اطلاعات اصلی (کد C202613) راهنما
   آژانس هواپیمایی طاها گشت
زمينه فعاليت : تورهای مسافرتی به تمامی نقاط
شاخه فعاليت : آژانس‌هواپیمایی
آژانس هواپیمایی طاهاگشت در سال ۱۳۷۵ با بهره گیری از کادری مجرب و کار آزموده آغاز به کار کرد . این شرکت ضمن عضویت در انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی ( یاتا ) دارای مجوز بند الف (فروش بلیط کلیه خطوط هوایی داخلی و خارجی) از سازمان هواپیمایی کشوری , بند ب (اجرای تورهای داخلی و خارجی) از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و نیز عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی میباشد . ضمنا" این آژانس آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با کلیه ادارات , شرکتها و سازمانها و همچنین آژانسهای بند ب جهت تامین کلیه بلیطها و انجام کلیه امور مسافرتی اعلام میدارد .


ساعات کار شرکت :

همه روزه از ۳۰ : ۸ الی ۱۷ پنجشنبه ها ۳۰ : ۸ الی ۰۰ : ۱۳
اطلاعات تکمیلی
   خیابان پاسداران
نشانى :
ایران ، تهران ، تهران ، آدرس : خیابان پاسداران - نبش نگارستان ششم - ساختمان طاها گشت
نام مسئول : آقای فرد
تلفن :
۲۲۸۴۲۵۵۵
فکس :
۲۲۸۴۵۶۵۹
پست الکترونيکى :
[email protected]
نشانى سايت اينترنتى :
http://www.tahagasht.com
چاپ   |   بازگشت

خواهشمند است جهت ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر از اطلاعات تماس موجود شامل شماره تلفن ، نشانی ، ایمیل و وبسایت ، استفاده نمایید. آفتاب هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

اطلاعات موجود در بانک اطلاعات شهری آفتاب توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم اطلاعات ، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط آفتاب ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

ارسال پیام به آژانس هواپیمایی طاها گشت
ارسال
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
 همچنین مشاهده کنید...
آژانس هواپیمایی طاها گشت
ايجاد شرکت
شرکت‌ها/ نشانى‌هاى من
کاربر گرامي: 
 • آیا میدانید شرکت یا آدرس شما در این سیستم می‌تواند دارای صفحه اختصاصی و مشخصات کامل مورد نظر شما باشد و به‌روز رسانی آن از طریق خود شما انجام پذیرد.
 • اگر شرکت شما از طریق شناسه کاربری شما در سیستم ثبت شده است ، می توانید در بخش «شرکت‌ها/ نشانی‌های من» تمام اطلاعات آن را مشاهده و مدیریت فرمایید.
در غیر اینصورت با پشتیبانی آفتاب تماس بگیرید.
 • خواهشمندیم هر گونه درخواست، مشکل و یا پیشنهاد خود را از طریق پشتیبانی آفتاب با ما در میان بگذارید و از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل خودداری فرمایید.