فروش لوله داربست ، فروش داربست چکشی ، تولید داربست مثلثی ، فروش اسکافلد ، قالب فلزی دست دوم ، جک سقفی ، جک صلیبدار

تولید کننده اسکافلد ( scaffold )


تولید کننده قالب فلزی بتن


تولید کننده جک سقفی

تولید کننده داربست مثلثی ( triangular scaffold )

تولید کننده قالب فلزی بتن


خرید و فروش قالب فلزی بتن ، داربست مثلثی ، جک سقفی ، اسکافولد ، قالب فلزی دست دوم ، اسکافلد دست دوم، داربست فلزی دست دوم، لوله داربست ، جک صلیب دار دست دوم، واتر استاپ ، پیچ تنظیم ، بست داربست، بتن ییر، پلی وود ، میکرسیلیس، تخته سه لایی ، گیره قالب ، اسکلت فلزی و غیره در سراسر ایران و با بهترین قیمت توسط شرکت آرشین


بهترین خریدار نقدی قالب فلزی و اسکافلد با بالاترین قیمت در کشور


امکان ارسال به تمام نقاط کشور در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه باربری بصورت تضمین شده


خریدار قالب فلزی بتن


خریدار جک سقفی


خریدار داربست مثلثی


خریدار اسکافولد


خرید خاموت زن دست دوم ( secondhand )


خرید دستگاه خم و برش کارکرده


در بسیاری موارد مشاهده شده که خریداران اجناس نو ( اکثرا قالب بند ها و معماران ساختمانی ) پس از اتمام کار قالب بندی و سایر امور ، دیگر نیازی به ابزار و مصالح فوق ندارند به همین دلیل شرکت با در نظر گرفتن یک سیاست و راهکار مناسب اجناسی که بصورت نو بفروش رسانده را پس از اتمام پروژه ، تنها با کسر 10% از قیمت آن خریداری مینماید .


با این کار قالب بند و معمار دیگر نیازی به اجاره با قیمت های بالا و دادن چک و سفته یا خرید اجباری موارد فوق را ندارند و برای خریدارن بسیار مقرون به صرفه میباشد .


ضمن اینکه تمامی اجناس استفاده شده ( دست دوم ) پس از انجام مراحل تعمیر و بازسازی ( Repair ) از طریق نیروهای فنی و مراقبت ابزار شرکت و تایید مشتری ارسال می گردد .


دستگاه های خاموت زن و خم و برش نیز بصورت نو ( brand-new ) و دست دوم برای خریداران موجود میباشد که دارای بهترین استاندارد ها و سلامت کامل جهت استفاده میباشند .


مهرسان قالب تولید کننده انواع قالب فلزی بتن و جک سقفی آماده است تا سفارش خرید شما را با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان تحویل دهد .

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ۴۰ : ۵۱ : ۱۲ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.