آفتاب

ورزشی

فوتبال کشتی بانوان امکانات و تجهیزات ـ بودجه تغذیه شخصیت‌ها طب ورزشی باشگاهها دیگر ورزشها دانستنیهای ورزشی تغدیه در ورزش نهادها و مجامع ورزشی

مطالب داغ روز

وبگردی

مقالات بانوان

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۱۶۳ مقاله

اگر زنان می خواهند از ورزش درآمدی داشته باشند، بهتر است به جای ورزش قهرمانی سراغ ورزش های همگانی بروند. اگر بیشترین درآمدی که بازیکن ملی می تواند داشته باشد ۴۰ میلیون است، یک مربی کلاس های خصوصی می تواند دو برابر هم در یک سال پول دربیاورد.

کم لطفی رسانه‌ها نسبت به ورزش بانوان یکی از گله‌مندی‌های همیشگی بانوان ورزشکار کشورمان است؛ سکوت خبری که گاهی برای آنها آزاردهنده است و همیشه یکی از دلایل فاصله بین ورزش مردان و زنان از دیدگاه بانوان ملی‌پوش برشمرده می‌شود.

آیا خطرات ورزش کردن در هنگام قاعدگی جدی هستند یا این که فقط یکی دیگر از بدفهمی‌های پزشکی می‌باشند؟شما هم شاید جزو آن دسته از افرادی باشید که بدون آن که درستی یا نادرستی این توصیه‌ها را بدانید آنها را رعایت می‌کنید.

هنوز هم بین خیلی از مردانبدنساز روشهای غیر اصولی تمرینی دیده میشود (که شاید متداول ترین آنها انجامتمرینات هوازی طولانی قبل از کار باوزنه باشد) بنابراین عجیب نیست که اشتباهاتبیشتری در باشگاههای فیتنس و بدنسازی خانمها وجود داشته باشد .

خانواده یکی از مهم ترین عناصر سازمان دهنده تفکرات گوناگون در جامعه، از جمله انگاره های آموزشی است و در نظام خانواده، نقش مادران به عنوان اصلی ترین عنصر انتقال اندیشه ها که با هدایت تبدیل به عادت های خوب یا بد می شوند، اهمیت فوق العاده ای دارد.

در حال تماشای یک برنامهء مستند در مورد تکامل و تحول تدریجی فوتبال زنان در ایالات متحده بودم که دریافتم وجه زنانه ورزش نیمی از ورزش است که جاهایی که ورزش مردان کم می‌آورد و جا می‌زند،‌ ورزش زنان هم‌چنان می‌ایستد...

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۱۶۳ مقاله