آفتاب

مقالات بازاریابی

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۱,۱۵۵ مقاله
شعار تبلیغاتی

شعار تبلیغاتی تاثیرگذارترین ابزار جلب توجه یکی از جنبه‌های محصول یا برند شما است. این شعار می‌تواند ابزار کلیدی معرفی محصول مورد نظر شما برای مشتریان احتمالی باشد. یک شعار تبلیغاتی خوب، سنگ بنای دوام یک برند است.

برند FedEx

فدکس شرکتی است که بسته‌های پستی را ظرف یک شب به مقصد می‌رساند و لوگو و برند آن یکی از شناخته‌شده‌ترین لوگوهای جهان است. این شرکت پیشکسوت تجارتی است که زمانی غیر ممکن به نظر می‌آمد. آرم شرکت فدکس ظاهری صاف و ساده دارد و طراح آن آقای لیندون لیدر مدیر ارشد شرکت طراحی Landor Associates می‌باشد.

لوگو

عوض کردن لوگو و طراحی لوگوی جدید برای هر شرکتی می‌تواند پرریسک باشد. اگر این کار را اشتباه انجام دهید، همه افراد، از سرمایه‌گذاران گرفته تا مشتریان فعلی و آینده را از خودتان دور می‌کنید، اما چطور می‌توانید مطمئن باشید که این کار به درستی انجام می‌شود؟

استراتژی بازاریابی

راه‌اندازی یک وبلاگ یا داشتن یک استراتژی برای بازاریابی محتوا کار غیرممکنی به نظر نمی‌رسد. کافی است بفهمید که مخاطب شما واقعا چه می‌خواهد. برای این کار می‌توانید از ابزارهایی چون آنالیزور گوگل (Google Analytic) استفاده کنید. استفاده از تجربیات و تحقیقات دیگران نیز می‌تواند در این خصوص مفید باشد.

بازارکساد

بسیارند مدیران ارشدی که عدم رشد سازمان خود را ناشی از کسادی کل بازار حوزه فعالیت خود می‌دانند. البته، دلیل موجهی برای این توجیه وجود دارد. تقریبا همیشه نیمی از همه بازارها رشدی پایین‌تر از میانگین تولید ناخالص داخلی (GDP) دارند.

بازاریابی دیجیتال

آیا فکر می‌کنید می‌توانید کل استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را به الگوریتم‌ها و روبات‌ها واگذار کنید؟ دوباره فکر کنید. درست است که داده‌ها بخش مهمی از بازاریابی آنلاین را تشکیل می‌دهند، اما نمی‌توانید دیگر عامل کلیدی یعنی «انسان» را نادیده بگیرید.

نایک

نایک در زبان یونانی، همان الهه پیروزی است و این نام به طور حتم برازنده‌ی این برند جهانی است. نایک در تازه‌ترین شاهکار تبلیغاتی خود به نام" آخرین بازی "که به مناسبت آغاز جام جهانی ۲۰۱۴ منتشر شده، ضیافتی انیمیشنی را با حضور ستارگان دنیای فوتبال نظیر نیمار، ابراهیموویچ، رونالدو ترتیب داده است.

تقویت برند بانکها

در این مقاله با رویکرد توصیفی و مطالعات کتابخانه ای و ارائه مدلی مفهومی به بررسی تاثیر ارتباطات یکپارچه بازاریابی در تقویت برند بانکها پرداخته است.

عرضه متعدد

پیچیده‌تر شدن تقاضای مشتریان و رواج نیازهای خاص آنها در برخی اقلام خاص که ساخت کالا باید متناسب با این نیازها باشد، باعث شده است تعداد محصولاتی که در بازار هستند تقریبا در هر صنعتی به سرعت بالا ‌رود.

اینستاگرام

اینستاگرام، یکی از مکان‌های مورد علاقه من برای مرور عکس‌های دوستانم است. تماشای جشن تولد آنها، بیرون رفتن‌های دسته جمعی و لحظات خوش آنها برای من لذت‌بخش است.

ارتباطات تجاری در مجموع تلاشی است تا با هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل، از طریق اعتماد برای نام تجاری ایجاد ارزش کند و سپس در جهت حفظ و ارتقای ارزش برای بدست آوردن وفاداری مشتری بکوشد.

پپسی

طی دوران رکود بزرگ در آمریکا و در شرایطی که بطری های ۶.۵ اونسی کوکا کولا به قیمت پنج سنت عرضه می شدند، پپسی توجه مصرف کنندگان را با بطری های ۱۲ اونسی و قیمت مشابه به سوی خود جلب کرد.

ژیلت

طی بیش از یک قرن گذشته ژیلت در میان رهبران نوآوری در شیوه اصلاح و ارائه فناوری پیشرفته به مصرف کنندگان قرار داشته است. کینگ سی ژیلت شرکت خود را بر این باور بنیان نهاد که روش بهتری برای اصلاح وجود دارد و ما آن را پیدا خواهیم کرد.

برندسازی

برند و برندسازی در بازاریابی ابتدا در حوزه محصولات ظهور کرد به این مفهوم که شرکت‌ها و سازمان‌های تولیدکننده برای آنکه بتوانند رابطه بهتر و عمیق‌تری با مشتریان خود برقرار کنند، از این مفاهیم استفاده کردند و به مرور زمان این مفهوم به مواردی چون ساخت برند برای افراد، مکان‌ها، شهرها، ملل و... گسترش یافت.

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۱,۱۵۵ مقاله