ساتراپ پرواز تبریز

ساتراپ پرواز تبریز
ساتراپ پرواز تبریز
گروه شرکت های جهانگردی، مسافرتی و زیارتی ساتراپ تبريز فعاليت اصلي خود را در تير ماه 1390 آغاز نمود. اين گروه با تکيه بر تجربيات مفيد در سالهاي قبل و پرسنل با سابقه و کارآمد، سعي در ايجاد تحولي عظيم در صنعت خدمات مسافرتي ( هوايي و گردشگري) را دارد. خلاقيت و داشتن خدمات نوآورانه در زمينه گردشگري جزو سياست‌هاي کلان اين گروه مي‌باشد که در ادامه اين سياست موفق به اخذ گواهي‌نامه خلاقيت و نوآوري گريد A از Certrome ايتاليا براي اولين و تنها شرکت در ايران گرديد.
ارايه خدمات منطبق با سلايق مشتريان و اعتقاد به اينکه خدمات ما صرفا" ارايه خدمات مسافرتي نيست، بلکه به تبع ارايه خدمات، آرامش و تجربه‌ حاصل از اين سفر براي مشتري و شرکت مهم مي‌باشد، اين عامل شرکت را وا داشت تا به استقرار سيستم مديريت کيفيت مبتني بر استاندارد ISO9001:2008 از TUVNORD آلمان اقدام نمايد.
شعار ما خلق بهترين خاطرات براي شما مي‌باشد و براي خلق اين خاطره حتي از زماني که شما تصور مسافرت را در ذهنتان ايجاد مي‌کنيد ما به فکر شما هستيم.کارشناسان ما نيازهاي شما را در زمان مراجعه به دقت بررسي کرده و آنچه را که در شان و نياز شماست برايتان مهيا مي‌نمايند.
نظرات شما براي ما ارزشمند است، اين نظرات چه از جنس شکايت باشد چه از جنس تقدير ما به آنها از ديد نياز شما در آينده نگريسته و سيستم داخلي خود را بر اين اساس طرح‌ريزي نموده‌ايم تا از اين نظرات بهترين استفاده را داشته باشيم. از اينرو نسبت به استقرار استاندارد رسيدگي به شکايات مشتريان بر اساس استاندارد ISO10002:2004 و استاندارد سنجش ميزان رضايت بر اساس استاندارد ISO10004:2012 از Dimitto سوئيس اقدام نموده‌ايم و منتظر شما براي ارسال نظرات و انتقادات و پيشنهادات هستيم.

اين گروه نماينده انحصاري فروش خطوط هواپيمايي Onur air و Pegasus مي‌باشد. اين مهم به‌منظور ارايه خدمات متفاوت در زمينه ترانسفر مسافرين محترم مي‌باشد تا آنچه که شعار ماست تحقق يابد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۲ : ۲۰ : ۲۲ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.