگان
بحث و گفتگوهای من
پرسش و پاسخ
مشاوره
دختران ودوستی با مردان متاهل چرا؟
این موضوع مکمل مبحث {مرد متاهل ودوست دختر چرا؟} است.
نظر شما چیست؟
۲۱ شهریور ۱۳۸۷   |  فرستنده موضوع : flyboy  
نمایش تصویر
تغيير وضعيت تايپ از فارسى به انگليسى با کليد F9 امکان پذير است.‌‌‌‌
تصویر می تواند حداکثر ۱۱cm X ۱۱cm باشد. در غیر این صورت عکس به این ابعاد تغییر خواهد یافت. قالب عکس انتخابی شما باید به یکی از فرمتهای "bmp" ، "gif" ، "jpg" ، "jpeg"و یا "png" باشد.حجم عکس آن حداکثر ۳۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
نظر شما چیست؟
صفحه آخر بعدى ۵ ۴ ۳ ۲۱
 ◊ baran_33
۳۴۸۰۰  ◊
یکی از دلایلش همونطور که بقیه دوستان اشاره کردن برمیگرده به کمبود محبت و توجه و احساس تنهایی که در این دختران وجود داره.واوایل فقط به همین مسائل توجه دارن و به اصل کار اشتباهی که دارن در قبال خانواده ی مرد و مهمتر از اون خودشون میزنن فکر نمیکنن.بعدشم که درگیر روابط عاطفی شدید میشن و....
چون همیشه هم این روابط به ازدواج منتهی نمیشه و در بسیاری موارد دختر دچار لطمه ی روحی شدیدی میشه.
عوامل مالی هم بی تاثیر نیستن اما مهمتر از همه اینها وجود تربیت مناسبه که یک انسان رو از این جور مسائل دور نگه میداره.
چه بسا هستن دخترانی که وضع مالی خوبی دارن اما به خاطر هوا و هوسشون که حتی از همون اول خودشون میدونن که طرف متاهله باب دوستی رو باز میکنن و به طور کلی اصلا قصد ازدواج رو هم ندارن.
به هر ترتیب خود آقایون هم خوبه که سرشون به کار و زندگی خودشون گرم باشه و اسیر این روابط نشن که جز آبروریزی و دردسر چیزی براشون نداره.
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹   ۰۷ : ۰۹ : ۱۵ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر baran_33 ارسال پیغام به baran_33
 ◊ davidisastudent4ever
۳۴۷۷۶  ◊
خانم ها آقایان
سلام
آیا بد بودن وضع مالی میتونه دلیلی برای اینکار باشه؟ یا مسائل شخصیتی و روانی و تربیت خانوادگی هم دخیلن؟
لطفا بنده رو راهنمائی بفرمائین
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۹   ۴۲ : ۰۰ : ۲۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر davidisastudent4ever ارسال پیغام به davidisastudent4ever
 ◊ hossein_y
۳۴۷۵۵  ◊
خداوندا اگر قرار باشد در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم ابتدا بگذار کمی با کفشهای او قدم بزنم ؟!
دکتر شریعتی
یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۹   ۳۲ : ۰۸ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر hossein_y ارسال پیغام به hossein_y
 ◊ mishel77
۳۲۲۵۵  ◊
منم اعتقاد دارم فقط پول آقایون متاهل هست که باعث میشه دختر ها باهاشون دوست بشن ولی این مربوط به دخترهای هست که وضع مالی خوبی نداشتن و از طرف خانواده تامین نشدن ولی همه خانمهای که مشکل مالی دارن اینطور نیستن من اینو تجربه کردم خانم دختری که عاشق من بود قرار بود با هم ازدواج کنیم با آشنا شدن با مردی که از لحاظ مالی خیلی بالا بود حتی دو زن دیگه هم داشت همه چی رو رها کرد رفت فکر میکنم الان عشق خیلی کم رنگ شده فعلا پول حرف اول رو میزنه کاش بعضی خانمها قدر خودشون رو بدونن.
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۸۸   ۰۵ : ۴۳ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mishel77 ارسال پیغام به mishel77
 ◊ sebta
۳۲۱۵۷  ◊
قول می دم بعضی از این دخترا خودشونم فک نمی کردن یه روزی این کارو می کنن !!! ولی اون مرد طوری سر راهشون ضاهر شده و طوری اونا رو به صحنه بازی خودشون می کشن که اصلا نمی فهمن . مثل یه قورباغه آرام پز موقعی که می فهمن دارن فنا می شن یگه براای پریدن خیلی دیر شده ... تازه می فهمن اون دنیای زیبا فقط یه خرابه بوده . اونا می مونن با یه دنیا افسوس که به هیچ کس نمی تونن بگن . باور کنید بیشتر مواقع باید یعقه این مردا رو گرفت که توی بدبخت کردن تخصص دارن نه اون دختر بیچار ...
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸   ۵۴ : ۲۷ : ۱۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر sebta ارسال پیغام به sebta
 ◊ rain_rain
۳۲۱۱۶  ◊
اکثر دخترایی که با مردان متاهل دوست میشن از کمبود مالی رنج میبرن واکثرا از خانواده های سطح پایین هستند که عقده های مالی خوشون رو بر سر کسان دیگه خالی میکنن وزندگی افراد دیگه رو به مخاطره میندازند وغافل از این هستند که در این رابطه بازیچه ای بیش نیستند و اقاهه بعد از چندی مجدد به فکر کس دیگه میفته واون دختر خانم هم سرش بی کلاه میمونه......
واقعا برای این دخترای بی ارزش متاسف میشم که اجازه میدن بازیچه قرار بگیرن.
یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۸   ۴۵ : ۰۷ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر rain_rain ارسال پیغام به rain_rain
 ◊ ghaassedak
۳۱۹۵۶  ◊
دخترانی که آشیانه خودشونو روی ویرانه زندگی یک نفر که هم جنس خودشونه می سازند و حتی به همجنس خودشون خیانت می کنند ، به زودی مورد خیانت یکی دیگه مثل خودشون خواهند شد ....
دیرو رود داره ، سوخت و سوز نداره !!!
و این آقایان که تازه بعد از ازدواج یادشون به دوست دختر و دله بازی میفته ، یکی مثل خودشون این کارو با ناموس خودشون میکنه !!
دنیا ، دارالمکافاته !!
و اما عللش !!
دخترانی که مورد مهر پدری قرار نگرفته اند یا از کمبودهای روحی روانی در رنجند و اغلب این دختران از اعتماد بنفس و عزت نفس پایینی برخوردارند ..
دخترانی که از عقده های روانی در رنجند و نمیتونن خوشبختی همجنساشونو ببینن ...
دخترانی که از طرف پسران هم سن و سال خودشون مورد بی توجهی قرار گرفته اند ..
دخترانی که به دنبال پول و موقعیت حاضر و آماده هستند و به هر قیمتی !!
و دخترانی که عاشق آقای همسردار می شوند و بعد متوجه می شوند که طرف ، زن داشته و یا پا پس می کشند و یا به بهانه عشق آتشینشان تا آخرین مرحله غیر انسانی پیش می روند ....
دخترانی که خوب تربیت نشده اند ...
.
.
.
و اما مردان ...
مسلما بهانه های مختلف می آوردند که مثلا ازدواجمون سنتی بودو ما از بچگی نامزد بودیم و مجبور به این ازدواج شدمو ....
همسرم مرا نمی فهمد و به خواسته های من توجه ندارد و ...
بعد از ازدواج متوجه یک دنیا مشکل همسرم شدم و دیگه نه راه پس داشتم و نه راه پیش !!!
اسلام گفته تا ۴ تا همسر اشکالی نداره و ما کار شرعی میکنیم!!
پولشو دارم ، حقمه !!
خوش تیپم ، همه دورو برمو می گیرن و منم آدمم دیگه !!
نیاز به همصحبت دارم ، خلاف شرع که نمی کنم !!
تا به خودم اومدم عاشقش شده بودمو گناه من نیست ، گناه عشقه !!
.
.
.
و خلاصه که باورها و ایده های دختران و مردان اینچنینی خیلی شبیه به همه و معمولا مسئولیت پذیر نیستند و آدمهای بی خیال و بی بندو باریند ...
و صد البته تنوع طلبی بعضی از مردان که بعد از زندگی مشترک فیلشان هوای هندوستان می کند !!
و بیماریهای روحی و روانی و ضعف شخصیت و .... به خصوص تنوع طلبی جنسی برخی از آقایان بیمار ...
.
.
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۸۸   ۴۰ : ۰۴ : ۱۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر ghaassedak ارسال پیغام به ghaassedak
 ◊ mozhganramezani
۳۱۹۵۲  ◊
من مسیح جان موافقم.
اصلا̎ کسی که نمیتونه از این دوران بیرون بیاد چرا باید یه نفرو بدبخت کنه .
یکشنبه ۳ آبان ۱۳۸۸   ۴۴ : ۵۰ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mozhganramezani ارسال پیغام به mozhganramezani
 ◊ maseeh
۳۱۹۵۰  ◊
سلام!

ممنون milad_1388 !!!!!
یکشنبه ۳ آبان ۱۳۸۸   ۰۲ : ۱۱ : ۲۲ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر maseeh ارسال پیغام به maseeh
 ◊ e5678
۳۱۹۱۶  ◊
در مورد پسرا می شه تحمل کرد ولی مردا نه اصلا وحشتناکه .............همچین مردایی که هنوز تو دوران مجردی سیر می کنن نباید زن بگیرن
شنبه ۲ آبان ۱۳۸۸   ۴۵ : ۰۴ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر e5678 ارسال پیغام به e5678
 ◊ milad_1388
۳۰۵۱۲  ◊
جنس مردها همینه زن هم بگیرن دست از این کار برنمیدارن
جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۸۸   ۰۳ : ۲۴ : ۱۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر milad_1388 ارسال پیغام به milad_1388
 ◊ maseeh
۲۸۴۱۴  ◊
اقا یا خانم soorilaw !!

گاهی محبت و گذشت زیاد باعث میشه که طرف فکر کنه هر کاری دلش میخواد میتونه انجام بده !!!

البته این چیزی که شما گفتی هم صادقه اما بیشتر بر میگرده به خود فرد که بخواد چطوری زندگی کنه !!!

اما نمیشه همیشه این رفتار رو دلیل بر کمبود محبت دانست!!!
جمعه ۸ خرداد ۱۳۸۸   ۰۲ : ۴۲ : ۱۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر maseeh ارسال پیغام به maseeh
 ◊ soorilaw
۲۸۴۰۸  ◊
شاید کمبود محبت از طرف همسر بتونه عمده ی گرایش مردان متاهل به سمت دختران باشه ویا عدم انتخاب صحیح درازدواج که با وجود فرزندان وگذشت زمان و برای حفظ این خانواده نتواند همسر خود را طلاق بدهد لذا برای جبران کمبود خود دست به چنین اقدامی میزنن.............................................
جمعه ۸ خرداد ۱۳۸۸   ۵۹ : ۰۲ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر soorilaw ارسال پیغام به soorilaw
 ◊ maseeh
۲۸۴۰۴  ◊
سلام

با flyboy موافقم !!!

تازه ادمی که با هزار تا ادم دیگه از جنس مخالف ارتباط داشته به درد زندگی نمیخوره ، چه برسه به این رقم نجومی که امیر احمد ۲۰ فرموده اند که دیگه اصلا نمیشه صفراش رو شمرد!!؟؟

ادمی که اینقدر برای خودش ارزش قائل نیست که با هرکسی نگرده پس برای زندگی هم ارزشی قائل نخواهد بود !!!!
بنابراین کسی رو انتخاب کنید که ارزششوداشته باشه کە همه چیزتون رو در اختیارش قرار بدید!!!

موفق باشید!
پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۸   ۰۵ : ۵۷ : ۲۳ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر maseeh ارسال پیغام به maseeh
 ◊ flyboy
۲۸۳۹۴  ◊
دوست عزیزamirahmad20

ترک عادت موجب مرض است
پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۸   ۲۴ : ۲۶ : ۱۱ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر flyboy ارسال پیغام به flyboy
 ◊ amirahmad20
۲۸۰۴۹  ◊
///لام

در دوران مجردی ۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ دوست دختر یا دوست پسر...

اما ازدواج که ادم میکنه دیگه...دیگه...
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۸   ۴۵ : ۴۰ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر amirahmad20 ارسال پیغام به amirahmad20
 ◊ scorpio25
۲۸۰۳۵  ◊
به نظر من این دخترها که با یه زندگی بازی میکنن باید همین بلا سرشون بیاد تا
بفهمن که چقدر وحشتناک که یه نفر تمام زندگیتو ازت بدزده
البته این مردهایی که هوس بازن و دنبال این کار هستن هم باید یه زنی داشته باشن
که همین کارو بکنه تا اونا هم بفهمن که چه حالی داره وقتی بفهمی کسی که بهش اعتماد داری چقدر پست هستش..
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۸   ۱۰ : ۱۵ : ۰۰ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر scorpio25 ارسال پیغام به scorpio25
 ◊ mozhganramezani
۲۸۰۳۲  ◊
کسی که اینطور باشه ارزش موندن باهاش وجود نداره . من متنفــــــــــــــــــــــــــــــرم از آدمای اینطوری.
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۸   ۵۰ : ۱۷ : ۱۷ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر mozhganramezani ارسال پیغام به mozhganramezani
 ◊ ebrrez
۲۸۰۲۳  ◊
خیلی خوبه ارام بخشه
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۸   ۳۷ : ۴۶ : ۱۵ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر ebrrez ارسال پیغام به ebrrez
 ◊ kh57909
۲۶۴۱۷  ◊
سرم گیج میره....!!!!!!!!!!!!!
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۸   ۲۵ : ۴۸ : ۰۹ | لینک ثابت بحث و گفتگوهای دیگر kh57909 ارسال پیغام به kh57909
صفحه آخر بعدى ۵ ۴ ۳ ۲۱
چاپ  |  بازگشت
◊    ◊