اطلاعات اصلی (کد C201737) راهنما
   ایمن رایان فردا
زمينه فعاليت : شبکه تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی ـ ارائه سرویسهای نرم در حوزه سلامت ـ تحقیق و توسعه
شماره ثبت : 310503
شاخه فعاليت : تجهیزات و لوازم دندانپزشکی و دندانسازی ـ فروش
شرکت ایمن رایان فردا در سال 1386 با هدف خلق راهکارهای نوین و ارائه سرویس های نرم در حوزه سلامت تأسیس شده و در این مسیر از رصد روندهای آینده، شبکه سازی و کاربست فناوری های نو بهره می برد. فعالیتهای این شرکت در قالب سه دپارتمان مجزا و البته متعامل با یکدیگر توسعه می یابد و در این راستا تلاش می شود ضمن تعامل فعال با دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی و نهادهای مرتبط با تحقیق و توسعه در داخل و خارج از کشور، بخشی از نیازهای حرفه ای مخاطبان اصلی خود یعنی جامعه فعال در حوزه بهداشت و درمان کشور را در راستای بهره مندی حداکثری از امکانات و فرصت های موجود تأمین نماید.
اطلاعات تکمیلی
   دفتر مرکزی
نشانى :
ایران ، تهران ، تهران ، خیابان کارگر شمالی کوچه شهید اکبری پلاک ۸
نام مسئول : مهندس بابایی
تلفن :
۸۸۹۵۰۵۱۵-۷
فکس :
۸۸۹۸۰۲۲۷
کدپستى :
۱۴۱۴۶۴۵۶۵۱
پست الکترونيکى :
[email protected]
نشانى سايت اينترنتى :
http://www.imenrayan.ir
چاپ   |   بازگشت

خواهشمند است جهت ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر از اطلاعات تماس موجود شامل شماره تلفن ، نشانی ، ایمیل و وبسایت ، استفاده نمایید. آفتاب هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

اطلاعات موجود در بانک اطلاعات شهری آفتاب توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم اطلاعات ، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط آفتاب ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

ارسال پیام به ایمن رایان فردا
ارسال
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
 همچنین مشاهده کنید...
ایمن رایان فردا
ایمن رایان فردا
ايجاد شرکت
شرکت‌ها/ نشانى‌هاى من
کاربر گرامي: 
 • آیا میدانید شرکت یا آدرس شما در این سیستم می‌تواند دارای صفحه اختصاصی و مشخصات کامل مورد نظر شما باشد و به‌روز رسانی آن از طریق خود شما انجام پذیرد.
 • اگر شرکت شما از طریق شناسه کاربری شما در سیستم ثبت شده است ، می توانید در بخش «شرکت‌ها/ نشانی‌های من» تمام اطلاعات آن را مشاهده و مدیریت فرمایید.
در غیر اینصورت با پشتیبانی آفتاب تماس بگیرید.
 • خواهشمندیم هر گونه درخواست، مشکل و یا پیشنهاد خود را از طریق پشتیبانی آفتاب با ما در میان بگذارید و از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل خودداری فرمایید.