آفتاب

مقالات بهداشت فردی و عمومی

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۲,۲۶۷ مقاله
کاهش وزن,کاهش وزن برای افراد تنبل

اگر می خواهید انرژی تان را برای کار دیگری به غیر از باشگاه رفتن نگه دارید، برایتان نکاتی را جمع آوری کرده‌ایم تا بتوانید بدون سختی کشیدن وزن کم کنید.

لاغری

اگر روزگاری به دلیل کمبود فضاهای ورزشی، زنان ما به باشگاه‌های ورزشی زیرزمینی روی می‌آوردند تا سلامت جسمانی خود را حفظ کنند، حالا سلامت جسم جایش را به زیبایی جسم داده و رسیدن به این مورد هم نه از طریق علمی بلکه از سایر راه‌های غیرعلمی میسر شده است.

رژیم,لاغری

خیلی از افرادی که سال ها رژیم لاغری گرفته اند، از این کلمه متنفرند و وقتی به آنان توصیه می شود که رژیم کاهش وزن داشته باشید، می گویند سال هاست که رژیم لاغری دارند، ولی نتیجه ای نمی گیرند.

کم کردن وزن

بر اساس تحقیق انجام شده در مجله آکادمی تغذیه و مواد غذایی در ژانویه سال ۲۰۱۴ به این نتیجه رسیدند که زمانی که اینگونه غذا میل می کنید ممکن است کالری کمتر از یک وعده غذایی خود دریافت کنید.

چغندر

اگر تصمیم به لاغری گرفته باشید و در خصوص رژیم های لاغری تحقیق کرده باشید حتما با انواع و اقسام رژیم ها آشنایی دارید. رژیم اتکینز، رژیم دوکان، رژیم سوپ، رژیم لیموترش، رژیم پارینه سنگی و غیره. اما احتمالا در خصوص لاغری با این سبزی پاییزی نشنیده اید.

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۲,۲۶۷ مقاله