روغن ریش Persia Beard Club

روغن ریش Persia Beard Club
روغن ریش Persia Beard Club
• این روغن ریش جدید در ایران با بهره از روغن دانه سیموندسیا چیننسیس (جوجوبا)، روغن آرگان، روغن هسته پرونوس ارمنسیاکا (زردآلو)، روغن دانه کتان، توکوفرولز (ویتامین E)، روغن دانه انگور و گلیسیرین ساخته شده است. هیچ ماده پرکننده، افزودنی، معطر کننده شیمیایی و پارابن در آن به کار نرفته است. این محصول بر روی حیوانات آزمایش نشده است.
• روغن ریش تقویت کننده و نرم کننده Persia Beard Club با ویتامین E ریش شما را به شکل طبیعی سالم، آراسته و خوش حالت نگه می دارد. این روغن ریش طبیعی پوست و موی ریش شما را مرطوب می کند و خارش و شوره ریش را برای داشتن ریشی مطلوب و قابل احترام حذف می کند. دیگر التهاب و پوسته شدن وجود ندارد!
• استفاده فوق العاده آسان - ریشتان را مرطوب کنید و یا خشک استفاده کنید. بهترین حالت این است که بعد از استحمام روغن ریش را به کار ببرید. فقط چند قطره در روز (دارای قطره چکان شیشه ای) تمام چیزی است که نیاز دارید. روی دستتان بچکانید سپس ریشتان (و یا صورتتان) را مالش دهید. به همین سادگی! برای بهترین تاثیرگذاری به صورت روزانه استفاده کنید. روغن ریش Persia Beard Club باعث می شود که بهترین ظاهرتان را داشته باشید. از توجه ای که لایقش هستید لذت ببرید.
از طریق لینک زیر می توانید این محصول را سفارش دهید:
http://persiabeardclub.com/product/pbc-beard-oil
ما قصد داریم دید جامعه رو نسبت به افراد ریشو تغییر بدیم ! این تغییر زمان می گیرد اما درحال پیشرفت است. با ما در ارتباط باشید !
کانال تلگرام ما:
telegram.me/PersiaBeardClub
صفحه اینستاگرام ما:
https://www.instagram.com/PersiaBeardClub/

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳ : ۴۶ : ۱۲ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.