ترخیص کالا و خودرو از گمرک شهیدرجایی

ترخیص کالا و خودرو از گمرک شهیدرجایی
ترخیص کالا و خودرو از گمرک شهیدرجایی
فعالیت خود را با تکیه بر دانش متخصصین با تجربه در امورگمرکی از سال 1368 در زمینه صادرات و واردات کالاهای مصرفی به کشورهای حوزه خلیج فارس آغاز نموده است. این گروه هم اکنون توانسته با استقرار نیروی کاری ثابت برای ترخیص کالا از گمرکات شهید رجایی و شهید باهنر بندرعباس، بوشهر، بندر لنگه، شهریار و غرب تهران، اصفهان، ماهیرود، پیرانشهر، ارومیه، مشهد، بیرجند، میل و دوغارون به صورت فعال و متمرکز به مشتریان خود با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خدمات رسانی نماید.

از ابتدای تاسیس بازرگانی تیموری تا به امروز این گروه توانسته به صورتی کاملا تخصصی اقدام به صادرات کالاهی به شرح تره بار، گچ، سنگ، پودر قیر طبیعی آهن، خیارشور، خرما، رب گوجه فرنگی، کشمش و …. نموده و با تجار کشورهای کانادا، امارات، هندوستان، مالزی، عراق، افغانستان و …. همکاری نزدیک داشته باشد.

همچنین بازرگانی تیموری در رزومه واردات کالاهای خود، ترخیص انواع کالاها از جمله سنگ، پله برقی، کالاهای بهداشتی، انواع درب، کاشی و سرامیک، کفپوش، هود، شمع، MDF ، HDF ، لوستر، لوله شیشه ای، لوازم یدکی موتور سیکلت، انواع خودروهای لوکس، خودروهای سنگین ، لوازم یدکی اتومبیل، مبلمان، تونر پرینتر، یراق آلات، آبگرمکن خورشیدی، بذر، قطعات کامپیوتر، بذر برنج، لوازم برقی بایترون(BITRON) ، انواع میوه از پاکستان، هندوستان، مصر و ده ها مورد دیگر را دارد .

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۴۸ : ۴۲ : ۰۹ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.