فروشگاه تکواندو ساران اسپرت

فروشگاه تکواندو ساران اسپرت
فروشگاه تکواندو ساران اسپرت
فروشگاه لوازم تکواندو نمایندگی انحصاری شرکت کوان آلمان در ایران .بزرگترین مرکز تولید فیلم و کتاب تکواندو در ایران
فروش انواع لوازم تمرینی و کمک تمرینی تکواندو

فروشگاه ساران اسپرت تولید کننده محصولات ورزشی

فروش انواع لوازم تمرینی و کمک تمرینی

درباره ما

این فروشگاه فعالیت تجاری – تولیدی خود را از سال 1385 در جهت استفاده هموطنان از تجهیزات تکوانو و البسه ورزشی با بهترین کیفیت و مناسب قیمت آغاز نمود.
و اقدام به ساخت یکی از حرفه ای ترین وب سایت های خرید آنلاین ورزشی در خاورمیانه را با مدیریت جواد ابن یمین صاحب امتیاز وبسایت و استاد تکواندو به همراه سرپرست تیم تکواندو ذوب اهن است نموده است.
این وب سایت با همکاری برند معتبر کوان در اروپا توانسته مجموعه ای از شکیل ترین و با کیفیت ترین اجناس ورزشی را برای ورزش دوستان گرامی گرد آوری تمامی اجناس اورجینال می باشد و از اروپا تهیه می شوند .

فروشگاه در مورد اورجینال بودن این اقلام تضمین میدهد
اجناس سفارشی بعد از تایید نهایی خرید ظرف مدت حداکثر 20 روز تحویل خریدار میشود. در بیشترموارد این زمان کمتر خواهد بود که با هماهنگی به دست خریدار میرسد.لطفا اجازه دهید در مورد تاریخ تحویل محصول خریداری شده همکاران ما با شما تماس بگیرند.

لطفا قیمت های اجناس مورد نظر را در صورت وجود در فروشگاه های دیگر مقایسه کنید و بعد اقدام به خرید فرمایید. فروشگاه اینترنتی ساران اسپرت همواره در تلاش است که اجناس اورجینال را با قیمت مناسب و دور از دسترس افراد سود جو به دست مشتری برساند .


نمایندگی انحصاری شرکت کوان آلمان در ایران .بزرگترین مرکز تولید فیلم وکتاب تکواندودر ایران

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۴۱ : ۵۰ : ۱۷ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.