تعمیر لوازم خانگی هیتاچی در تهران 09121331783

تعمیر لوازم خانگی هیتاچی در تهران
تعمیر لوازم خانگی هیتاچی در جمهوری
تعمیر لوازم خانگی هیتاچی در اکباتان
خدمات پس از فروش هیتاچی در تهران
تعمیر جارو برقی هیتاچی
تعمیر یخچال هیتاچی

هیتاچی بزرگترین شرکت سازنده لوازم الکتریکی ژاپن و یکی از بزرگترین شرکت‌های خوشه‌ای در جهان است.

این شرکت بزرگترین شرکت عضو گروه تولیدی لوازم الکتریک در ژاپن است که این گروه در برگیرنده شرکت‌هایی نظیر فوجیتسو، توشیبا و ان‌ای‌سی است.

دامنه وسیع محصولات تولیدی شرکت شامل نیم‌رساناها، کامپیوتر شخصی، لوازم جانبی کامپیوتر، لوازم ویدیویی، پخش صدا و تجهیزات ارتباطات راه دور می‌باشد.

این شرکت در سیستم‌های تولید انرژی الکتریکی و صنعت شامل طرح‌های انرژی هسته‌ای و هیدروالکتریکی، کنترل تجهیزات، آسانسور و پله‌های برقی،لکوموتیوها، لوازم خودرو، ماشین‌های ساخت‌وساز، لوازم خانگی مانند مطبوع کننده‌های هوا، یخچال، ماشین ظرفشویی، مایکروویو، جاروبرقی و همینطور ساخت ابزارهایی مانند لوله، سیم، کابل‌های برق و محصولات تولیدی از آهن،فولاد و مس فعالیت می‌نماید. بیش از ۳۰٪ درصد از فروش این شرکت به خارج از ژاپن مربوط می‌شود.

این شرکت اخیرا یک دیسک دخیره سازی تولید کرده که میتواند اطلاعات را به طور دائم نگه دارد.این دستگاه ذخیره سازی 2 سانتی متری،داده های باینری(صفر و یک )را در فرم نقاط کوچکی ذخیره میکند که با دستگاهی مانند میکروسکوپ میتوان ان را مشاهده کرد.برای خواندن اطلاعات به دستگاه مخصوصی نیاز است.این دیسک از بلور کوارتز ساخته شده است که به شدت با دوام و مقاوم است.این دیسک ضذ اب بوده و در برابر امواج رادیویی و شیمیایی مقاوم است و همین طور به مدت 2 ساعت میتواند در دمای 1000 درجه سلسیوس دوام بیاورد.

ریشه نام هیتاچیویرایش

نامیهی اودیرا بنیانگذار هیتاچی، این شرکت را با نام هیتاچی، که یادآور مکانی بود، که اولین فروش محصولات خود را انجام داده بود؛ یعنی شهر هیتاچی،استان ایباراکی به ثبت رساند.

واژه هیتاچی در زبان ژاپنی از دو بخش تشکیل شده. هی: به‌معنای خورشید وتاچی: به‌معنای طلوع است، که در مجموع، معادل فارسی آن: طلوع خورشیدمی‌باشد. این واژه اشاره دارد به پرچم آفتاب تابان، امپراتوری ژاپن

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ۴۷ : ۲۰ : ۰۰ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.