آفتاب

مقالات بازاریابی

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۱,۱۷۵ مقاله

در بسیاری از سازمان‌ها بر ارزیابی عملکرد کارشناسان تیم فروش تأکید می‌گردد و سازمان دوره‌های آموزشی و مشاوره‌ای فراوانی برای تقویت بنیه علمی و عملی تیم فروش و افزایش اثربخشی آنان برپا می‌نمایند، اما همواره یک فرد در سایه بوده و حاشیه امنی برای خود ایجاد نموده است و آن خود مدیر فروش است.

برند,برندسازی

برندسازی طبیعتی دوگانه دارد که در کنار بعد مثبت خود نوعی ضعف برای برندسازی محسوب می‌شود. روشن است که به‌رغم آنچه تمایل به باور داریم، آن‌دسته از نام‌های تجاری که مورد اقبال عمومی قرار نمی‌گیرند هم هنوز قادر به کسب موفقیت هستند.

فروشگاه سنتی, فروشگاه مدرن

فروشگاه سنتی، فروشگاهی است که مالک فروشگاه تمام عملیات حسابداری و انبار خود از جمله خرید تا فروش و نگهداری حسابها و همچنین کنترل موجودی را بصورت دستی و نوشتاری ثبت ، نگهداری می کند.

پنج نکته حیاتی درباره بازاریابی

حضور برنامه ریزی شده و به جای رسانه های اجتماعی باعث می شود خدمات رسانی های تان به ثمر بنشینند و به شما این اجازه را می دهد که با مشتری هایتان در ارتباط مستقیم باشید.

فروش,بازاریابی

با وجود اینکه فروش و بازاریابی در سال‌های اخیر از نظر علمی پیشرفت زیادی داشته‌اند اما هنوز هم باورهای غلطی در بین فروشندگان و بازاریابان وجود دارد که باعث می‌شود نتوانند به اهداف موردنظر خود و شرکت‌شان دست یابند.

نیوتن

فیزیک و بازاریابی چه ارتباطی با همدیگر دارند؟ پاسخ این پرسش را باید در مطالعات بین رشته ای جستجو کرد که در این باره از سالها پیش آغاز شده و تداوم دارد. فکر میکنید قانون جاذبه‌ی نیوتن، قانون دوم نیوتن، اصل عدم پایداری هایزنبرگ، قانون آنتروپی، اصل هویگنس، و نظریه‌ی آشوب و اثر پروانه ای چه سودی برای بازاریابان دارد؟

چین

بازار موبایل و اپ موبایل یکی از روبه‌رشدترین بازارهای نوین دوران زندگی ماست. به عنوان مثال فقط یک فقره شرکت واتس‌اپ همین امسال توسط فیسبوک با قیمت ۱۹ میلیارد دلار خریداری شد. یک لحظه تامل کنید و ۱۹ میلیارد دلار را تصور کنید.

بازار سلف

دنیای گسترده مفاهیم اقتصادی عناوینی گوناگون برای فعالیت هایی که با پول سرو کار دارد انتخاب می کند در این میان بازار سلف، فعالان اقتصادی را برای انجام معامله ای در آینده راهنمایی می کند.

لی-نینگ

اگرچه لوگو لی-نینگ بی شباهت به لوگو شرکت نایکی نیست اما طراحی آن بر اساس حروف ال و ان در نام این شرکت انجام شده است. در سال ۲۰۰۶، لی-نینگ درآمد ۴۱۸ میلیون دلاری و سود ۳۹ میلیون دلاری را ثبت کرد.

شعار تبلیغاتی

شعار تبلیغاتی تاثیرگذارترین ابزار جلب توجه یکی از جنبه‌های محصول یا برند شما است. این شعار می‌تواند ابزار کلیدی معرفی محصول مورد نظر شما برای مشتریان احتمالی باشد. یک شعار تبلیغاتی خوب، سنگ بنای دوام یک برند است.

برند FedEx

فدکس شرکتی است که بسته‌های پستی را ظرف یک شب به مقصد می‌رساند و لوگو و برند آن یکی از شناخته‌شده‌ترین لوگوهای جهان است. این شرکت پیشکسوت تجارتی است که زمانی غیر ممکن به نظر می‌آمد. آرم شرکت فدکس ظاهری صاف و ساده دارد و طراح آن آقای لیندون لیدر مدیر ارشد شرکت طراحی Landor Associates می‌باشد.

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۱,۱۷۵ مقاله