آفتاب

مقالات بهداشت فردی و عمومی

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۲,۳۰۲ مقاله
عادت های چاق کننده, چاقی

جلوگیری از چاق شدن و داشتن اندام متناسب کار بسیار ساده است اگر روشهای آن را بلد باشید. شما به سادگی با ترک این عادت های چاق کننده می توانید از چاق شدن تان جلوگیری کنید.

رژیم لاغری با قارچ, رژیم لاغری

رژیم های لاغری بسیاری زیادی در دنیا وجود دارد که شما را لاغر می کند. یکی از این رژیم های لاغری، رژیم لاغر با قارچ آن هم به روش جولیا رابرتز است.

لاغری,کفش‌ لاغری,گن لاغری,ژل‌ لاغری,صابون لاغری,کمربند لاغری,چای لاغری,قرص‌ چربی‌ سوز

چای سبز در کل فرآیندی که فرد خواهان کاهش وزن خود است حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم می‌تواند باعث لاغر شدن فرد شود.

رنگ نشاط

با فرا رسیدن سال نو هر خانمی به صرافت می‌افتد که خودش را برای ورود به این فصل زیبا و پر جنب‌وجوش آماده کند. برای این فصل خاص و دیدوبازدید نوروزی باید لباس‌هایی خاص هم در نظر داشت.

لیزر پوست,لایه برداری بدن,میکرودرم ابریژن,تزریق ژل یا چربی,کاشت مو,برنزه کردن پوست, کاشت مژه

عید نزدیک است و همه تلاش می کنند ظاهرشان را عوض کنند. به همین دلیل دست به کارهایی می زنند که امکان دارد معایبش بیشتر از محاسنش باشد؛ مانند جزغاله شدن در دستگاه سولاریوم و ...

تناسب اندام در نوروز

با توجه به این‌که در ایام عید ریزه‌خواری و زیاده‌خوری به اوج خود می‌رسد، چه راهی وجود دارد تا قبل از صرف وعده اصلی، غذای قبلی را سریع‌تر هضم کنیم؟

از بین نرفتن چربی دور شکم,چربی دور شکم

شما هم برای از بین بردن چربی های دور شکم تان دچار مشکل شده اید و با ورزش کردن این چربی ها از بین نمی روند؟ از بین نرفتن چربی های دور شکم تان به دلایل زیر است.

لاغر شدن برای نوروز , لاغری

شما هم جزو کسانی هستید که لاغر شدن برای نوروز را جزو برنامه تان قرار داده اید؟ اگر لاغر شدن برای نوروز یکی از هدف های شماست ما به شما این برنامه را پیشنهاد می کنیم.

از بین بردن غبغب,غبغب

غبغب سن و سال نمی شناسد. مرد و زن هم ندارد. حالتی نازیبا زیر چانهایجاد می کند که خوشبختانه راه درمان دارد. کافی است علت بروز آن شناسایی شود تا بتوان رفعش کرد.

برنامه لاغری

بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند و می‌خواهند از شر آن خلاص شوند بویژه در روزهای پایانی سال به امید کم کردن چند کیلو اضافه وزن معمولا وعده صبحانه یا شام را حذف می‌کنند،...

رژیم ستاره‌های هالیوود, رژیم

چهره‌های مختلف سینمایی که در تلویزیون و مجله‌ها می‌بینید همه‌عمر اندام متناسبی نداشته‌اند. به هر حال برای آنها هم پیش می‌آید که به دلیل بارداری، کم‌تحرکی یا مصرف زیاد مواد غذایی چرب و پرکالری دچار اضافه وزن شوند.

اشتباهات رایج در آرایش صورت, آرایش صورت

آرایش و استفاده از لوازم آرایشی در حقیقت برای زیباتر شدن است. اما ناآگاهی از برخی تکنیک های آرایش صورت گاهی کار را تا جایی پیش می برند که چهره ساده و بدون آرایش به مراتب زیباتر به نظر می رسد.

لاغر‌ شدن,سرما برای لاغر شدن, کرایولیپولیز, سرما و لاغری

«خسته شدم بس که رژیم گرفتم»، «یک وعده بیشتر غذا نمی خورم، اما نمی دانم چرا شکمم تکان هم نمی خورد!»، «می خواهم در کمترین زمان ممکن سایز کم کنم!»: اینها خواسته خیلی از خانم ها و آقایانی است که برای رسیدن به تناسب اندام دست روی کرایولیپولیز گذاشته اند.

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۲,۳۰۲ مقاله