اطلاعات اصلی (کد C202999) راهنما
   جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی
زمينه فعاليت : فوق تخصص جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی.عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران ۱ـ جراحی های زیبایی: بینی، پلک( بلفاروپلاستی ) ،چشم ،گوش ، گردن،شکم ،اندامها ۲ـ لیفت صورت، لیفت ابرو، لیفت پیشانی و گردن ۳ـ جراحی های زیبایی سینه، پروتز سینه،کوچک و بزرگ کردن سینه، باز سازی سینه ۴ـ جراحی زیبایی شکم، ساکشن.لایپوساکشن ۵- جوان سازی با لیزر،درم ابرشن ،لیزر لایپوساکشن، لیزر جوانسازی صورت ۶ـ درمان چین و چروک صورت،درمان چروک های عمیق و خط خنده در صورت ،تزریق ژل ، تزریق چربی و بوتاکس ۷ـ جراحی های زیبایی فک و صورت ۸ـ جراحی های ترمیمی دست و اعصاب محیطی .جراحی های ترمیمی جمجمه،فک و صورت،شکاف لب و کام و شکستگیهای جمجمه، فک و صورت ۹ـ درمان تعریق زیاد کف دست و زیر بغل با تزریق بوتاکس ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ آخرین و جدید ترین شیوه درمان چروک های عمیق و خط خنده در صورت با استفاده از surgiwire که به مانند یک سیم برنده چروک های عمیق را از لایه های زیرین پوست جدا میکند میتوان چروک های عمیق صورت درناحیه پیشانی ،بین دو ابرو و خط خنده را به طور موثر تری بر طرف کرد.این شیوه یکی از جدید ترین روش های درمانی اسکارهای عمیق و چروک های عمیق میباشد.مکانیسم این شیوه در شکل شماره ۱ به خوبی نشان داده شده است. متد surgiwire تحت بیحسی موضعی در مطب انجام میشود.این نخ مخصوص دو سوزن مستقیم داردکه ازاطراف چروک و یا اسکار رد میشود وبا حرکات عقب و جلو به تدریج از زیراسکار عبور میکند و خط چروک رااز لایه های زیرین جدا میکند و سپس نخ از پوست خارج میشود و هیچگونه جای برشی هم باقی نمی ماند.در شکل شماره ۲ به خوبی نشان داده شده است. برای اینکه بینیم چگونه این متدعمل میکند میتوان انگشتان خود را بالای ابرو گذاشت و با کشیدن پوست بین دو ابرو ، چین بین دوابرو را صاف کنید و یا انگشتان خود را گونه بگذارید و با کشیدن پوست گونه خط خنده را محو کنید.این همان شکلی است که بعد از متد surgiwire دیده میشود. مزایای surgiwire : ۱ـ هیچگونه برش و یا اسکاری بر جای نمی گذارد. ۲ـ روش سریعی میباشدکه بیحسی موضعی قابل انجام است. ۳ـ میتوان همراه با انجام لیزر و یا تزریق فیلر ها انجام گیرد. ۴ـ نتایج سریع میباشد. ۵ـ ازبوتاکس و یا فیلر ها filler دوام بیشتری دارد. بعد از این روش مختصری سوزشدر ناحیه حس میشود و مقداری خون مردگی باقی میماند که لازم است حتما یخ و یا کمپرس آب سرد در محل گذاشته شود. لطفا برای دیدن کلیه شکل ها به سایت مراجعه نمایید. www.drbehzadfarokhi.com
شاخه فعاليت : مركز بهداشتی درمانی
اطلاعات تکمیلی
   جراحی پلاستیک و ترمیمی و زیبایی
نشانى :
ایران ، تهران ، تهران ، خیابان ولی عصر ، بالاتر از میدان ونک ، خیابان خدامی ، پلاک ۳ ، واحد ۴۰۲
نام مسئول : آقای دکتر فرخی
تلفن :
۸۸۷۷۶۸۷۱ / ۸۸۶۷۵۹۴۵ / ۲۲۹۰۹۹۳۵
کدپستى :
1994643841
پست الکترونيکى :
[email protected]
نشانى سايت اينترنتى :
http://www.drbehzadfarokhi.com
چاپ   |   بازگشت

خواهشمند است جهت ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر از اطلاعات تماس موجود شامل شماره تلفن ، نشانی ، ایمیل و وبسایت ، استفاده نمایید. آفتاب هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

اطلاعات موجود در بانک اطلاعات شهری آفتاب توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم اطلاعات ، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط آفتاب ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

ارسال پیام به جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی
ارسال
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
 همچنین مشاهده کنید...
جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی
پروتز سینه
آخرین و جدید ترین …
جراحی زیبایی بینی
ايجاد شرکت
شرکت‌ها/ نشانى‌هاى من
کاربر گرامي: 
 • آیا میدانید شرکت یا آدرس شما در این سیستم می‌تواند دارای صفحه اختصاصی و مشخصات کامل مورد نظر شما باشد و به‌روز رسانی آن از طریق خود شما انجام پذیرد.
 • اگر شرکت شما از طریق شناسه کاربری شما در سیستم ثبت شده است ، می توانید در بخش «شرکت‌ها/ نشانی‌های من» تمام اطلاعات آن را مشاهده و مدیریت فرمایید.
در غیر اینصورت با پشتیبانی آفتاب تماس بگیرید.
 • خواهشمندیم هر گونه درخواست، مشکل و یا پیشنهاد خود را از طریق پشتیبانی آفتاب با ما در میان بگذارید و از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل خودداری فرمایید.