اطلاعات اصلی (کد C202579) راهنما
   گروه مشاوران پنکو
زمينه فعاليت : بودجه ریزی عملیاتی هزینه یابی و مدیریت بر مبنای فعالیت (ABC) طراحی و تدوین برنامه راهبردی پیاده سازی و اجرای استراتژی‌ها و برنامه راهبردی نظام جامع مدیریت عملکرد سیستم مدیریتی کارت امتیازی متوازن (BSC) طراحی و تولید نرم افزارها و پورتالهای سازمانی
شماره ثبت : 319370
شاخه فعاليت : مدیریت
اطلاعات تکمیلی
   آدرس شرکت:
نشانى :
ایران ، تهران ، تهران ، تهران، یوسف آباد، نبش خیابان شصتم، ساختمان تابان، واحد 208
نام مسئول : علی غلامی
تلفن :
021-88970256-7
فکس :
021-88970258
پست الکترونيکى :
[email protected]
نشانى سايت اينترنتى :
http://www.penco.ir
چاپ   |   بازگشت

خواهشمند است جهت ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر از اطلاعات تماس موجود شامل شماره تلفن ، نشانی ، ایمیل و وبسایت ، استفاده نمایید. آفتاب هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

اطلاعات موجود در بانک اطلاعات شهری آفتاب توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم اطلاعات ، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط آفتاب ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

ارسال پیام به گروه مشاوران پنکو
ارسال
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
 همچنین مشاهده کنید...
گروه مشاوران پنکو
گروه مشاوران پنکو
ايجاد شرکت
شرکت‌ها/ نشانى‌هاى من
کاربر گرامي: 
 • آیا میدانید شرکت یا آدرس شما در این سیستم می‌تواند دارای صفحه اختصاصی و مشخصات کامل مورد نظر شما باشد و به‌روز رسانی آن از طریق خود شما انجام پذیرد.
 • اگر شرکت شما از طریق شناسه کاربری شما در سیستم ثبت شده است ، می توانید در بخش «شرکت‌ها/ نشانی‌های من» تمام اطلاعات آن را مشاهده و مدیریت فرمایید.
در غیر اینصورت با پشتیبانی آفتاب تماس بگیرید.
 • خواهشمندیم هر گونه درخواست، مشکل و یا پیشنهاد خود را از طریق پشتیبانی آفتاب با ما در میان بگذارید و از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل خودداری فرمایید.