آفتاب

بهداشت و درمان

بیماریها دارو و درمان دارو و درمان ـ تحقیق و پژوهش داروشناسی روشهای خاص درمان نانو گیاهان دارویی بهداشت روان تغذیه و سلامتی توصیه های پزشکی علوم پزشکی بهداشت فردی و عمومی

مطالب داغ روز

وبگردی

مقالات دارو و درمان

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۱,۲۵۲ مقاله

آیا تا کنون کندر خورده اید مزه تلخ و طعم بد آن همه را فراری میدهد غافل از اینکه همین ماده ای که در ابتدا از کندر خارج می شود می تواند فایده های زیادی برای بدن ما داشته باشد اگر خاصیت های بیشمار کندر برای سلامتی تان بی اطلاع هستید به این مطلب نگاهی بیندازید

برای درمان انواع افسردگی، سالیان درازی است که از انواع داروهای ضد افسردگی شیمیایی استفاده می شود ولی چون درمان افسردگی گاهی چندین ماه یا چندین سال طول می کشد، مصرف کنندگان این داروها همیشه از عوارض جانبی آن ناراضی و نگران هستند.

بارها در رسانه های تکرار شده که نباید سرخود دارو یا مکملی را مصرف کنید. داروها در شرایط خاص برای درمان بیماری ها ضروری و لازم اند اما در عین می توانند عوارض ناخوشایندی داشته باشند.

گرچه لیزر راهی موثر برای رفع لکه‌های ماه‌گرفتگی به شمار می‌آید اما بعضی‌ها نقش جراحی، تزریق سلول‌های بنیادی یا حتی همرنگ‌سازی لکه‌ها با پوست از طریق تاتو را مطرح کرده‌اند.

بعضی‌ها با پزشکان و روش‌های جدید درمانی میانه‌ای ندارند. آنها حتی اگر قلب‌درد امان‌شان را ببرد، ترجیح می‌دهند با یک استکان عرق نعناع حال خود را خوب کنند و به جای عمل کردن به نسخه پزشکان، برای همه دردهای‌شان سراغ دارویی که به آن اعتماد دارند بروند.

همیشه برای خلاص شدن از دردها و مشکلاتی که سلامت شما را نشانه گرفته‌اند، نیاز به خرید داروهای گران‌قیمت نیست. گاهی می‌توانید تنها با صرف کمتر از ۱۰ هزار تومان، چندین داروی طبیعی را به خانه خود بیاورید.

نمایش ۱ تا ۲۵ از ۱,۲۵۲ مقاله