فلومتر اولتراسونیک پرتابل مارمونیکس مدل MARMONIX MFU-6000

فلومتر اولتراسونیک پرتابل مارمونیکس مدل MARMONIX MFU 6000
فلومتر اولتراسونیک پرتابل مارمونیکس مدل MARMONIX MFU-6000
فلومتر اولتراسونیک پرتابل مارمونیکس مدل MARMONIX MFU-6000 :

MFU-6000 یک دستگاه قابل حمل (پرتابل) برای سنجش غیرمخرب(NDT) میزان ، دبی و سرعت جریان مایع عبوری در درون لوله ها است. ترنسدیوسرهای دستگاه روی لوله ها قرار می گیرند و با ارسال و دریافت امواج اولتراسونیک اطلاعات مربوط به جریان مایع را به دستگاه ارسال می کنند و یونیت اصلی با محاسبه تفاوت زمانی و انالیز ان تمامی اطلاعات مربوط به جریان را به کاربر ارائه می دهد. وزن کم، کاربری اسان، دقت بالا در اندازه گیری، زمان پاسخ دهی کوتاه، ثبت داده ها(دیتالاگر) و نیز قابلیت اتصال به رایانه MFU-6000 را به دستگاهی ایده ال و کابردی برای شبکه های اب، پتروشیمی ها و پالایشگاه ها، نیروگاه ها و سایر مصارف صنعتی تبدیل نموده است.
مارمونیکس MFU-6000 با بهره گیری از یک مدار چند پالسه دارای ولتاژ پایین متعادل شده انحصاری، میزان نفوذ ناپذیری نویز و تداخل ها را به شکل قابل توجهی افزایش داده است که این ویژگی باعث کارامدی بیشتر دستگاه در محیط های صنعتی که اغتشاشات گوناگون مانند نزدیکی به ترسورترهای (Transverter) فرکانس قدرت دارند شده است.

مشخصات فنی:
کاربری سریع و اسان بدون نیاز به قطع لوله یا جریان وافت فشار

دارای ثبت کننده اطلاعات (دیتالاگر)

نمایشگر دارای قابلیت نمایش همزمان چندید پارامتر جریان

گستره وسیع لوله (DN15~DN6000)

دارای 4 توالایزر جریان

تفکیک پذیری بالای زمانی (100 پیکو ثانیه)

دارای الارم صوتی و OCT

اندازه گیری واحد ها و استاندارد های گوناگون فلو

دارای مدارهای خود تنظیم برای جلوگیری از تنظیمات خاص

مناسب برای انواع گوناگون مایعات و جنس های مختلف لولهتوضیحات بیشتر :

فلومترهای التراسونیک از لحاظ کارکرد به دو دسته اصلی تقسیم میشوند:transient time و فلومترهای Doppler به طور کلی در اندازه گیریهای دقیق خصوصا در گازها از روش transient time استفاده میشود که اساس آن بر اندازه گیری دقیق زمان استوار است.از لحاظ کاربرد نیز فلومترهای آلتراسونسک به فلومترهای اندازه گیری گاز و مایع قابل تقسیم هستند. این دستگاه را با جستجو عبارات کلیدی زیر می توانید پیدا کنید.از قبیل : دبی سنج پرتابل ، فلومتر آلتراسونیک پرتابل ، جریان سنج اولتراسونیک ، دبی سنج دستی و ... .جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی انواع فلومتر های آب ، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید.شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس ، کیوریتسو ، هیوکی ، مستک ، لوترون و... در ایران می باشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۲۶ : ۱۳ : ۱۲ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.