نوشته شده توسط & ثبت شده در جام جهانی 2014, ورزشی.

مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ با قهرمانی آلمان به پایان رسید. مسابقه پیش بینی نتایج جام جهانی ۲۰۱۴ آفتاب در این دوره با استقبال بسیار بهتری نسبت به دوره قبل مواجه شد. در مجموع در این مسابقات بیش از ۱۱۲,۶۰۰ پیش بینی توسط ۷۹۹۱ نفر از کاربران آفتاب انجام شد و جوایزی به ۶۰ نفر اول مسابقات اهدا گردید.

بازی افتتاحیه بین برزیل و کرواسی با ۲۸۱۳ پیش بینی، بیشترین و بازی رده بندی بین برزیل و هلند با ۱۰۵۲ پیش بینی کمترین استقبال را در بین کاربران آفتاب داشته اند. دلیل کاهش استقبال در پایان بازی های جام جهانی این بود که جوایز در پایان مسابقات به افرادی تعلق می گرفت که بیشترین امتیاز را در کل دوره کسب می کردند. بسیاری از افراد در پایان مسابقات احساس کردند جایی در بین نفرات برتر نخواهند داشت و به نوعی دلسرد شدند. به همین دلیل سازوکار اهدای جوایز در مسابقه پیش بینی لیگ برتر را تغییر داده ایم و جوایز به صورت هفتگی به کسانی که بیشترین امتیاز را از پیش بینی بازی های یک هفته لیگ کسب کنند اهدا می گردد. همچنین در پایان مسابقات لیگ برتر حوایز ارزنده ای به کسانی که بیشترین امتیاز را در کل مسابقات لیگ برتر کسب کرده باشند اهدا می گردد.

آفتاب از کلیه کسانی که در این مسابقات شرکت داشته اند تشکر و قدردانی می کند. جوایز کاربران تهرانی در دفتر آفتاب به آنها تحویل شد که تصاویر آن را می بینید، و جوایز کاربران شهرستانی هم برایشان ارسال گردید.

001 016 015 014 013 012 011 010 009 008 007 006 005 004 003 002

 

۵ نظرات در مورد “اهدای جوایز مسابقه پیش بینی جام جهانی ۲۰۱۴ در آفتاب”

 1. محسن مزیدآبادی

  با تشکر از سایت خوبتون . من برنده دستگاه دراز نشست شدم که امیررضا خان (کوچولوی عکس یازدهم ) زحمت تحویل گرفتن جایزه مو به عهده داشت.البته با خانوادش.
  ممنون از صداقت تون در برگزاری مسابقه…

  پاسخ دادن
 2. سعید کاظمس

  من نفر پانزدهم جام جهانی ۲۰۱۴ شدم اگر جایزه کاربران شهرستانی ارسال شده برای من چرا هنوز ارسالب نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  جواب ایمیل ها رو که کسی نمیده
  تلفن هم هر چی تماس میگیرم
  کسی پاسخگو نیست

  پاسخ دادن
 3. هادی نعلبندی

  سلام.خسته نباشید.قرار بود برای افرادی که بن ۵۰درصد تخفیف رو بردند جایزه دیگری بفرستید.چطور شد؟
  ما که شهرستان هستیم چه کنیم؟

  پاسخ دادن

نظر شما چیست؟

 • (منتشر نخواهد شد)