مزایای استفاده از سرویس خصوصی

تهران ابر شهر بزرگی است و روز به روز نیز در حال گسترش است. از اقصی نقاط کشور آدمها به تهران مهاجرت میکنند و این موج همچنان روز به روز شهر تهران را پرجمعیت تر و بزرگتر میکند. در این میان آنچه این موج ایجاد میکند بیگانگی انسان هاست از یکدیگر و رشد آدمهای ناشناخته در اطرافمان و عدم اعتماد و اطمینان انسان ها به یکدیگر.

اگر صفحه حوادث را بخوانید احتمالا این عدم اطمینان و اعتماد شما بیشتر میشود. نمیدانید میتوانید به آدم روبه روی خود اطمینان کنید یا خیر! اینکه این انسان قابل اطمینان هست یا نه برایتان همیشه جای سوال دارد و اگر در این میان مادر یا پدر باشید دغدغه روحی و روانی شما در مورد امنیت فرزندتان به مراتب بالاتر میرود و همیشه دل نگران خواهید بود، به خصوص اگر فرزندتان مدرسه ای باشد، اگر زن و شوهر هردو شاغل باشند که این اضطراب بیشتر خواهد شد چون به احتمال زیاد مادر وقت آن را ندارد که فرزندتان را صبح به مدرسه ببرد و ظهر بازگرداند. خطرات زیادی ممکن است فرزندتان را تهدید کند از خیابان های شلوغ و ماشین ها گرفته تا انسان هایی که معلوم نیست از سلامت روان برخوردارند با خیر ، خیلی وقت ها در صفحه حوادث خبری را میخوانیم مبنی بر مفقود شدن کودکان در راه مدرسه، بنابر این داشتن یک سرویس خصوصی ِ امین بسیار مهم است. شخصی که شما بشناسیدش و از سلامت روحی او اطمینان داشته باشید. بدانید از فرزندتان مراقبت میکند و آرام و درست و با اطمینان رانندگی میکند.
اگر خانم هستید بدون شک با مشکلات زیادی در حمل و نقل و جابه جایی در شهر مواجه شدید. اگر شاغل هستید و صبح باید بروید و غروب بازگردید احتمالا از تاکسی استفاده میکنید، ممکن است در کنار کسی بنشینید که جای زیادی اشغال میکند و به نوعی حقوق شما را زیر پا میگذارد و شما هم به علت رودربایستی نمیتوانید حرفی بزنید! اگر هم از مترواستفاده میکند ممکن است در اوج ساعت شلوغی احساس خفگی کنید. اگر یک حساب سر انگشتی هم داشته باشید متوجه میشوید که اگر یک سرویس خصوصی و در اختیار داشته باشید این مسئله هم به لحاظ مالی و هم امنیتی به نفع شماست. میتوانید ماه به ماه با یک حساب و کتاب ساده بخشی از درآمدتان را به حمل و نقل تان اختصاص دهید و حتما متوجه خواهید شد که هزینه اش اندکی بیش از رفت و آمد شما با تاکسی و مترو و اتوبوس است. پس شخصی امین پیدا کنید که راننده خوب و محتاطی نیز باشد.
به تازگی البته اسنپ و تپسی وارد میدان رقابت حمل و نقل شده اند. اما استفاده از این دو آیتم هم مشکلات خودش را دارد. اگر دقت کنید زمانی که ساعت اوج ترافیک است قیمت های این دو سیستم هم سر به فلک میگذارد! یا بارها و بارها ممکن است سفرتان لغو شود و یا راننده منصرف شود. یک وقت هایی اینترنت ممکن است قاطی کند و خیلی زمان ها با یک راننده گیج مواجه میشوید که آدرس را بلد نیست و هی دور خود میچرخد و خلاصه دمار از روزگارتان در می آورد! حتی به لحاظ امنیتی هم اگر در نظر بگیرد باز هم داشتن یک سرویس خصوصی و امین به شما توصیه میشود تا یک تپسی و یا اسنپ نا شناس. مطمئن باشید هزینه اش به نفع شما تمام میشود.

خیلی وقت های افراد سالمندی را در مترو و اتوبوس میبینم که به سختی میتوانند از پله های مترو بالا بروند و محبورند در فضای شلوغ مترو بایستند و یک وقتهایی هم در تاکسی میبینم که برای جابه جا شدن به سختی میتوانند بدنشان را جابه جا کند. استفاده از سرویس خصوصی برای سالمندان و افراد مسن از هرجهت که بگیرید بهتر است. آرام و با اطمینان و بدون دغدغه.

یک زمان هایی نیز هست که میخواهید به سفر بروید، خانوادگی و از یک شهر به شهر دیگر، در این مورد هم به شما توصیه میکنیم که یک ون بزرگ اجاره کنید و به هرکجا که خواستید سفر کنید، هزینه هایتان نیز به صرفه خواهد بود چرا که هزینه ها بین اعضای خانوده هایتان سرشکن میشود.