اطلاعات اصلی (کد C201363) راهنما
   شرکت داما آریا(سهامی خاص)
زمينه فعاليت : مجموعه داما آریا نمایندگی انحصاری سیستم های تهویه مطبوع ساکورا(Sakura) ژاپن، دایکین(Daikin) ژاپن و تکو(Teco) تایوان در ایران و خاورمیانه را به عهده دارد. این مجموعه در سال 82 تاسیس گردید و در حال حاضر با انجام صدها پروژه مفتخر است که با ارائه خدمات متنوع در زمینه فروش، مشاوره، طراحی و نصب سیستمهای تهویه مطبوع تک فصلی(سرمایشی) و دو فصلی(سرمایشی-گرمایشی) پروژه های صنعتی، مسکونی، ویلایی و مجتمع های تجاری، اداری و غیره در خدمت مشتریان محترم باشد. از جمله خدمات اين شركت مي توان به موارد زير اشاره كرد: فروش و نصب كليه سيستم هاي تهويه مطبوع و تاسيسات پيمانكاري پروژه هاي تاسيساتي شامل فن كوئل ديواري - كاستي سقفي داكت روكار و توكار - پرده هوا تامين آب گرم براي استخرهاي بهداشتي انواع فن رطوبت زن در مدلهاي ديواري و ايستاده اسپليت ديواري و سقفي اسپليت كاستي وايستاده چند پانل جيلر جذبي - چيلر اسكرو اسكرال كندانسور آبي و هوايي چيلرهاي ماجولار در انواع سرمايشي و گرمايشي و پكيج هاي يكپارچه
شاخه فعاليت : برج‌های خنک‌کننده ـ کندانسورهای هوای سردسیستم‌های تهویه مطبوع ـ چیلر ـ فن‌کوئلفن‌ها ـ دستگاه‌های تهویهتاسیسات صنعتیتاسیسات ساختمانتهویه مطبوعتاسیسات حرارتی و برودتیپكیجبهینه سازی انرژی
مجموعه داما آریا به عنوان نمایندگی انحصاری سیستم های تهویه مطبوع ساکورا (SAKURA) و تکو(TECO) تایوان در ایران در زمینه فروش، مشاوره، طراحی و نصب سیستمهای تهویه مطبوع جهت پروژه های صنعتی، مسکونی،ویلایی و مجتمع های تجاری و اداری فعالیت داشته که با توجه به تنوع سیستم های تهویه مطبوع در کمپانی ساکورا، سیستم های مذکور دارای مزایا- قابلیتها و شرایط متنوعی می باشند.
اطلاعات تکمیلی
   شرکت داما آریا نماینده انحصاری سیستمهای تهویه مطبوع ساکورا(ژاپن) و تکو (Teco) تایوان
نشانى :
ایران ، تهران ، تهران ، خیابان گاندی، کوچه 3، پلاک 8، طبقه اول
نام مسئول : مهندس شهبازی
تلفن :
۸۸۶۷۶۱۸۷-۹۳
فکس :
۸۸۶۷۶۱۸۷-۹۳
پست الکترونيکى :
[email protected]
www.damaarya.com
چاپ   |   بازگشت

خواهشمند است جهت ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر از اطلاعات تماس موجود شامل شماره تلفن ، نشانی ، ایمیل و وبسایت ، استفاده نمایید. آفتاب هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

اطلاعات موجود در بانک اطلاعات شهری آفتاب توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم اطلاعات ، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط آفتاب ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

ارسال پیام به شرکت داما آریا(سهامی خاص)
ارسال
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader
 همچنین مشاهده کنید...
شرکت داما آریا(سهامی خاص)
شرکت داما آریا(سهامی خاص)
ايجاد شرکت
شرکت‌ها/ نشانى‌هاى من
کاربر گرامي: 
 • آیا میدانید شرکت یا آدرس شما در این سیستم می‌تواند دارای صفحه اختصاصی و مشخصات کامل مورد نظر شما باشد و به‌روز رسانی آن از طریق خود شما انجام پذیرد.
 • اگر شرکت شما از طریق شناسه کاربری شما در سیستم ثبت شده است ، می توانید در بخش «شرکت‌ها/ نشانی‌های من» تمام اطلاعات آن را مشاهده و مدیریت فرمایید.
در غیر اینصورت با پشتیبانی آفتاب تماس بگیرید.
 • خواهشمندیم هر گونه درخواست، مشکل و یا پیشنهاد خود را از طریق پشتیبانی آفتاب با ما در میان بگذارید و از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل خودداری فرمایید.