نوشته شده توسط & ثبت شده در آفتاب.

حتما برای شما هم پیش آمده گاهی به دنبال کالا یا خدماتی برای خرید هستید و یا اینکه می خواهید کالاهای نه چندان تجاری خود را مانند تلویزیون دست دوم و یا یک قالیچه به فروش برسانید. یا به عنوان یک فرد کار بلد، می خواهید اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نقاشی، قالیبافی، کامپیوتر و … نمایید.
اگر شما نیاز به امکانات تبلیغی دارید برای اینکه خدمات خود را معرفی کنید و یا از خدمات سایر افراد بهره مند شوید، می توانید از نیازمندیهای آفتاب استفاده نمایید.
نیازمندیهای آفتاب امکان درج آگهی را به صورت رایگان و با در دسته بندیهای مختلف در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید برای فروش کالاهای نو و دسته دوم و خدماتی که معرفی می کنید در هر بخش از نیازمندیهای آفتاب و به هر تعداد که علاقمند هستید، آگهی درج نمایید.
همچنین می توانید چنانچه به دنبال خدماتی در هر زمینه می گردید، از خانه و ماشین تا خدمات چاپ و ورزش و پرستاری و اینترنت و …، در بانک نیازمندیهای آفتاب جستجو کرده و از خدمات سایر افراد بهره مند شوید.
نیازمندیهای آفتاب، مانند همه نیازمندیهای دیگر قطعا کامل نیست، اما می توان کمکی باشد برای اینکه به آنچه نیاز دارید سریعتر دسترسی پیدا کنید.
بدین منظور ما راهنمایی را برای ثبت نام در سایت و درج آگهی آماده کرده ایم که به شما برای اینکه خدمات خود را معرفی کنید، کمک می کند.

 1. با ورود به سایت آفتاب به آدرس: http://www.aftab.ir و با استفاده از منوی بالای صفحه گزینه تبلیغات و سپس نیازمندیها را انتخاب کرده و وارد صفحه نیازمندیها می شوید.
 2. اگر به دنبال این هستید که خدماتی را در آفتاب پیدا کنید، می توانید با استفاده از منوی سمت راست، وارد هر دسته بندی و سپس زیر بخش شوید و آگهی های آن موضوع را مشاهده نمایید.
  دسته بندی نیازمندیهای آفتاب
 3. اگر می خواهید آگهی های خود را در سایت آفتاب به صورت رایگان درج نمایید، با استفاده از منوی بالای صفحه و انتخاب گزینه ورود و عضویت، وارد سایت می شوید. برای اولین بار لازم است که در سایت آفتاب عضو شوید. اما از دفعات بعدی با حساب کاربری که برای خود ایجاد کرده اید وارد وبسایت می شوید.ورود به نیازمندیهای آفتاب 
 4. جهت ثبت آگهی، از منوی بالا، گزینه سفارش آگهی را انتخاب نمایید. در این حالت دو گزینه درج آگهی بر اساس مدت نمایش و درج آگهی بر اساس تعداد کلیک وجود دارد که شما برای درج آگهی رایگان، لازم است گزینه درج بر اساس مدت نمایش را انتخاب فرمایید.با این انتخاب انواع آگهی های سایت از نوع برنزی، نقره ای، طلایی و پلاتینی نمایش داده می شود. با انتخاب گزینه آگهی های برنزی، آگهی شما به صورت رایگان ثبت می شود. در اصل اختلاف انواع آگهی ها، بر اساس نمایش آنها است. مثلا آگهی های پلاتینی در صفحه نخست تبلیغات نمایش داده می شود و امکان لینک به وبسایت اصلی آگهی دهنده را دارد. در حالی که آگهی های طلایی فقط در صفحه نخست نیازمندیها درج می شود، اما به وبسایت فرد آگهی دهنده لینک نمی شود. با این حال اگر نیازی به حضور در صفحه نخست نیازمندیهای آفتاب ندارید، از آگهی های رایگان برنزی استفاده نمایید.درج آگهی در نیازمندیهای آفتاب
  انواع روشهای درج آگهی
 5. با ورود به صفحه بعد، ابتدا دسته بندی مناسب برای آگهی خود را انتخاب نمایید. با انتخاب هر دسته، زیر دسته های مرتبط نمایش داده خواهد شد که سعی کنید بهترین زیر مجموعه را برای آن انتخاب نمایید. سپس سایر اطلاعات را تکمیل کرده و آگهی خود را درج نمایید.

  ad-newad05
  ثبت آگهی در نیازمندیهای آفتاب

 6. برای اینکه آگهی های خود را ویرایش کنید و یا آنها را تمدید نمایید( مدت نمایش آگهی ها یکماهه است و پس از آن باید آن را تمدید کنید، تمدید آگهی هم رایگان می باشد)، با استفاده از منوی بالا و انتخاب آگهی های من، به صفحه آگهی ها رفته و در آنجا با انتخاب آگهی مورد نظر، اقدام به ویرایش، تمدید یا حذف آگهی خود نمایید.ویرایش آگهی در نیازمندیهای آفتاب

همچنین کارشناسان آفتاب همیشه آماده ارائه توضیحات و راهنمایی به شما هستند، برای اینکه بهتر آگهی درج نمایید و بهتر نتیجه بگیرید.

ad-support

۷ نظرات در مورد “چگونه از نیازمندیهای آفتاب در زندگی شخصی استفاده کنیم؟”

  • مدیر وبلاگ

   دوست عزیز شما می توانید در قسمت نیازمندیهای آفتاب، در بخش نیاز بازار، توانمندی خود را درج نمایید.

   پاسخ دادن
 1. محسن متحد

  با سلام ، چگونه میتوانم از اخرین اخبار اسختدامی در ایمیل خودم باخبر شوم ؟!
  همچین امکانی دارید اخرین اخبار اسختدامی رو ایمیل کنید ؟! ممنون میشم راهنمایی کنید :)
  با سپاس فروااان از شما و خسته نباشید

  پاسخ دادن

نظر شما چیست؟

 • (منتشر نخواهد شد)