آفتاب

هتل سنتی منوچهری

هتل سنتی منوچهری
هتل سنتی منوچهری

هتل سنتی منوچهری

کد C203838

زمينه فعاليت :
هتل - رستوران - کافی شاپ - فروشگاه - کارگاه مخمل بافی و زری بافی - شربافی و زیلو بافی - سینما
شماره ثبت :
19327
شاخه فعاليت :
هتل‌ها

درباره خانه
خانه منوچهری در محله پشت عمارت کاشان و در نزدیکی بازار قدیمی و در حد واسط محله سرپله و سرسنگ قراردارد. . محله سرپله از محلات معتبر و مرکز ابریشم و ابریشم بافی کاشان نیز بوده است. خانه منوچهری دارای دو ورودی و از معدود خانه های آب انبار دار کاشان است. این خانه در نیمه سال 1386 در آستانه نابودی کامل خریداری شد و در همان سال به شماره 19327 به ثبت آثار ملی رسید. مرمت این خانه به شکلی اصولی آغاز شد و اواخر سال 1389 به اتمام رسید. احیای این خانه مانند خانه های عباسیان و طباطبایی کاشان فقط در معماری باقی نماند ؛ خانه دارای 9 اتاق زیبای اقامتی ، کارگاه مخمل زری بافی ، فروشگاه ، سینما و رستوران غذاهای بومی است. حفظ و بازسازی این خانه در راستای هدف و آرزوی بزرگتر ی به نام احیای محله سرپله به عنوان یک سایت توریستی قرار دارد .

هتل

خانه منوچهری یکی از زیباترین آثار ملی و تاریخی ایران است .خانه منوچهری با 9 اتاق بی نظیر اقامتی ،رستوران ، فیلمخانه ، کارگاه مخمل و زری بافی ، نگارخانه ، فروشگاه صنایع دستی ،کتاب وکافی نت ، از منحصر به فرد ترین اقامتگاه های سنتی در ایران است . همه اتاق ها ی اقامتی پنجره های به سمت حیاط زیبای خانه دارند و همه اتاق دارای میز تحریر و مینی بار و یخچال و صندوق امانت هستند . هر کدام از اتاق ها طراحی داخلی خاص خود را دارند و سرویس های بهداشتی هر کدام از اتاق ها نیر متناسب با همان فضا طراحی شده . بدیهی است صبحانه جزو سرویس هتل است . کل مجموعه دارای اینترنت بی سیم است .مهمانان در صورت نداشتن لپ تاپ می توانند از لپ تاپ های خانه منوچهری استفاده کنند .

اتاق 1 : این اتاق در طبقه همکف در جبهه شمالی خانه واقع شده است . سرویس بهداشتی این اتاق با متریال سنگ طراحی شده است و بزرگترین سرویس بهداشتی را در میان تمام اتاق ها ی خانه دارد
اتاق 2 :این اتاق در طبقه اول در جبهه شمالی خانه واقع شده است . یک اتاق دو تخته دارای یک میز تحریر و مینی بار ،یخچال است. این اتاق یک شومینه زیبا و سرویس بهداشتی خاص دارد
اتاق 3: : این اتاق در طبقه همکف در جبهه شمالی خانه واقع شده است . یک اتاق دو تخته دارای یک میز تحریر و مینی بار ،یخچال است .
اتاق 4 : این اتاق سه تخته در طبقه اول در جبهه شمالی خانه واقع شده است . این اتاق دارای یک بالکن بزرگ مشرف به حیاط است . دو تخت دیگر این اتاق در دو فضای کوچک و دنج مشرف به رستوران واقع اند .
اتاق 5 : این اتاق چهار تخته و در طبقه اول خانه و نزدیکترین اتاق به در ورودی است . اتاق 5 بزرگترین اتاق مجموعه و سرویس بهداشتی ان با سر امیک های رنگانگ تزیین شده است . دارای دو بالکن مشرف به لابی و ایوان است .
اتاق 6 : این اتاق دو تخته و در طبقه اول خانه قرار دارد . سرویس بهداشتی این اتاق که با کاشی های فیروزه ای دیزاین شده در کناری مشرف به حیاط قرار دارد.
اتاق 7 : این اتاق دو تخته در ایوان ورودی خانه قرار دارد . سرویس بهداشتی این اتاق با کاشی های فیروزه ای و طلایی طراحی شده و با کاشی های قدیمی تزیین شده است .
پانسیون 8 : این اتاق تنها اتاق خانه است که در زیر زمین خانه و در کنار کارگاه نساجی واقع است . این اتاق 4 تخته با اجرهای زیبای قدیمی پوشیده شده و یک اتاق بادگیر زیبا نیز در پشت این اتاق منتظر دوستداران معماری ایرانی است . این اتاق بدون سرویس حمام و دستشویی می باشد که باید از سرویس های عمومی استفاده شود
پانسیون 9 : این اتاق در کنار اتاق 1 در طبقه همکف واقع شده است و دارای 6 تخت می باشد .این اتاق بدون سرویس حمام و دستشویی می باشد که باید از سرویس های عمومی استفاده شودرستوران
رستوران خانه منوچهری در شاه نشین جبهه شرقی از زیباترین فضاهای غذاخوری در ایران است . رستوران که با صندلی های سبک لهستانی و میزهای مربع سفید طراحی شده با نور پنجره های رنگی تزیین می شود . ورودی رستوران از اتاق کناری شاه نشین و یکی از زیباترین اتاق های خانه است . این اتاق با دیواره های کاهگلی و شبکه های رنگی گچی در بالای درها روح کاملا ایرانی دارد . منوی رستوران ترکیبی از غذاهای بومی کاشان و غداهای استاندارد یک رستوران ایرانی است . معروفترین غداهای بومی کاشان مانند گوشت لوبیا با پلو شوید ، شفته سماق ، قیمه ریزه ، گوشت نخود از لذیذترین غذاهای بومی ایران هستند . بدیهی است که کاشان مرکز عرقیجات سنتی ست و نوشیندنی های رستوران کلکسیونی از این عرقییجات مانند شربت بیدمشک و شربت نعنا ، شربت هل است . شیرینی های کاشان نیز مانند باقلوا ، کلوچه و سوهان کاشان با چای و قهوه وهمچنین بستنی سنتی کاشان بعد از غذا ی اصلی به عنوان دسر روی میز شما ست .

گالری
گالری هنری خانه در فضای بالای لابی و در میان دهلیزهای زیبا محصور شده است . هر ماه یک هنرمند فرصت دارد که کارهای خود در این گالری به نمایش گذارد .

فروشگاه
فروشگاه خانه در کنار رستوران و در حوضخانه قدیمی خانه در نظر گرفته شده است . در فروشگاه اثار کاربردی هنرمندان ایرانی و صنایع دستی قدیمی و پارچه های بافته شده در کارگاه خانه منوچهری و لباس ها ی طراحی شده با این پارچه در معرض نمایش و فروش است . کتاب های ایرانگردی و هنری ودفترچه های دست ساز ، سی دی های موسیقی ایرانی و آهنگسازان ایرانی نیز از دیگر محصولات فروشگاه است . علاوه براین در صورت تمایل می توانید بیشتر اشیا موجود در خانه منوچهری از قبیل گلیم و فرش و چراغ ها و وظروف رستوران را از فروشگاه خریداری کنید .

سینما
خانه منوچهری تنها خانه تاریخی اب انبار دار کاشان است . و حالا همان منبع اب انبار به سالن سینما تغییر کاربری داده است و با مجهزترین سیستم های صوتی و تصویری تجهیز شده است . اثار ارزشمند ی از فیلم های مستند ایران مربوط یه ایرانشناسی و هنرهای ایرانی و فیلم های از بهترین کارگردانان ایرانی و جهانی با زیر نویس انگلیسی در آرشیو سینما ی خانه موجود است .

کارگاه نساجی
کاشان شهربافته های ابریشمی و به شهر ابریشم مشهور بوده است . روزگاری هزارن کارگاه مخمل و ابریشم در کاشان دایر بوده است . راه اندازی و احیا این هنر از یاد رفته کاشان از ارزوهای دست یافتنی پروزه منوچهری است . اکنون یک کارگاه مخمل و زری در خانه منوچهری و یک کارگاه شربافی و کتان دخانه زرکار یکی دیگر از خانه های مجموعه منوچهری دایر است . پارچه های زیباو الوان بافته شده در کارگاه ها را می توانید از فروشگاه خریداری کنید. بافنده دستگاه زری اقای مرحوم استاد عنایتی بود . عنایتی اخرین و بزرگترین استاد این هنر در ایران است . بافنده و استاد کار دستگاه مخمل اقای یالله است که او هم اخرین و استادترین بافنده مخمل است که هم اکنون کار بافندگی دستگاه زری بافی را نیز به عهده دارد. استاد میرزا بافنده ابریشم و کتان و اقای طالع رنگرز و بافنده هم در کارگاه خانه زرکار مشغول به کارند . خانم کوچکی مسولیت کارگاه های نساجی را به عهده دارند . شما می توانید لباسی برای خود از بافته های همین خانه به خانم کوچکی سفارش بدهید. و یک لباس کاملن ایرانی بپوشید
زری بافی
زری نوعی پارچه است که تمام یا فقط گلها و خطوط آن از تار و پود سیمین و زرین می باشد. به عبارتی زری پارچه ای است ابریشمی به جهت به کار بردن نوعی نخ معروف به گلابتون در سراسر پارچه به آن زری میگویند. تاریخ آن به زمان ساسانیان بر می گردد که برای لباس پادشاهان و اشراف از آن استفاده می شده است. در دوره صفوی صد کارگاه برای دربار پارچه های زری می بافتند .
ابریشم بافی
ابریشم بافی را به دلیل بافت ساده آن می توان قدیمی ترین بافته ی ایران دانست و کاشان را مرکز آن دانست. و هنوز چند کارگاه سنتی ابریشم بافی در کوچه پس کوچه های کاشان پیدا می شود . دلیل حیات این فن در کاشان هم به مشتریان ان برمی گردد. این مشتریان از کردهای پای بند به سنت ایران و عراق هستند که هنوز مانند قدیم از پارچه های ابریشمی کاشان برای سربند و کمربند استفاده می کنند .
مخمل بافی
مخمل کاشان مشهورترین صنایع دستی کاشان بوده است . مخمل نوعی پارچه ابریشمی است که در بافت آن علاوه بر نخ های تار و پود از نخ سومی به نام خاب استفاده می شود که همان تشکیل پرز مخمل را می دهد.به عبارتی مخمل نوعی پارچه پرز دار لطیف است. مخمل بافی در کاشان یکی از رایج ترین مشاغل شهر بوده است .

بافتهای پنبه ای
یکی دیگر از ابتکارات کارگاه نساجی خانه منوچهری بافت پارچه های با جنس پنبه است . تامین پارچه های استفاده شده در خود خانه هم به عهده کارگاه نساجی خانه زرکار بود .
درباره ما
بی شک معماری خانه های کاشان قله ها ی معماری خانه در ایران هستند و معماری بافت شهری کاشان از با ارزش ترین و پیچیده ترین نوع معماری بافت در جهان است . هر کدام از خانه های کاشان چه کوچک وچه اعیانی شخصیت و کیفیت منحصر به فرد خود را دارا هستند و مانند خانه های یزد و اصفهان کپی های کوچک و بزرگی از هم نیستند . کاشان به استناد مستشرقینی که از این شهر در سده های 9 تا 11 هجری قمری دیدن کردند یکی از زیباترین شهرهای زمان خود بوده است. اگر چه بیش از 90 در صد از بناهای بی نظیر این شهر از بین رفته اند و سالخوردگان از خانه هایی که ما امروزه آنها را می ستاییم به عنوان بناهای معمولی در مقایسه با خانه شکری و خانه بزرگ و حمام پنجه شاه و حمام سی قند و بنای تلگرافخانه یاد می کنند، خانه های باقی مانده و حفظ شده این شهر گواه کوچکی بر گذشته آن شهر آرمانی اند . شهری که مخمل و قالی آن شهرت جهانی داشت و ابن سینا از صدای بازار مسگران آن می نالید. شهر هنر ( رضا عباسی و صنیع الملک و کمال الملک ) و موسیقی ( ابوالحسن خان صبا ، بدیعی و نی داوود ).
باور این که هر روزه این همه رنگ و زیبایی و جلال در زیر آن سقف های بلند متولد می شدند و دیگر نمی شوند تأسف بار است ولی چاره چیست؟ از جبر یا طنز روزگار است که تمدن های باستانی باید نابود شوند تا تمدن های جدید بر مرده ریگ آنها، ولی فرسنگها دورتر، جوانه زنند . خانه منوچهری در محله سرپله کاشان در نزدیکی بازار قدیمی کاشان و در انتهای محله کلیمی ها و ابتدای محله پشت عمارت و سرسنگ از شمال و محتشم از شرق قرار گرفته است. محله سرپله از محلات معتبر کاشان است و خانواده های خوشنام شیبانی و ضرابی در این محله ساکن یوده اند. این محله از دیگر سو مرکز ابریشم و ابریشم بافی کاشان نیز بوده است. خانه منوچهری دارای دو ورودی اصلی و پشتی است و به خاطر اولین ساکنان کلیمی آن، از معدود خانه های آب انبار دار کاشان است. این خانه در نیمه سال 1386 در آستانه نابودی کامل خریداری شد و در همان سال به شماره 19327 به ثبت آثار ملی رسید. مرمت این خانه به شکلی اصولی آغاز شد و اواخر سال 1389 به اتمام رسید. احیای این خانه مانند خانه های عباسیان و طباطبایی کاشان فقط در معماری باقی نماند ؛ خانه دارای کارگاه های سنتی زری
بافی و زرگری و اقامتگاه خواهد بود. ثبت و حفظ این خانه در راستای هدف و آرزوی بزرگتر ی به نام احیای محله سرپله به عنوان یک سایت توریستی قرار دارد . تا کنون در این محل چهار خانه دیگر خریداری و برای کاربری کتابخانه، مرکز هنر های ایرانی و کارگاه های مخمل و ابریشم بافی، موزه پارچه های نفیس ایرانی و اقامتگاه پژوهشگران و دانشجویان در حال راه اندازی است. این آرزو بدون حمایت و کمک های دولتی گرچه بسیار بزرگ است ولی به حکم آرزو بر جوانان عیب نیست برای تحقق آن قدم در این راه نهاده ایم. در همین محله خانه های با ارزش دیگری نیز وجود دارد که آرزومندانی دیگر می طلبد تا با خرید و احیای هر کدام از آنها به عنوان خانه شخصی و یا توریستی (رستوران، اقامتگاه، گالری، آتلیه هنری و ... ) قدمی برای نجات معماری و هنر در حال انقراض این ملک بر دارند. .

اطلاعات تماس هتل سنتی منوچهری

هتل سنتی منوچهری - خانه منوچهری

نشانى :
ایران، اصفهان، کاشان ، کاشان خ محتشم کاشانی کوچه شهید ثابت ( پاقپان ) بعد از مسجد میرنشانه عمارت هفتم
نام مسئول :
مهدی صادق زاده
تلفن :
03614245531
فکس :
03614245531
پست الکترونيکى :
contact@manouchehrihouse.com
نشانى سايت اينترنتى :
http://www.manouchehrihouse.com

پیام پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام آفتاب:

«آفتاب» هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعهٔ راهنمای خرید امن آسوده‌تر معامله کنید.

سایر شرکت‌های مشابه هتل سنتی منوچهری


کلبه جنگلی،سوئیت vip و سوئیت ماه عسل

نشانی : ایران، مازندران، رامسر، مازندران-کیلومتر5 غرب رامسر-مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز-سایت بالای تله کابین رامسر

تلفن : 01155266519

معرفی و رزرو هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد مقدس به همراه تصاویر، قیمت ها، امکانات، آدرس و بهره گیری از تخفیف های ویژه آسمان هشتم ( رزرو هتل زیر قیمت برد اصلی هتل)

نشانی : ایران، خراسان، مشهد، مشهد. خیابان امام رضا (ع) خیابان عنصری، بین عنصری 9 و 11

تلفن : 0511-8529271-4

هتلداری

نشانی : ایران، تهران، تهران، میدان آرژانتین - اول بخارست - ساختمان تیک تاک - طبقه سوم - واحد شمالی

تلفن : ۰۲۱-۸۴۲۸۰

ـ عضو یاتا IATA
ـ نماینده فروش کلیه خطوط هوایی خارجی و داخلی
ـ فروش بلیت های ارزان قیمت در مسیرهای بین المللی
ـ رزرواسیون هتل در داخل و خارج کشور
ـ اخذ ویزای ورودی برای مهمانهای خارجی شما
ـ انجام امور تشریفات (cip)
ـ نمایندگی کل فروش بلیت قطارهای رجاء در حوزه یک(ب) تهران
ـ برگزار کننده تورهای سیاحتی و زیارتی

نشانی : ایران، تهران، تهران، خیابان سمیه - نرسیده به استاد نجات الهی (ویلا) پلاک 239

تلفن : 021 - 383 383 88

طراح و سازنده هدایا و سرگرمیهای تبلیغاتی - تبلیغات نمایشگاهی – تبلیغات هتل رستوران و گردشگری – اسباب بازی شرکتهای هواپیمائی راه اهن و تورهای مسافرتی – جایزه مدارس – هدیه فرهنگی – افتابگیر کلاه ساک پازل و جورچین تبلیغاتی – یادداشت تبلیغاتی .

نشانی : ایران، تهران، تهران، خیابان فرجام - خیابان سراج - شماره 28 -طبقه همکف

تلفن : ۷۷۴۹۰۵۸۹ - ۰۹۱۲۱۰۷۱۶۴۰

خدمات توریستی

نشانی : ایران، یزد، یزد، هتل مهر ـخیابان قیام کوچه لب خندق هتل کاروانسالارـ خیابان قیام کوچه لب خندق هتل اسکندر ـ خیابان امام ـفهادان مقابل زندان اسکندر

تلفن : ۹۸۳۵۱۶۲۲۷۴۰۰-۵

خدمات

نشانی : ایران، یزد، یزد، خیابان قیام کوچه لب خندق

تلفن : 03516227400

رزرو آنلاین هتل

نشانی : ایران، خراسان، مشهد، چهار راه لشگر مجتمع تجاری آسیا

تلفن : ۰۵۱۱-۸۵۲۱۸۹۴

مرکز شبکه اکانت اینترنت هتلهای فارس و تلفن های اینترنتی هتل ها و رزرو اینترنتی هتلها و کلیه خدمات کامپیوتری در زمینه بازرگانی و مشاوره تخصصی و جذب سرمایه های مردمی و فردی

نشانی : ایران، فارس، شیراز، خیابان ۲۲ بهمن (شاهپور ) هتل بین المللی پارسه شیراز

تلفن : 0711-22226600

هتل

نشانی : ایران، خراسان، مشهد، خیابان امام رضا علیه السلام کوچه کربلا

تلفن : ۰۵۱۱ - ۸۵۲۲۲۰۲

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. طالقانی - نبش نجات اللهی(ویلای سابق)

تلفن : ۵۸~۸۸۸۰۴۳۴۴-88804355

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. برزیل - بن بست لاله - پ. 2

تلفن : 021-۸۸۷۹۵۸۸۰ - 1

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، م. فاطمی - خ. فاطمی - ساختمان 64 - ط. دوم

تلفن : ۸۸۹۶۵۰۴۹, ۸۸۹۶۵۹۹۰

منطقه ۶

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. ولی عصر - بالاتر از میدان ونك - خ. شهیدخدامی

تلفن : ۹~۸۸۷۷۳۰۲۱

منطقه ۳

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، هرمزگان، بندرعباس، بندرعباس - خ. امام خمینی - م. انقلاب

تلفن : (0761) 3342201~5

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. سپهبد قرنی - بین خیابان سمیه و طالقانی - ك. بیمه - پ. 11

تلفن : ۶~۸۸۸۰۸۱۹۵, ۸۸۸۰۸۶۲۸

منطقه ۶

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. میرداماد - تقاطع خیابان آفریقا - زیر پل میرداماد - بازارچه میرداماد - واحد 5

تلفن : ۸۸۷۸۷۲۸۱, ۵~۸۸۷۸۷۲۹۴

منطقه ۳

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. سهروردی شمالی - خ. میرزایی - خ. زینالی شرقی - پ. 31

تلفن : ۸۸۴۰۷۲۰۶, ۱۲~۸۸۴۴۶۲۰۰

منطقه ۷

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، م. ونك - خ. برزیل شرقی - پ. 32

تلفن : ۸۸۷۷۸۵۸۳, ۸۸۷۷۳۴۰۲, ۸۸۷۹۸۲۰۸, ۸۸۷۷۸۸۷۹

منطقه ۳

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. انقلاب - ابتدای خیابان وصال - پ. 4

تلفن : ۶۶۴۰۹۵۸۷, ۶۶۴۰۳۰۰۲

منطقه ۶

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. فاطمی - خ. حجاب - پ16

تلفن : 021 - 88971050-9

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. حافظ - نرسیده به میدان حسن آباد (هشت گنبدان) - جنب آتش نشانی - پ14

تلفن : ۸~۶۶۷۱۱۴۱۷, ۶۶۷۶۰۶۸۱, ۶۶۷۶۰۱۹۹

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، بزرگراه آفریقا - بولوار گلشهر - پ. 15

تلفن : ۶~۲۲۰۵۸۲۷۵, ۲۲۰۵۸۲۹۱

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ ولی عصر - پایین تر از خیابان مختاری - پ9

تلفن : ۵۵۳۷۶۹۵۸ - ۵۵۳۷۷۱۰۳

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ جمهوری- بعد ازپل حافظ - ک میرزا کوچک خان- خ نوفل لوشاتو- سمت چپ اول کوچه- کوچه کی خسرو شاهرخ- پ11

تلفن : ۶۶۷۰۲۴۲۲- ۶۶۷۰۸۵۷۱

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. گاندی - خ. چهاردهم - پلاک 7

تلفن : ۷~۸۸۷۷۲۵۹۶, ۸~۸۸۷۷۲۵۶۷

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، تهران -میدان محمد

تلفن : 021- 5016

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. مفتح جنوبی - بعد از خیابان سمیه - ك. ثاقب - پ. 44

تلفن : ۸۸۸۲۰۸۲۵, ۷~۸۸۸۴۵۵۳۴

منطقه ۶

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. آزادی - خ. جمالزاده جنوبی - پ. 135

تلفن : ۶۶۴۰۴۰۸۱, ۶۶۴۲۴۰۵۱, ۶۶۴۲۳۸۹۸

منطقه ۱۱

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، بزرگراه آفریقا - نبش خیابان تندیس - ساختمان 142 - ط. دوم - واحد 8

تلفن : ۲۲۰۵۴۴۳۱, ۲۲۰۵۹۸۷۸, ۲۲۰۵۶۵۵۲

منطقه ۳

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، كیش - بین مركز تجاری و بازار زیتون

تلفن : (۰۷۶۴) ۵~۴۴۴۲۴۹۹۱

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. طالقانی - چهارراه ولی عصر - پ. 23

تلفن : ۲~۶۶۴۶۹۲۱۱, ۶۶۴۶۹۰۲۵, ۶۶۴۶۹۰۲۹

منطقه ۶

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. آزادی - نرسیده به میدان آزادی - روبروی مخابرات - ك. حسین مردی

تلفن : ۶۶۰۰۶۶۷۸, ۶۶۰۰۵۲۸۹

منطقه ۲

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. ولی عصر - نرسیده به میدان ونك - خ. نیلو - پ. 1/26

تلفن : ۸۸۷۹۹۶۵۷, ۸۸۸۷۸۳۵۰

منطقه ۳

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. میرداماد - برج آرین - ط. سوم شرقی - واحد 11

تلفن : ۹~۲۲۲۵۸۳۹۷

منطقه ۶

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. فردوسی - خ. نوفل لوشاتو - خ. گوهرشاد - پ. 53

تلفن : ۱~۶۶۷۰۹۵۳۰, ۶۶۷۰۳۷۶۱

منطقه ۱۲

اقامتی : هتل ها

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. جمهوری - نرسیده به خیابان 30تیر - پ. 572

تلفن : ۶۶۷۰۱۸۷۲, ۶۶۷۰۸۶۱۰

منطقه ۱۲