اطلاعات اصلی (کد C34450) راهنما
   فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی
تاریخچه  : در سال ۶۵ دانشکده پزشکی تأسیس گردید و در سال ۶۶ دانشکده پزشکی و آموزشکده مامایی و پرستاری با پشتیبانی علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فعالیت خود را آغاز نمود و در سال ۶۷ مستقل شد و در سال ۶۹ به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک تبدیل شد.
تاریخچه  : نخستین پایه دانشگاه در سال ۱۳۲۵ شمسی با ایجاد آموزشگاه عالی بهداری اصفهان گذاشته شد. سال ۱۳۲۹ شمسی دانشکده پزشکی در جوار آموزشگاه فعالیت می‌کرد و بتدریج آموزشگاه تعطیل شد در سال ۶۵ با تصویب وزارت بهداشت از دانشگاه اصفهان جدا شد و بطور مستقل فعالیت آموزشی خود را آغاز نمود.
وابستگی  : دولتی
تاریخچه  : اهداف: توسعه و گسترش دانش دندانپزشکی و تربیت محققان کارآمد در این شاخه از علوم و همکاری با مراکز تحقیقاتی بین‌المللی
نام مسئول  : دکتر محمدرضا محمدی
تاریخچه  : اهداف: کوشش در جهت حفظ سلامت دهان و دندان کودکان و پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان - آموزش افراد جامعه به منظور آگاهی بیشتر از بهداشت دهان و دندان
شاخه فعاليت : دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی
اطلاعات تکمیلی
   فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی
نشانى :
ایران ، تهران ، تهران ، چهارراه پاسداران - میدان حسین‌آباد - خیابان شهید وفامنش - کوچه گیتی - پلاک ۴
نام مسئول : م
تلفن :
۲۲۹۳۲۵۵۴ - ۲۲۹۳۰۳۹۰
فکس :
۲۲۶۳۲۱۲۵
پست الکترونيکى :
[email protected]
نشانى سايت اينترنتى :
http://www.ams.ac.ir
چاپ   |   بازگشت

خواهشمند است جهت ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر از اطلاعات تماس موجود شامل شماره تلفن ، نشانی ، ایمیل و وبسایت ، استفاده نمایید. آفتاب هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

اطلاعات موجود در بانک اطلاعات شهری آفتاب توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم اطلاعات ، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط آفتاب ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

ارسال پیام به فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی
ارسال
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
 همچنین مشاهده کنید...
فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی
ايجاد شرکت
شرکت‌ها/ نشانى‌هاى من
کاربر گرامي: 
 • آیا میدانید شرکت یا آدرس شما در این سیستم می‌تواند دارای صفحه اختصاصی و مشخصات کامل مورد نظر شما باشد و به‌روز رسانی آن از طریق خود شما انجام پذیرد.
 • اگر شرکت شما از طریق شناسه کاربری شما در سیستم ثبت شده است ، می توانید در بخش «شرکت‌ها/ نشانی‌های من» تمام اطلاعات آن را مشاهده و مدیریت فرمایید.
در غیر اینصورت با پشتیبانی آفتاب تماس بگیرید.
 • خواهشمندیم هر گونه درخواست، مشکل و یا پیشنهاد خود را از طریق پشتیبانی آفتاب با ما در میان بگذارید و از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل خودداری فرمایید.