اطلاعات اصلی (کد C201958) راهنما
   شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس
زمينه فعاليت : ارائه خدمات مهاجرت کانادا در زمینه های سرمایه گذاری، نیروی متخصص و ... ارائه خدمات ویژه برای پزشکان ایرانی به منظور ورود به سیستم پزشکی کانادا، ارائه بسته های اطلاعاتی شخصی کاریابی و شناخت بازار کانادا و تهیه اطلاعات تجاری و اقتصادی کانادا برای مدیران و تجار موفق
شاخه فعاليت : مراکز آموزشیمشاورهحسابداری و مشاوره مالیاتیبانک‌ها و شرکت‌های اعتباریبانک‌ها و شرکت‌های بیمه خارجیشرکت‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های مادروزارتخانه‌هاکنسولگری‌ها و سفارتخانه‌هادفاتر سازمان مللبانک‌های اطلاعاتیآژانس‌های مسافرتیدانشگاه‌ها و مراکز آموزش پزشکیپزشک متخصص علوم آزمایشگاهیپزشکی هسته‌ایسایر خدماتانجمنهای پزشکیانجمنهای حمایتیانجمنهای خیریهپزشکی قانونیدانشگاهها و مراکز آموزش پزشکی ـ آزاد اسلامیدانشگاهها و مراکز آموزش پزشکی ـ سراسریدانشگاهها و مراکز آموزش پزشکی ـ ارتشانجمنها و اتحادیه‌های بهداشتی و درمانیکلینیک جراحیکلینیک چشم پزشکیوزارتخانه‌ها و سازمانهای تابعهپزشک متخصص ـ طب‌سوزنیکلینیک مشاوره ـ خدمات مشاوره‌ایسایر خدماتدانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالیآموزشگاههای آزادخانه‌های یونسکومعاملات املاكپزشکانآژانس‌هواپیماییآژانس مسافرتیاطلاع رسانیمركز مشاورهدفتر وكالتسفارتخانه‌هاتحقیقات و پژوهشمركز بهداشتی درمانیپزشكی هسته ایتحقیقات پزشكیاطلاعات مدیریتمهاجرتآموزش مكاتبه ایشركت های خارجیپزشک متخصص گوش و حلق و بینیپزشک ـ جراح عمومیپزشک ـ متخصص داخلیپزشک ـ متخصص بیهوشیپزشک ـ متخصص زنان ـ زایمان و نازاییپزشک ـ متخصص اطفالپزشک ـ متخصص مغز واعصابپزشک ـ متخصص اعصاب وروانپزشک ـ متخصص ارتوپدیپزشک ـ متخصص جراحی پلاستیکپزشک ـ متخصص طب فیزیکی وتوانبخشیآموزش مجازی
شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس شرکتی کانادایی است که طبق قوانین فدرال و نیز مقررات استان انتاریو کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت افتخار دارد با بهره مندی از تیم همکاران ایرانی خود زیر نظر آقای دکتر مختاری خدمات مهاجرت خود را به زبان پارسی به ایرانیان و سایر پارسی زبانان ارائه نماید.
اطلاعات تکمیلی
   دفتر وکالت دکتر علی مختاری وکیل پایه یک دادگستری
نشانى :
ایران ، تهران ، تهران ، بلوار آفریقا، بالاتر از اسفندیاری، خیابان تور، پلاک ۶۶
نام مسئول : مهندس حسین مختاری
تلفن :
۰۲۱-۲۲۰۲۵۰۸۴
پست الکترونيکى :
[email protected]
چاپ   |   بازگشت

خواهشمند است جهت ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر از اطلاعات تماس موجود شامل شماره تلفن ، نشانی ، ایمیل و وبسایت ، استفاده نمایید. آفتاب هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

اطلاعات موجود در بانک اطلاعات شهری آفتاب توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم اطلاعات ، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط آفتاب ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

ارسال پیام به شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس
ارسال
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
 همچنین مشاهده کنید...
شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس
شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس
ايجاد شرکت
شرکت‌ها/ نشانى‌هاى من
کاربر گرامي: 
 • آیا میدانید شرکت یا آدرس شما در این سیستم می‌تواند دارای صفحه اختصاصی و مشخصات کامل مورد نظر شما باشد و به‌روز رسانی آن از طریق خود شما انجام پذیرد.
 • اگر شرکت شما از طریق شناسه کاربری شما در سیستم ثبت شده است ، می توانید در بخش «شرکت‌ها/ نشانی‌های من» تمام اطلاعات آن را مشاهده و مدیریت فرمایید.
در غیر اینصورت با پشتیبانی آفتاب تماس بگیرید.
 • خواهشمندیم هر گونه درخواست، مشکل و یا پیشنهاد خود را از طریق پشتیبانی آفتاب با ما در میان بگذارید و از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل خودداری فرمایید.