کالیبراتور دما ترموکوپل فلوک مدل 724 FLUKE

کالیبراتور دما ترموکوپل فلوک مدل 724 FLUKE
کالیبراتور دما ترموکوپل فلوک مدل 724 FLUKE
کالیبراتور دما ترموکوپل فلوک مدل 724 FLUKE
Fluke 724 Temperature Calibrator
کالیبراتور دما فلوک 724 FLUKE یک دستگاه جدید ، قدرتمند و با کاربرد آسان است. استفاده از توابع اندازه گیری و منابع تست و کالیبره تقریبا هر محدوده دمایی را کالیبره می کند و با قیمت مناسب و کیفیت عالی در شرکت بهروز که عامل فروش انواع تجهیزات تست و اندازه گیری در ایران می باشد ارائه می شود.
مشخصات فنی کالیبراتور دما فلوک 724 FLUKE
نمایش دوگانه برای خواندن آسان این امکان را به شما می دهد تا به طور همزمان ورودی و خروجی را مشاهده کنید همچنین اندازه گیری RTD ها ، ترموکوپل ها ، اهم و ولت برای تست سنسور و فرستنده از دیگر قابلیت های این دستگاه است. همچنین ظاهر مستحکم ، طراحی قابل اعتماد تا انجام صحیح کار ادامه می یابد و نیز نور پس زمینه اجازه می دهد تا در نور ضعیف کار کنید . حجم کم و شکل ساده آن را قابل حمل می سازد. و همچنین فرستنده های قدرت در طول آزمون به طور همزمان از منبع تغذیه لوپ و اندازه گیری میلی آمپر استفاده می کنند.
ترموکوپلهای منبع / شبیه سازی ، RTD ها ، ولت و اهم برای کالیبره کردن ترانسمیتر
انجام تست های خطی سریع با 25٪ و 100٪ از هر مرحله
اجرای آزمون از راه دور با گام اتوماتیک و سطح شیب دار
استفاده مداوم از تنظیمات آزمایش برای کاربردهای بعدی نیز درنظر گرفته می شود
ظرفیت باتری بزرگ از چهار سلول AA
کاربرد درب باتری برای تغییر آسان
کالیبراتور دما دستگاهی است که جهت کنترل و صحت مقادیر اندازه گیری شده توسط تجهیزات اندازه گیری دما بکار می روند. کالیبراتورهای دما به کمک سنسور های دمای ترموکوبل یا RTD، امکان مقایسه ی دمای واقعی با مقادیر اندازه گیری شده با دقت بالا را برای ما فراهم می کنند. خصوصیت بسیار مهم کالیبراتورهای دما دقت اندازه گیری آنها می باشد و یکی از فاکتورهای اصلی تعیین کننده قیمت کالیبراتور دما می باشد.
یکی از نکات بسیار مهم در استفاده از دستگاههای اندازه گیری کالیبره کردن آنها می باشد، دستگاههای اندازه گیری پس از مدت زمانی دچار خطا خواهند شد که ممکن است براثر عوامل فیزیکی مانند صدمه و یا استفاده نادرست اپراتور در شرایط نا متعارف و .. اتفاق بیافتد که دراین مرحله جهت کالیبره نمودن دستگاه بایستی از یک دستگاه مرجع استفاده نمود که میزان خطای آن استاندارد شده باشد .
درمکانهائی که دما اندازه گیری, کنترل و نمایش داده میشود , ابزارآلاتی همچون سنسورها (ترموکوبل) ، شاخص ها (پنل مترها) ، کنترل کننده های فر آیند , ثبت کننده های جداول و ثبت کننده های اطلاعات استفاده می شوند . این ابزار آلات می بایستی به صورت دوره ای چک و تنظیم شوند، به همین دلیل استفاده از کالیبراتورهای دما جهت کالیبره کردن و تنظیم کردن ابزارهای اندازه گیری دما ضروری و لازم میباشد .
نام دیگر محصول
کالیبراتور ، کالیبراتور دما ، کالیبراتور RTD ، مولتی کالیبراتور ، لوپ کالیبراتور ، مولتی فانشکن

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۳۳ : ۲۹ : ۱۲ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.